آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > معرفی آکوپارت و محصولات آن ACO Products > درباره ACO- فعالیتها,اهداف,اخبار,برنامه هاو تصمیمات جدید

Notices

درباره ACO- فعالیتها,اهداف,اخبار,برنامه هاو تصمیمات جدید در این تالار به بحث و گفتگو و اعلام اخبار و تصمیمات جدید گروه آکو پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-08-2010
روابط عمومی آکو فروم آواتار ها
روابط عمومی آکو فروم روابط عمومی آکو فروم آنلاین نیست.
مدیر روابط عمومی و ناظر ارشد

کد عضویت آکو: اختصاصی
اتومبیل: LOGAN
سپاس از دیگران: 3,057
7,793 بار در 2,092 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض تصمیمات جدید آکو پارت بر اساس گله مندی گروهی از اعضای محترم

تصمیمات جدید آکو پارت بر اساس گله مندی گروهی از اعضای محترم
با سلام وقت بخیر
ایمیل هایی از طرف گروهی از اعضای گرامی به آکو پارت رسیده مبنی بر اینکه برای دریافت هدیه مشکل دارند . یا از نمایندگی ها دور هستند یا با طرح ترافیک مواجه شده اند و یا... . لازم به ذکر است که ما فقط باید از طریق نمایندگان خود محصولات آکو را هدیه نماییم . اینکه این افراد با اینگونه مشکلاتی مواجه شده اند تقصیری را متوجه آکو نمی نماید . لذا مدیریت ارشد آکو تصمیم گرفتند من بعد هیچ محصولی را به عنوان هدیه به اعضا نداده و فقط از طریق فروش ویژه یا فروش عادی این امر انجام پذیرد . اگر در طی فروش ویژه نیز باز شاهد چنین مشکلات و شکایاتی باشیم آکو مجبور می شود روند فروش ویژه خود را نیز تغییر داده و تنها به فروش عادی محصولات اکتفا نماید.
به این دوستان توصیه می شود برای دسترسی راحتتر خود به محصولات آکواز فروشندگان لوازم یدکی تندر که برای تهیه دیگر قطعات ماشین خود به آنها مراجعه می نمایند تقاضا کنند تا محصولات آکو را نیز در لیست فروش خود داشته باشند . بنابراین مشکل تمامی عزیزان نیز در این زمینه حل خواهد شد.
.................................................. .................................................. ..............................روابط عمومی آکو فروم
24 کاربر زیر از روابط عمومی آکو فروم گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 10-08-2010
ACO آواتار ها
ACO ACO آنلاین نیست.
مدیر کل آکوفروم

سپاس از دیگران: 1,195
6,184 بار در 1,283 پست سپاسگزاری شده است
ACO به Yahoo ارسال پیام

