آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-29-2014
امیری آواتار ها
امیری امیری آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-644
اتومبیل: تندر-روا-پیکان
سپاس از دیگران: 1,375
642 بار در 328 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط taromi نمایش پست ها
با سلام
پمپ بنزین ماشین شما به نظر میاد اشکال برقی نداره و نیم سوز شدن پمپ معنی تعریف شده ای ندارد پمپ یا سالمه و به کارش ادامه میده یا کلا می سوزه و از کار می افته.
زمانی که پمپ بنزین در حال کاره فشاری بین 3 الی 4 bar را باید تامین کنه اگر غیر این باشه انژکتورها قادر به تزریق سوخت به موتور نخواهند بود.روشن نشدن موتور در اولین استارت در زمان سرد بودن آن ارتباطی به پمپ بنزین نداره.اگر پمپ خراب بشه اصلا موتور روشن نمیشه.صدایی را که به گوش میرسه باید مطمئن شویدکه از پمپ بنزینه برای مطمئن شدن گوش خود را روی تشک صندلی عقب گذاشته و شدت نویز آنرا بررسی کن یا آن صدا را با ماشین دیگری مقایسه کن البته در شرایط و محیط یکسان. موفق باشید.
باسلام دوست عزیز برای بنده همین اتفاق افتاده وصدای اول که سویچ روبازمیکنی وپمپ صدا میداد وباروشن شدن قطع میشد ولی اونقدر صداش زیادشده بود که فقط باتعویض خود پمپازشر صداش راحت شدم ولی اصلا بدروشنی نمیکرد فقط صدای پمپ ازاردهنده بود به نظرم پمپ صداش زیاد شده
2 کاربر زیر از امیری گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 10-29-2014
jalilmousavi آواتار ها
jalilmousavi jalilmousavi آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-6652
اتومبیل: تندر استیشن
سپاس از دیگران: 42
29 بار در 19 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza_Orumiyeh نمایش پست ها
شما ميتوني يه كار ديگه اي هم انجام بديد و واسه در هاي جلو هم فشنگي جدا وصل كنيد و سيم هاشو جدا كنيد و با سيستم ماشين كاري نداشته باشيد
اما بنده هم دزدگير نصب كردم و مشكل شما رو ندارم
شايد اگر ببريد پيش يه نصاب وارد دزدگير بتونه مشكل شما رو به راحتي حل كنه

Sent from my iPhone using Tapatalk
ممنون. البته مشکل اصلی اینه که این اتفاق همیشگی نیست گاه بیگاهه. وقتی میرم پیش نصاب هر چقدر منتظر می مونیم که آژیر بکشه نمیکشه که نمیکشه. اونوقت هم که معلومه نصاب میگه مشکلی نداره. تازگیها به مسخره هم میگن که پول زیادی داری که نمیدونی کجا خرجش کنی میاری اینجا.
قدیمی 10-29-2014
Reza_Orumiyeh آواتار ها
Reza_Orumiyeh Reza_Orumiyeh آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-3678
سپاس از دیگران: 226
638 بار در 389 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط reza_mortezapour نمایش پست ها
با سلام خدمت دوستان
میخواستم بپرسم که آیا پمپ بنزین شما هم وقتی که تو پارکینگ و یا یه جای خلوت هستید یه صدای آروم فن مانند مثل صدای اولی که وقتی سوییچذرو باز میکنید میده ویا من حساس شدم و فکر نیکنم که این صدا قبلا نبوده؟
ضمنا این بد روشن شدن بار اول وقتی ماشین سره میتونه از نیم سوز شدن پمپ بنزین باشه؟
کسی عوص کرده تاحالا؟ قیمتش چنده؟
ممنون از نظرتون

پمپ بنزين من هم صدا ي كمي مي داد فيلتر بنزين رو عوض كردم ديدم خيلي كثيفه و صداش كمتر شد وقتي فيلتر كثيف ميشه بنزين براحتي رد نميشه و صدا ميده
پمپ بنزين ممكنه فشارش بياد پايين و درست روشن نشه يا در دور موتور بالا موتور بنزين كم بياره و درست كار نكنه

Sent from my iPhone using Tapatalk
کاربران زیر از Reza_Orumiyeh بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 10-30-2014
jalilmousavi آواتار ها
jalilmousavi jalilmousavi آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-6652
اتومبیل: تندر استیشن
سپاس از دیگران: 42
29 بار در 19 پست سپاسگزاری شده است

ضمن تشکر ویژه از جناب zanjani مشکل لرزش فرمان و کل بدنه ماشین با تعویض دسته موتورهای بالا و پایین تا حد خیلی زیادی رفع شد. نکته قابل توجه این بود که مکانیک های دیگه که قبلا برده بودم بدون باز کردن دسته موتورها می گفتن که سالمه و مشکل نداره اما مکانیکی که به اتفاق جناب zanjani رفتیم دسته موتورها را باز کرد که پارگی اونا کاملا مشهوده.
در کل بهتره در صورت مواجه شدن با چنین مشکلی درخواست کنید که دسته موتورها باز شود تا چشمی معاینه شود واللا با تکان دادن موتور و این چیزا واسه بنده که معلوم نشد.

