نمایش پست تنها
قدیمی 07-25-2017
MAHDI-TONDAR آواتار ها
MAHDI-TONDAR MAHDI-TONDAR آنلاین نیست.
مدیرتیونینگ و آپشن های تندر 90

کد عضویت آکو: ACO-569
اتومبیل: تندر90 e1+cp
سپاس از دیگران: 7,486
8,101 بار در 2,955 پست سپاسگزاری شده است
MAHDI-TONDAR به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط P30Too نمایش پست ها
سلام
دوستانی که دستشون رو از تو در رد میکنن و از پشت راهنماهای فابریک رو در میارن, چطور دستشون رد میشه؟ نیاز به شل کردن گلگیر نیست؟ من هرچی سعی کردم موفق نشدم دستم رو رد کنم و به سختی با کمک همون روش اول با فازمتر و یه پارچه راهنماهای فابریک رو در آوردم.
اما راهنمای جدید , سمت شاگرد خیلی راحت جا خورد و سر جاش نشست, ولی سمت راننده رو هرکاری میکنم سرجاش نمیشینه؟
لطفا راهنماییم کنید چیکار باید کنم؟آیا ممکنه مشکل از مونتاژ راهنمای جدید باشه؟ 2تا لبه بالایی راهنما رو هم اندکی لبه هاش رو تراشیدم تا بتونه بره پشت گلگیر گیر کنه, اما هرچی تلاش میکنم فیکس نمیشه
سلام دوست عزیز
درسته جاش کمی بد قلق و سخته ، بخصوص برای کسانی که انگشتان دست شون درشته.
برای راحتی کار با ی پیچ گوشتی ( ترجیحاً دسته بلند) وبا فشار از بالا و یا پایین برروی خار و با کمی صبر و حوصله میتونید راهنما را باز نمایید .

لحظات شادي خدا را ستايش کن،
لحظات سختي خدا را جستجو کن،
لحظات آرامش خدا را مناجات کن،
لحظات دردآور به خدا اعتماد کن،
و در تمام لحظات خدا را شکر کن.

جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.