نمایش پست تنها
قدیمی 01-04-2010
Emdad-L90 آواتار ها
Emdad-L90 Emdad-L90 آنلاین نیست.
سرعت : 35 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-935
اتومبیل: E2 SLX پولشو بابام داده
سپاس از دیگران: 1,599
355 بار در 150 پست سپاسگزاری شده است

یکی نیست به این دولت بگه مگه مردم مسخره شما هستند.یه روز کم می کنید یه روز زیاد. در ثانی می خواستین مردم عادت کنن به بنزین ازاد که کردن و مجبورن لیتری 400 بنزنن.
با این ماشین های تولیدی کشورمون هم که مصرف ماشینامون عالیستn لیتر می سوزونه هی تنظیم موتور بزن خداتومان پول تنظیم موتور بدیم و ......... این ها گوشه ای از درد مردم ما هست. اما گوش شیطون کر تندر من یک سال خورده ای که هست تا الان ecu خطایی نداشته یعنی یه سری که دستگاه زدم توی نمایندگی مرکزی گفت که هیچ ایرادی نداره پس بازم می گم این هست ماشین نه ماشینی که یه ماه بیاد بیرون باید دستگاه بزنی

دوستان اگر سوالی داشتن حتما PM خصوصی بدین تا زودتر جوابتون را بدم.
کاربران زیر از Emdad-L90 بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.