اینم عکس دسته موتورهای معیوب:

www.ACOforum.org - Logan Tuning

www.ACOforum.org - Logan Tuning
2 کاربر زیر از jalilmousavi گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 10-30-2014
امیری آواتار ها
امیری امیری آنلاین نیست.
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان دوسه شب پیش که درمورد سفتی فرمون بحث میکردیم ورفتم درست کردم فرمون خوب شد ولی رول رو که بالا پایین میکنی درحد یکی دو میل لقی داره وبه جایی که درست کرده رفتم گفتم میگه چیزی نیست ولی به نظرم اصلا بلبرینگ بالایی رودست نزده بی انصاف به نظر دوستان چاره اش چیه
قدیمی 10-30-2014
taromi taromi آنلاین نیست.
Banned

کد عضویت آکو: aco-4825
اتومبیل: LOGAN e2
سپاس از دیگران: 249
308 بار در 160 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط امیری نمایش پست ها
با سلام خدمت دوستان دوسه شب پیش که درمورد سفتی فرمون بحث میکردیم ورفتم درست کردم فرمون خوب شد ولی رول رو که بالا پایین میکنی درحد یکی دو میل لقی داره وبه جایی که درست کرده رفتم گفتم میگه چیزی نیست ولی به نظرم اصلا بلبرینگ بالایی رودست نزده بی انصاف به نظر دوستان چاره اش چیه
سلام
آقای امیری اگر فرمان نرم شده و صدا نمیده این مقدار لقی کمی که گفتی زیاد مهم نیست زیاد حساس نشو. به هر حال هر قطعه تعمیری هیچ وقت مثل فابریکش نمی شه. خاطرم هست فرموده بودی تراشکاری هم رفته. معمولا برای سهولت حرکت چرخشی میل فرمون از رولبرینگ سوزنی یا بوشن ها و نیز بلبرینگ های کف گرد استفاده میشود. بین میل فرمون و لوله ی حائل آن این قطعات قرار میگیره و باز بین میل فرمون و رولبرینگ یا بوشن باید یک خلاصی کمی وجود داشته باشه تا اونها تحت فشار و سایش قرار نگیرند.
قدیمی 10-30-2014
امیری آواتار ها
امیری امیری آنلاین نیست.
کاربر فعال

نقل قول:
نوشته اصلی توسط taromi نمایش پست ها
سلام
آقای امیری اگر فرمان نرم شده و صدا نمیده این مقدار لقی کمی که گفتی زیاد مهم نیست زیاد حساس نشو. به هر حال هر قطعه تعمیری هیچ وقت مثل فابریکش نمی شه. خاطرم هست فرموده بودی تراشکاری هم رفته. معمولا برای سهولت حرکت چرخشی میل فرمون از رولبرینگ سوزنی یا بوشن ها و نیز بلبرینگ های کف گرد استفاده میشود. بین میل فرمون و لوله ی حائل آن این قطعات قرار میگیره و باز بین میل فرمون و رولبرینگ یا بوشن باید یک خلاصی کمی وجود داشته باشه تا اونها تحت فشار و سایش قرار نگیرند.
باسلام وممنون ازراهنمایی شما فرمون که واقعا خوب شده
قدیمی 10-31-2014
aghaee آواتار ها
aghaee aghaee آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-5291
اتومبیل: ال 90 مشكي مدل 91
سپاس از دیگران: 630
123 بار در 74 پست سپاسگزاری شده است

با سلام خدمت تمامي دوستان خوبم. من ماشينم رو فروختم و الان ميخوام مدل 93 صفر بگيرم. دوستان مي دونن كه فرق بين پارس تندر و تندر 90 معمولي در چيه چون تقريبا قيمت كارخونه 2 ميليون با هم تفاوت دارن
قدیمی 10-31-2014
behrooz behrooz آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: ACO-5564
اتومبیل: E2 full
سپاس از دیگران: 7
11 بار در 7 پست سپاسگزاری شده است

سلام دوستام!!!
چند روز پیش ماشین رو ورشن کردم یکمی ماشین میلرزید!!مشکلش چی میتونه باشه؟؟
قدیمی 10-31-2014
Moslehy Moslehy آنلاین نیست.
Banned

کد عضویت آکو: ACO-3202
سپاس از دیگران: 137
85 بار در 55 پست سپاسگزاری شده است

بهروزجان سلام من این مشکل روداشتم مال کویلها بود موتور تک کار میکرد.ازاستپر هم میتونه باشه....باید ازنزدیک ببینن...

Sent from my GT-I8262 using Tapatalk
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 10 نفر (0 عضو و 10 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش