نمایش پست تنها
قدیمی 07-13-2010
Marshal آواتار ها
Marshal Marshal آنلاین نیست.
همکاران سابق

کد عضویت آکو: اختصاصی
سپاس از دیگران: 2,135
2,270 بار در 793 پست سپاسگزاری شده است

سلام و وقت بخیر
دوست من بهتر بود قبلا از تاسیس چنین تاپیکی یک هماهنگی با تیم مدیریت انجام می دادید
انجمن تخصصی تندر نود (آکو فروم) برای تبلیغات در فروم دارای ضوابط و معیارهای خاصی هست و برای اینگونه کارها که در محفل و مکان عمومی و رسمی انجمن انجام می پذیرد هماهنگی و اخذ مجوز مدیران ارشد آکو و مدیران فروم لازم است

مضافا این نکته هم مد نظره که:
نقل قول:
نوشته اصلی توسط مسعود_لوگان نمایش پست ها
دوستان از اونجایی که در اکثر نمایندگی ها خوب کار نمیکنند (تقریبا یعنی نفی گارانتی و رد صلاحیت نمایندگی در نظر شخصی شما)
من این بخش رو باز کردم تا هر کی هر جا تعمیر کار وارد در شمال شرق غزب و جنوب تهران که وارد به خودروی تندر هست اینجا معرفی کنه تا بقیه دوستان هم استفاده کنند چون خیلی لازم بعد 10 هزار کیلومتر البته این نکته هم دوستان توجه کنند که طرف هم وارد هم با انصاف باشه ممنون (خوب این نگاه انتخابی برای مکانی مجازی چون اینترنت خوب نیست و دارای معیارهای مشخصی برای دادن درجه کیفیت نیست و بیشتر انتخابی تجربی هست تا تخصصی)
دوست من
وقتی شما به یک نمایندگی مجاز مراجعه می کنید حداقل در بدترین حالت ممکنه میدانید در صورت ایجاد صدمه و خسارت و تخلف و امثالهم با سیستمی حقوقی و قابل ردیابی مواجه هستید
و شورای اصناف و کارفرما و تعزیرات و بیمه و... پشتیبان شما هستند
ولی تعمیرگاه های معرفی شده توسط اشخاص در آکو فروم!! فکر نکنم با چیزی شبیه یک سیستم اداری مدون و جامع سروکار داشته باشیم
بیشتر معرفی تجربی هست و این تجربه ممکنه خوب یا بد باشه

و در نهایت جاب مسعود لوگان
اگر خدایی نکرده سر سوزن این احتمال پیش بیاد که در اثر عدم تجربه یا موارد غیر قابل پیش بینی با این معرفی تعمیرکار و مراجعه دوستان و اعتماد دوستان به معرفی تعمیرکار در فروم ضرری متوجه دوستان بشه
آیا شما شخصا مسئولیتش را قبول می کنید که ضرر دیگران را پرداخت کنید؟ (آکو فروم که زیر مجموعه آکوست صرفا یک انجمن اینترنتی در محیط مجازی اینترنت هست و توان پرداخت ضرر دیگران را ندارد)

بحث سر کیفیت یا عدم کیفیت کار نیست
سر محدود بودن حیطه کاری و تبلیغاتی فروم و ضوابط داخلی انجمنه

من پیشنهاد می کنم برای اینکار به روابط عمومی محترم انجمن سرکار خانم مهندس توکلی مراجعه کرده و از طریق ایشان دنبال کم و کیف و چونگی به بار نشاندن این تاپیک با تایید مدیران آکو (خصوصا مدیریت ارشد محترم آکو) باشید

موفق باشید و سپاس
مارشال

ویرایش توسط Marshal : 07-14-2010 در ساعت 01:28 AM دلیل: افزودن مطلب
9 کاربر زیر از Marshal گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.