نمایش پست تنها
قدیمی 02-16-2016
Alireza-Logan Alireza-Logan آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-6521
سپاس از دیگران: 81
131 بار در 94 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط azadamini نمایش پست ها
دوستان واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید .....

Sent from my SM-G928C using Tapatalk
نقل قول:
نوشته اصلی توسط azadamini نمایش پست ها
سلام ....
دوستان چند روز قبل که سیم گاز رو رگلاژ کردم پدال کاملا اومد بالا امروز احساس کردم دوباره اومده پایین که کاپوت رو بالا زدم دیدم بله دوباره سیم گاز اون قطعه ابی رنگ برگشته به حالت قبل چرا اون خار فلزی نگه ش نمیداره ؟...چیکارش کنم ؟

Sent from my SM-G928C using Tapatalk
سلام دوست عزیز.نکته اول اینکه لطفا از ارسال پست مشت سر هم پرهیز کنید چون اگه یه کم صبر کنید پاسختون به دستتون میرسه.نکته دوم هم راجب سوالتون اینه که من فکر میکنم شما در واقع فقط پدال رو بالا آوردید و ابن قرار نیست ثابت باشه چون این سیم با این کار بیش از حد کش میاد و بعد با فشردن پدال خودش برای اینکه از پوکیدن و کش اومدن سیم جلوگیری کنه به خاطر فشار بر میگرده به بهترین حالتی که اون اهرمی که قبلا خدمتتون عرض کردم رو تا آخر میکشه و در ضمن اون خار آهنی که روی اون قسمت آبی سیم گاز هست وقتی فشار زیاد بشه خودش با فشاری که بهش میاد به عقب رونده میشه!!!!!
کاربران زیر از Alireza-Logan بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.