نمایش پست تنها
قدیمی 07-26-2011
Porsche آواتار ها
Porsche Porsche آنلاین نیست.
سرعت : 30 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-533
اتومبیل: Rio و L90 E2 LP
سپاس از دیگران: 879
391 بار در 145 پست سپاسگزاری شده است
Porsche به Yahoo ارسال پیام فرستادن پیام با Skype به Porsche

با سلام خدمت دوستان
نظر دوستان در مورد تیپ های مختلف چراغ راهنما آکو جالب اومد، گفتم منم اطلاعاتی که دارم بگم تا شاید به نتیجه ای برسیم، ولی چه خوب بود آکو اطلاع رسانی بهتری در خصوص انواع تیپ این محصول انجام میداد.
با توجه به مستندات سایت آکوپارت و نمونه های موجود در بازار این محصول در 2 تیپ هست و 3 رنگ ؛ فرق تیپ 1 و 2 در طراحی نور پخش کن های داخل چراغ هست(منظورم همون دون دون هایی هست که از داخل دیده میشه) و در نهایت نحوه پخش نور، به این صورت که در یک تیپ از برجستگیهای ریزتر و نزدیک به هم(همون دون دونا ) و در تیپ دیگه از برجستگیهای درشت تر و با فاصله بیشتر سود می برد. که در رنگهای سفید، دودی و نارنجی در دسترس هست(البته نارنجی رو هیچ کس ندیده ولی خبر تولیدش اعلام شده بود، شاید جزو برنامه های آتی آکو باشه).
لازم به ذکر هست که بر روی بسته بندیها، رنگ کروم هم دیده میشه که در مقایسه با سفید تفاوت رنگ وجود ندارد و تا جایی که اطلاع دارم به همون تیپی که دارای برجستگیهای ریزتر و فشرده تر هست اطلاق میشه

ای کاش پرده مي فهميد تا زمانيکه پنجره باز است، فرصت رقصيدن دارد
4 کاربر زیر از Porsche گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.