نمایش پست تنها
قدیمی 03-29-2016
Renault Logan آواتار ها
Renault Logan Renault Logan آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-516
اتومبیل: renault logan E2
سپاس از دیگران: 7,341
12,561 بار در 3,482 پست سپاسگزاری شده است
Arrow دیسکو صفحه و مشکل نویز برقی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mohandes نمایش پست ها
سلام
دوستان عزیز
من به تازگی یک L90 Full ABS- 2xAirbag خریدم
جدا از اینکه هنوز در شوک موارد حذف شده همه مدلهای L90 + موارد اضافه حذف شده تیپ 1 هستم

یک موردی پیش امود که میخوام بدونم کل L90 ها اینتطورن و یا فقط تیپ 1 اینطوره ! یه مورد خیلی ساده که پیکان هم داشت فکر کنم !
وقتی اهرم برف پاکن رو به سمت خودت میکشی برای شروع به کار پمپ مایع شیشه شور چنند ثانیه بعد باید برف پاکن شروع به کار کنه و چند بار بزه !
اما این اتفاق نمی افته و باید بعد یا قبل از زدن آب پاش حتما اهرم رو بیارم روی حالت تایمر و یا دور آهسته برف پاک کن !

سلام
دوست گرامی ابتدا لطف بفرمایید از ارسال پست های پشت سر هم خودداری بفرمایید و در قالب یک پست مشکلتون رو مطرح بفرمایید.

شما اول بفرمایید مدل ماشینتون چه سالی هست؟
با توجه به کیلومتر کارکرد باید مدل قدیمی باشه حداقل برای قبل از 90 الی91
مدل عای قبل از 90 یا 91 ، دقیق خاطرم نیست ، این ویژگی رو متاسفانه ندارن و با فعال کردن آب پاش ، برف پاک کن کار نمیکنه
ولی از مدل های 90-91 به بعد ، این نقص اصلاح شد و درست شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mohandes نمایش پست ها
من میخوام سوالات دیگه رو هم که توی فروم گشتم پاسخش رو پیدا نکردم در پست های جدا بفرستم تا انشالله جواب بگیرم

دیسک و صفحه ماشین از ابتدا عوض نشده ! کلاچ ماشین هم بالاست !
ماشین هم 160 هزارتا کارکرده
به مکانیکم نشون دادم گفت میتونه رکلاژ بکنه بره پائین اما توی ترافیک ها ممکنه اذیت کنه چون صفحه کلاچ ضعیف شده
به نظر و تجربه دوستان دیسک و صفحه چقدر کار میکنه و اگر بخوام بندازم ست کامل رو عوض کنم و یا فقظ صفجه رو !؟ و اینکه چند وقت یه بار لازمه عوض بشه !؟

یه مورد دیگه هم که پیش اومده اینه که وقتی سیم میکروفون کارکیت هندزفری ضبط پایونیر رو میکشم و از زیر داشبورد میرسونم به لای نوار آب بندی ها تا بیاد برسه به سقف وقتی تماس میگیرم طرف مقابل تماس صدای من رو با نویز زیاد میشنوه و مجبور شدم سیمش رو روی کار از کنار پنل وسط داشبود بیارم بیرون و میکروفون رو ربچسبونم روی داشبورد ( با چسب پاتافیکس اوهو ) ( قدیمها توی ماشین هایی مثل پیکان وقتی برق دزدی داشت و یا ست وایر مشکل داشت چنین مشکل و صدایی روی رادیو ماشین ایجاد می شد که با کم و زیاد شدن دور موتور هم فرکانسش تغییر می کرد ! )

وایر ماشین 1 سال پیش عوض شده و شمع هم حدود 3 ماه پیش توسط کشی که ماشین رو دیاگ زده عوض شده
نظرتون در خصوص این مشکل نویز و عمر شمع و وایر چیه ؟

سوالاتتون رو در تاپیک های مرتبط با سوالاتتون مطرح بفرمایید تا دوستان یا بنده در حد اطلاعاتمون پاسخ گوی شما باشیم.

کارکرد ماشینتون خیلی بالاست نسبتا و علاوه بر اینکه حتما مقداری کلاج رو رگلاژ کنید تا پایین تر درگیر بشه ، بنده جای شما باشم حتما ست کامل دیسک و صفحه و بلبرینگ کلاج رو در یک بسته هست تعویض میکنم با این کیلومتر کارکرد، چون عمر خودشو کرده و باعث کاهش قدرت و شتاب موتور و افزایش مصرف سوختتون میشه.
کارکرد دیسکو صفحه علاوه بر جنس و کیفیت صفحه ، برمیگرده به نحوه رفتار رانندگی و استفاده شما از کلاج ، که زیاد نیم کلاج میکنید یا نه ، پرشتاب راه میوفتید یا نه و مسائلی اینچنین

میانگین همین مقدار 150 هزار تا 170 هزار بسته به نوع کیفیتشون بازده دارند

تندر 90 وایر نداره ، سر هر شمع کوئل جداگانه داره که مستقیم بر سر شمع وصل هست
مشکل نویز شما نمیتونه از کوئل یا شمع باشه

یا از مشکل از خود دستگاه کارکیت و پخشتون هست ، یا از دینام و سیستم شارژ ماشین ، به باتری سازی مراجعه کنید چون کارکرد ماشین بالاست ، بدید اتصالات برقی موتور و دینام و باتری ، و سلامت دینام و استارت رو چک کنه، ضرر نداره.

موفق باشید.
-----------------------------------------------------------------------
صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع)

اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

ویرایش توسط Renault Logan : 03-29-2016 در ساعت 09:28 PM
3 کاربر زیر از Renault Logan گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.