با تشکر از دوستان بابت اظهار نظرشون
راستش واقعا بنده هم ناراحت و ناراضیم از اینکه 30 تا ایمیل ارسال شده توی یکیش ما ندیدیم نوشته باشه اقا ما هدیه رو دریافت کردیم دستتون درد نکنه
میدونین که منظور من این نیست که نیازمند تشکر و سپاسگزاری هستیم
اما خب فکرش رو بکنین با تمام مشکلاتی که هست از نظر تهیه مواد اولیه و تولید و گله گذاری های قبلی عده ای از دوستان بابت دریافت رایگان این محصول حالا که به تمام ایران داریم رایگان اهدا میکنیم منتشونم داریم افتخار هم میکنیم دیگه 30 تا 30 تا ایمیل دریافت نکنیم که نمایندتون محصولو بیاره در خونمون ....
یک عده دعوا کردند که چرا 30 نفر رو اعلام کردین ماهم هدیه میخواییم خود دوستان عزیز چند روز پیش نوشتند کجان اون کسایی که این رو میگفتند الان اکو به تمام ایران داره هدیه میده
همین درک بالای دوستان برای خوشحالی ما کافیه اما واقعا بقیه چه انتظاری از کفایی و اکو دارند ؟ خب ما همین از دستمون میاد که رایگان هدیه بدیم
این جز ساده-ترین مسائله که انتظار داریم دوستان درک کنند که ما جز این کاری نمیتونیم بکنیم
من در این زمینه تصمیم گیر نیستم اما قطعا اگر جای اقای کفایی بودم من هم بهم برمیخورد و ناراحت میشدم با این همه مشقت محصولی رو تولید کنی رایگان اهدا کنی اونوقت طی دو روز 30 ایمیل دریافت کنی یک دونه ش ننوشته باشه اقا ما گرفتیم شکسته بود خراب بود به درد نخورد حتی این هم نبود .
بنابراین تصمیم بر این هست که دیگه از این دست اقدامات نداشته باشیم
همون فروش ویژه و فروش معمولی
فروش ویژه هم اگر اسباب دردسر و ناراحتی بشه دیگه انجام نخواهد شد
مساله ی دیگه ای که باید ذکر بشه اینه که این محصولات اهدایی به طور کاملا ویژه و سختگیرانه ای بین اکو و نمایندگان از نظر نظارت باید حتما روی خودرو ها نصب بشه
و اگر موردی گزارش بشه که محصول بدون نصب بر روی خودرو به مراجعین داده شده اون نماینده ی عزیز مورد جریمه نقدی قرار میگیره
متاسفانه سری قبلی که ما نوعی از اهدای رایگان رو داشتیم مشاهدات اسفناکی در چند مورد رو دیدیم که جای گفتن نداره بنابراین حتما باید این محصولات رو خودرو نصب بشه .

---------------------
به نام نکو گر بمیرم رواست ** مرا نام باید که تن مرگ راست
---------------------

قدیمی 10-08-2010
ACO آواتار ها
ACO ACO آنلاین نیست.
مدیر کل آکوفروم

سپاس از دیگران: 1,195
6,184 بار در 1,283 پست سپاسگزاری شده است
ACO به Yahoo ارسال پیام

چند تا از پستهای این تاپیک رو جهت حفظ ارامش و جو اینجا پاک کردم .
لطفا در نامه خصوصی اعضای عزیزمون مشکلشون رو با هم حل کنند .

---------------------
به نام نکو گر بمیرم رواست ** مرا نام باید که تن مرگ راست
---------------------

10 کاربر زیر از ACO گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 10-09-2010
Renault Logan آواتار ها
Renault Logan Renault Logan آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-516
اتومبیل: renault logan E2
سپاس از دیگران: 7,341
12,561 بار در 3,482 پست سپاسگزاری شده است

مدیران محترم دوباره داره در این تایپیک سوء تفاهم پیش میاد .

از کاربران گرامی خواهش میکنم زود از فرمایشات کاربران دیگر قضاوت نکنند و بد برداشت نکنند .
جناب مهندس کفایی ارجمند و تیم مدیریتی ایشون تصمیمی گرفتند و ما کاربران باید همه مطیع و تابع این دستور و تصمیم باشیم .
خواهش مجدد از کاربران عزیزی که بعد از پست بنده قصد دارند پست ارسال کنند اینه که به تصمیم جناب مهندس کفایی و تیم مدیریتی ایشون احترام بگذارند تا از سوء تعبیر های احتمالی جلوگیری بشه و خدای نکرده به کسی بی احترامی نشه .
با تشکر مجدد .
-----------------------------------------------------------------------
صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع)

اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

ویرایش توسط Renault Logan : 10-09-2010 در ساعت 01:17 AM
12 کاربر زیر از Renault Logan گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 10-09-2010
Esmaily آواتار ها
Esmaily Esmaily آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-1535
اتومبیل: لوگان ای 2 ال پی
سپاس از دیگران: 179
155 بار در 68 پست سپاسگزاری شده است
Esmaily به Yahoo ارسال پیام فرستادن پیام با Skype به Esmaily

