فروم تخصصی تندر 90 - آکو

فروم تخصصی تندر 90 - آکو (http://acoforum.org/index.php)
-   درباره ACO- فعالیتها,اهداف,اخبار,برنامه هاو تصمیمات جدید (http://acoforum.org/forumdisplay.php?f=3)
-   -   جوایزی نفیس هدیه ی آکو به شرکت کنندگان در نظر سنجی آکو پارت (http://acoforum.org/showthread.php?t=2507)

bahram 02-09-2011 03:56 PM

با سلام
من امروز هم هر چی امتحان کردم باز هم پیغام "خطا در فرعه کشی ...!" میده
لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

Hassan 02-09-2011 04:14 PM

من هم در نظر سنجی شرکت کردم ولی بار اول که "شرکت در قرعه کشی" را زدم صفحه ای که نام کاربری و کلمه عبور میخواهد آمد و پس از وارد کردن مجدد آنها، دوباره که سوالات را جواب داده و دگمه "شرکت در قرعه کشی" را زدم با پیغام " شما قبلاً در قرعه کشی شرکت کرده اید" مواجه شدم. بالاخره هم نفهمیدم که آیا شرکت داده شدم یا نشدم! الآن هم فقط باید منتظر جایزه باشم:d

HosseyN 02-09-2011 04:34 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط renault logan (پست 36767)
حالا به شما دوستان كه پيام خطا در قرعه كشي داده سيستم . بنده كه تا بحال اصلا در در قرعه كشي شركت نكردم و تازه بار اول بود ، پس از اتمام پاسخ گويي به نظر سنجي و تايپ پيشنهاد توليد يكي از آپشن هاي تندر در قسمت نظرات و پيشنهادات و زدن دكمه شركت در قرعه كشي به من پيام داد : شما قبلا در قرعه كشي شركت كرده ايد .:eek:
از مسئولين مرتبط خواهشمندم رسيدگي فرمايند تا مشخص شود مشكل از كجاست .
با تشكر .

این اتفاق برای من هم افتاد!

روابط عمومی آکو فروم 02-10-2011 04:27 PM

با سلام وقت بخیر
قابل توجه اعضای محترم خانواده بزرگ آکو
علی رغم اینکه مدیران آکو فروم برای آزمایش و بررسی مشکلات مطروحه از سوی کاربران گرامی , اقدام به شرکت در این نظر سنجی نموده و با هیچ گونه مشکلی برخورد ننمودند , واحد فنی پایگاه های اینترنتی وابسته به آکو پارت با بررسی دقیق اعلام نمود که شرکت در دومین نظر سنجی آکو پارت که از طریق رایانه و اینترنت صورت می گیرد هم اکنون قابل اجرا و فاقد اشکال است . احتمالا بروز مشکلات عنوان شده از سوی کاربران گرامی به سرعت اینترنت یا سیستم خود شخص مربوط و موقتی بوده است - روابط عمومی آکو فروم
.................................................. .................................................. .................................................. ...............

Renault Logan 02-10-2011 06:50 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط روابط عمومی آکو فروم (پست 36856)
با سلام وقت بخیر
قابل توجه اعضای محترم خانواده بزرگ آکو
علی رغم اینکه مدیران آکو فروم برای آزمایش و بررسی مشکلات مطروحه از سوی کاربران گرامی , اقدام به شرکت در این نظر سنجی نموده و با هیچ گونه مشکلی برخورد ننمودند , واحد فنی پایگاه های اینترنتی وابسته به آکو پارت با بررسی دقیق اعلام نمود که شرکت در دومین نظر سنجی آکو پارت که از طریق رایانه و اینترنت صورت می گیرد هم اکنون قابل اجرا و فاقد اشکال است . احتمالا بروز مشکلات عنوان شده از سوی کاربران گرامی به سرعت اینترنت یا سیستم خود شخص مربوط و موقتی بوده است - روابط عمومی آکو فروم
.................................................. .................................................. .................................................. ...............

ضمن عرض سلام و تشكر از شما بابت پيگيري صورت گرفته ، متاسفانه وضعيت فعلي بدتر از گذشته شد كه !!!!
الان با كليك كردن روي گزينه دومين دوره نظرسنجي آكو پارت در پايگاه آكو پارت ، به صفحه ديگري وارد شده و پيام Runtime Error , Server Error in Application ميده .

روابط عمومی آکو فروم 02-10-2011 07:02 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط renault logan (پست 36866)
ضمن عرض سلام و تشكر از شما بابت پيگيري صورت گرفته ، متاسفانه وضعيت فعلي بدتر از گذشته شد كه !!!!
الان با كليك كردن روي گزينه دومين دوره نظرسنجي آكو پارت در پايگاه آكو پارت ، به صفحه ديگري وارد شده و پيام runtime error , server error in application ميده .

با سلام
این مورد به دلیل این است که در حال حاضر مسئولین فنی در حال بک آپ گیری و تغییراتی در سرور سایت هستند. هم اکنون آپلود سنتر و پنل اس ام اس مدیران هم این ارور را اعلام می نماید. به زودی مشکل بر طرف خواهد شد .

MAHDI-TONDAR 02-10-2011 11:39 PM

با سلام
به اطلاع همه دوستان و همچنین آقا علیرضا(که مشکل شرکت در نظر سنجی را داشتند) میرساند بنده لحظاتی قبل ( ساعت 10.30 پبنج شنبه 21 بهمن ) موفق شدم که در این نظر سنجی شرکت کنم .ظاهراً مسئولین محترم اکو مشکل ایجاد خطاء و ارور در حین انجام نظر سنجی را رفع نموده و دوستان میتوانند براحتی در این نظر سنجی شرکت نمایند .
با تشکر و سپاس از زحمات مسئولین فنی و پیگیری های روابط عمومی محترم اکو فروم

bahram 02-11-2011 10:30 AM

با سلام
دوستان عزیز با سپاس از زحمات مسئولان آکو من هم الان تونستم بالاخره تو نظرسنجی شرکت کنم.
با تشکر

Renault Logan 02-11-2011 02:53 PM

دوستان مگه به سايتي غير از سايت آكو پارت مراجعه ميكنند ؟
بنده از ديروز تا حالا هرچي امتحان ميكنم و روي گزينه دومين دوره نظر سنجي كليك ميكنم ، همان پيام Runtime Error و Server Error In Application ميده .

Marshal 02-11-2011 11:13 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط renault logan (پست 36895)
دوستان مگه به سايتي غير از سايت آكو پارت مراجعه ميكنند ؟
بنده از ديروز تا حالا هرچي امتحان ميكنم و روي گزينه دومين دوره نظر سنجي كليك ميكنم ، همان پيام runtime error و server error in application ميده .

سلام
عزیزان لطفا وقتی وارد کوپارت می شوید اول یک کنترل+اف پنج را بزنید
یا اصطلاحا صفحه را لود مجدد کنید تا کوکی های مرورگرتان بروز شود و در آکوپارت با آخرین رد پا در مرورگر مواجه شوید

ضمنا در مناطقی از کشور به علت فرا رسیدن دهه فجر عملیات راه اندازی و تقویت رله های مخابراتی و پهنای باندهای اینترنتی در حال اجرا و انجام است که عامل اصلی ترافیک فضای نت داخلی و کاهش سرعت دانلود و... می باشد.
این مشکل ظرف چند روز آتی برطرف خواهد شد.
سپاس
مارشال

اکنون ساعت 03:27 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.