درود.
بنده به نوبه ی خودم از شما و دوستانتون تشکر کردم و حال نیز از طرف خودم و دوستان از شما عذرخواهی میکنم.
واقعا جای بسی نا امیدی ست که چنین مسایلی دیده می شود.
امیدوار بودم دوستان عزیز با تامل و تدبر بیشتری به این اقداماتی که شرکت انجام می دهد و ما را شرمنده ی خودش می کند بیاندیشند.
هدف ما کمک به آکوی عزیز است ، همین و بس ...
چه هدیه بدید و چه ندید ما دوستتون داریم و حمایتتون میکنیم.
باید اینو بدونیم که شما به ما لطف کردید که رایگان محصول رو عرضه کردید ، نه ما که اونو رایگان تحویل گرفتیم..!

ویرایش توسط Esmaily : 10-09-2010 در ساعت 10:13 AM دلیل: ایراد تایپی
11 کاربر زیر از Esmaily گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 10-09-2010
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.
ناظر سایت و مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو

کد عضویت آکو: ACO-971
اتومبیل: Megane 2000
سپاس از دیگران: 3,239
6,015 بار در 1,983 پست سپاسگزاری شده است
Saeed به MSN ارسال پیام

من هم از شنیدن این موضوع خیلی ناراحت شدم.
فکر می کردم با اون برخورد قبلی دوستان و تصمیم بسیار منطقی و سخاوتنمدانه آکو و ارسال هدیه به تمامی تندرسواران و نه فقط کاربران سایت ، دیگر شاهد چنین بی انصافی و کم لطفی دوستان نباشیم و چنین رفتارهایی که در فرهنگ غنی مردم ایران زمین جایی نداره ، شاهدش نباشیم.
ولی متاسفانه ظاهرا چنین رفتارهایی خیلی برامون عادی شده و تو خون و پوستمون ریشه دونده.
واقعا جای بسی تاسف هست که شاهد چنین رفتارهای قدر نشناسانه ای از طرف اندک دوستانمون هستیم.
همانطور که دیگر دوستان خوبم گفتند به این نکته توجه نکردیم این کالا بعد از طی مراحل طولانی و سخت طراحی و ساخت و همچنین بعد از هزینه های بسیاری که برای اون شده به صورت رایگان در این حجم وسیع اختیارمون قرار می گیره و نمایندگی های معرفی شده هم هیچ هزینه ای بابت نصب از شما نمی گیرند و این مهم هم هزینه ای برای آکوی عزیز علاوه بر خود کالا ، در بر دارد.
امیدوارم این آخرین باری باشه که شاهد چنین بر خوردهای غیر منصفانه از طرف دوستان هستیم.
به امید موفقیتهای روز افزون آکو
10 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 10-09-2010
Reza -M آواتار ها
Reza -M Reza -M آنلاین نیست.
سرعت : 45 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-623
اتومبیل: مزدا323وتندر90
سپاس از دیگران: 1,321
556 بار در 260 پست سپاسگزاری شده است

با سلام
من از جناب مهندس كفايي و تيم مديريتي و فني اكو براي گرفتن چنين تصميمي واقعا خوشحال شدم
خب طبيعي هست اگر به من هم اين چنين رفتارها و سخناني ميشد خيلي زودتر از اينها با اين مسايل برخورد ميكردم ولي خب جناب كفايي و گروه اكو بسيار با تامل و صبر بيشتري به اين موضوع پرداختند و حتي هديه ها را به تمام تندر سواران خواستند اهدا كنند كه خب باز هم شاهد اينگونه ميلهاي شكايت و .... بوديم من به شخصه نميدانم كه ديگر جناب اقاي كفايي و گروه اكو جاي چه كمبودي را گذاشته بودند كه باز هم بايد ايميلهاي شكايت را ببينند؟
من فقط ميتوانم بگويم كه از اين تصميم بسيار خوشحال شدم چون به نظر من صبر هم زماني دارد
8 کاربر زیر از Reza -M گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 10-09-2010
ali-tondar90 آواتار ها
ali-tondar90 ali-tondar90 آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-1465
اتومبیل: Tondar 90 Automatic-Tondar 90 E2
سپاس از دیگران: 4,888
455 بار در 176 پست سپاسگزاری شده است
ali-tondar90 به Yahoo ارسال پیام
نقل قول:
نوشته اصلی توسط renault logan نمایش پست ها
مدیران محترم دوباره داره در این تایپیک سوء تفاهم پیش میاد .

از کاربران گرامی خواهش میکنم زود از فرمایشات کاربران دیگر قضاوت نکنند و بد برداشت نکنند .
جناب مهندس کفایی ارجمند و تیم مدیریتی ایشون تصمیمی گرفتند و ما کاربران باید همه مطیع و تابع این دستور و تصمیم باشیم .
خواهش مجدد از کاربران عزیزی که بعد از پست بنده قصد دارند پست ارسال کنند اینه که به تصمیم جناب مهندس کفایی و تیم مدیریتی ایشون احترام بگذارند تا از سوء تعبیر های احتمالی جلوگیری بشه و خدای نکرده به کسی بی احترامی نشه .
با تشکر مجدد .
من هدیه رو تهیه کردم و خیلی از آکو و مدیرانش ممنونم .
به فرمایش دوستان ما تابع آکو هستیم و امیدواریم بتونیم در جهت رشدش کمک کنیم تا در صنعت خودرو کشور تحولی ایجاد کند که در خور نام ایران باشد.
موفق باشید و سربلند
7 کاربر زیر از ali-tondar90 گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 10-09-2010
Hassan آواتار ها
Hassan Hassan آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-825
اتومبیل: E2 LP
سپاس از دیگران: 47
134 بار در 42 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض قدر شناسي

با سلام به همه دوستان و با تشكر از كليه دست اندركاران ACO Forum
ناگفته پيداست كه بنده عضو فعالي نيستم كه اين به خاطر شرايط كاري من است و فقط به منظور دريافت پاسخ سوالاتي كه در خصوص ماشينم پيش مي آيد عضو اين تالار شده ام و تا بحال هم تقريباً همه مشكلاتم از اين طريق حل شده و در يكي دو مورد هم تجربيات نه چندان مهم خود را در اختيار دوستان قرار داده ام.

هميشه از خواندن مطالب دوستان و محبت هايي كه نسبت به هم (حتي در زمان كل كل كردن) دارند لذت ميبرم ولي وقتي مطلبي كه حاوي گله گذاري يا اندك بي احترامي به ديگري ميباشد را ميبينم ناراحت شده و افسوس جاي لذت را ميگيرد.

به خاطر اينكه بنده هيچ سودي براي فروم نداشته ام تصور دريافت هديه از طرف آكو نيز هيچوقت برايم پيش نيامده است.
بار اولي كه پيام "اهداي رايگان محصول جديد آكو" يعني چراغ راهنما براي همه تندر سواران را دريافت كردم خيلي متعجب شدم چرا كه هديه دادن در اين سطح و گستردگي آن هم با شرايط گذاشته شده از حاتم طايي هم بر نمي امده است و اين تصميم نشان از دل بزرگي و مثبت نگري مطلق مديران محترم آكو ميباشد.

شايد اگر مديران آكو شرط ميگذاشتند كه اين محصول فقط به كساني كه تاكنون حداقل چند قلم از محصولات توليدي آكو را خريداري كرده اند و فقط توسط نمايندگي كه مشتري آن هستند قابل ارائه است، هم توقعات به مراتب كمتر ميشد و هم هزينه كمتري متحمل ميشدند و ديگران هم در صورت تمايل ميتوانستند آن را خريداري نمايند.

سالها پيش در كتابي خواندم كه مدير كارخانه اي در امريكا براي پايان سال به همه پرسنل خود پاداش قابل توجه و دور از انتظار آنها داده بود و بعد از آن سكته كرده بود كه علت سكته او هم اين بود كه هيچ يك از پرسنل از او به خاطر اين كارش تشكر نكرده بودند!

تو نيكي مي كن و در دجله انداز خداوند در بيابانت دهد باز

باز هم از زحمات مديران آكو و دوستاني كه با بيان تجربيات مفيد خود در اين فروم به رفع مشكلات ديگران كمك ميكنند قدرداني ميكنم.

شاد باشيد
9 کاربر زیر از Hassan گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 10-09-2010
babaalil90 آواتار ها
babaalil90 babaalil90 آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-1008
اتومبیل: پيكان-آردي-تندرe2-lp فول
سپاس از دیگران: 60
161 بار در 69 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض باز هم تقدير و بازهم تشكر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hazimi نمایش پست ها
با سلام به همه دوستان و با تشكر از كليه دست اندركاران aco forum
ناگفته پيداست كه بنده عضو فعالي نيستم كه اين به خاطر شرايط كاري من است و فقط به منظور دريافت پاسخ سوالاتي كه در خصوص ماشينم پيش مي آيد عضو اين تالار شده ام و تا بحال هم تقريباً همه مشكلاتم از اين طريق حل شده و در يكي دو مورد هم تجربيات نه چندان مهم خود را در اختيار دوستان قرار داده ام.

هميشه از خواندن مطالب دوستان و محبت هايي كه نسبت به هم (حتي در زمان كل كل كردن) دارند لذت ميبرم ولي وقتي مطلبي كه حاوي گله گذاري يا اندك بي احترامي به ديگري ميباشد را ميبينم ناراحت شده و افسوس جاي لذت را ميگيرد.

به خاطر اينكه بنده هيچ سودي براي فروم نداشته ام تصور دريافت هديه از طرف آكو نيز هيچوقت برايم پيش نيامده است.
بار اولي كه پيام "اهداي رايگان محصول جديد آكو" يعني چراغ راهنما براي همه تندر سواران را دريافت كردم خيلي متعجب شدم چرا كه هديه دادن در اين سطح و گستردگي آن هم با شرايط گذاشته شده از حاتم طايي هم بر نمي امده است و اين تصميم نشان از دل بزرگي و مثبت نگري مطلق مديران محترم آكو ميباشد.

شايد اگر مديران آكو شرط ميگذاشتند كه اين محصول فقط به كساني كه تاكنون حداقل چند قلم از محصولات توليدي آكو را خريداري كرده اند و فقط توسط نمايندگي كه مشتري آن هستند قابل ارائه است، هم توقعات به مراتب كمتر ميشد و هم هزينه كمتري متحمل ميشدند و ديگران هم در صورت تمايل ميتوانستند آن را خريداري نمايند.

سالها پيش در كتابي خواندم كه مدير كارخانه اي در امريكا براي پايان سال به همه پرسنل خود پاداش قابل توجه و دور از انتظار آنها داده بود و بعد از آن سكته كرده بود كه علت سكته او هم اين بود كه هيچ يك از پرسنل از او به خاطر اين كارش تشكر نكرده بودند!

تو نيكي مي كن و در دجله انداز خداوند در بيابانت دهد باز

باز هم از زحمات مديران آكو و دوستاني كه با بيان تجربيات مفيد خود در اين فروم به رفع مشكلات ديگران كمك ميكنند قدرداني ميكنم.

شاد باشيد
باسلام
بنده با زباني الكن و قاصر از زحمات تمامي مسولين گروه آكو ،از مديران ارشد در امور توليد گرفته تا ......همه دوستاني كه افتخار داريم از مطالبشون استفاده ميكنيم
تشكر و قدر داني ميكنم و بابت تمام زحمات ايشان از خداي متعال برايشان اجر وسلامت درخواست مي كنم.
ولي بابت اين تيكه اي كه رنگيش كردم خواستم از طرف دوست نگارنده يك
دور از جون مسئولين آكو!!
به اون اضافه كنم ظاهرا از قلم افتاده بوده.
9 کاربر زیر از babaalil90 گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش