آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > تیونینگ و آپشنهای تندر 90

Notices

تیونینگ و آپشنهای تندر 90 در این تالار به بررسی لوازم آپشن تندر 90 لوگان پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-22-2010
zanjani آواتار ها
zanjani zanjani آنلاین نیست.
مدیر مطالب آزاد مرتبط با خودرو

کد عضویت آکو: aco-736
اتومبیل: ال 90 ای 2
سپاس از دیگران: 3,341
2,552 بار در 987 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط renault logan نمایش پست ها
سلام دوست عزیز
این فیل تر خوب هست ولی تنها عیب بسیار بزرگ و غیر قابل قبولی که داره این هست که فشار بسیار مضاعفی به فن وارد میکنه و فن باید با توان بیشتر کار کنه تا بتونه هوای بیرون رو به داخل اتاق بمکه .
در حالت فن خاموش و دریچه باز هم اگر بخواهید از بیرون هوا داخل اتاق بیاد ، از بس که این فیل تر کیپ هست تقریبا هیچ هوایی برای تهویه وارد نمیشه مگه فن رو روشن کنید اونم نه روی دور 1 ، بلکه روی دور 3 تا بتونه به اندازه دور 1 فن ، در حالتی که فیل تر نصب نیست ، هوا بمکه داخل .
این معضل در دراز مدت ، شدیدا از عمر موتور فن کم میکنه .
فیل تر اصولی و با کیفیت باید طوری طراحی شده باشه که علاوه بر اینکه عمل فیل تر کردن رو به نحو احسنت انجام بده ، نباید جلوی عبور عادی هوا رو بگیره .
بنده خودم این فیل تر رو تهیه کرده و نصب کرده بودم ، ولی با دیدن این مشکل و فشاری که به موتور فن وارد میکنه ، بازش کردم .
در تایپیک پیشنهاد تولید محصولات به آکو ، به شرکت محترم آکو پیشنهاد تولید این فیل تر حیاتی رو دادم .
امیدوارم شرکت آکو هرچه زودتر تولید با کیفیت این فیل تر رو در برنامه خودش قرار بده .
با توجه به درایت شرکت و کیفیت بالایی که از محصولات شرکت سراغ داریم و با توجه به نیاز شدید صاحبان لوگان به این فیل تر به احتمال زیاد تولیدش در آینده نزدیک در دستور کار شرکت قرار خواهد گرفت .
موفق باشید .
با سلام
در تکمیل فرمایشات جناب سوهانیان عرض کنم که در سال گذشته یکبار با بخاری روشن پشت یک اتوبوس موندم که حین حرکت اتوبوس چنان دودی داخل اومد که داشتم خفه می شدم که تصمیم به کنکاش در این خصوص گرفتم و با مواد مختلف حتی فی لت ر کابین 405 و کیسه پارچه ای جاروبرقی اقدام به ساخت ***** کردم که دقیقا مشکلاتی که جناب سوهانیان فرمودند رو به عینه دیدم و بهترین چیزی که بدون هیچ مشکلی یکساله برام کار می کنه همین ***** بوده و وقتی اون رو دراوردم و شستم دیدم که چقدر خوب عمل کرده
در ضمن چنانچه ***** عمل تهویه هوارو در حالت موتور خاموش انجام نده مخصوصا در زمستانها بدون هیچ شکی پنجره ها بخار می گیرن و مدام مجبور به روشن کردن بخاری و باز گذاشتن پنجره خواهید بود
مشکل دیگه ***** کاغذی همونطور که قبلا در صفحات قبلی همین بحث عنوان کردم این است که فن به دریچه خیلی نزدیک است و هرگونه مشکلی در ***** میتونه باعث دردسر بشه
و هیچ محافظی زیر این *****ها نیست
البته بحث طولانی خواهد بود وضد تبلیغ و فقط همین رو بگم که من از ***** ساخته شده خودم خیلی راضیم تازمانی که اکو و جناب مهندس کفایی فکری برامون بکنه
موفق باشید
حضرت علی (ع)
4 کاربر زیر از zanjani گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 04-26-2011
Tabriz آواتار ها
Tabriz Tabriz آنلاین نیست.
سرعت : 5 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-2908
اتومبیل: تندرe2
سپاس از دیگران: 43
29 بار در 15 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ARASH نمایش پست ها
اتفاقا من با رنو در این ضمینه مکاتبه داشتم , جالبه جواب سوال من رو ببینید چطوری دادند :

جناب آقاي ......

ضمن تشكر از تماس شما، نگران خودرو رنو خود نباشيد.در تكنولوژي ساخت ماشينهاي رنو شما نيازي به تعويض اين فيلتر نداريد.

با احترام
رنوپارس

گویا خبر ندارند این فیلـتر روی خودرو نصب نیست !!؟
سلام دوستان

متاسفانه 1- اصلا نمیدونن این مکان ***** کجا هست !!! خیلی از آنجا گرد و غبار میاد داخل ماشین 2- عزیزان من مردم چهارده میلیون به ماشین پول میدن با این اقلام کسر شده که نهایت قیمتش به 200 تومن نمی رسه ارزانسازی نمیگن به این میگن دزدی <<به خدا حرامه>>

-----------------------------------------------------------
2 کاربر زیر از Tabriz گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 04-27-2011
عدنانی عدنانی آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-1675
سپاس از دیگران: 3,500
110 بار در 60 پست سپاسگزاری شده است
عدنانی به Yahoo ارسال پیام

سلام
بنده هم اين فليتر رو تهيه كردم به نظرم زمان تعويضش بايد كمتر باشه چون تمام مشكلاتي كه دوستون گفتن رو من هم حس مي كنم به خصوص فشار به فن ، به نظر من فليتر كاملا بسته نيست چون در زمستان وظيفه بخار گيري رو خوب انجام ميده دريچه مكش هوا از بيرون
به هر حال معايبي در اين مفليتر هست كه انشالله با درايت مسئولين بر طرف خواهد شد
قدیمی 04-27-2011
zanjani آواتار ها
zanjani zanjani آنلاین نیست.
مدیر مطالب آزاد مرتبط با خودرو

کد عضویت آکو: aco-736
اتومبیل: ال 90 ای 2
سپاس از دیگران: 3,341
2,552 بار در 987 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط عدناني نمایش پست ها
سلام
بنده هم اين فليتر رو تهيه كردم به نظرم زمان تعويضش بايد كمتر باشه چون تمام مشكلاتي كه دوستون گفتن رو من هم حس مي كنم به خصوص فشار به فن ، به نظر من فليتر كاملا بسته نيست چون در زمستان وظيفه بخار گيري رو خوب انجام ميده دريچه مكش هوا از بيرون
به هر حال معايبي در اين مفليتر هست كه انشالله با درايت مسئولين بر طرف خواهد شد
سلام
جناب عدنانی عزیز
این فی لتر ی که شما تهیه و نصب کردید تولید شرکت آکو نیست ،متاسفانه روی بسته های اون هم فقط کلمه رنو درج شده و معلوم نیست که تولید کدوم شرکته
متاسفانه هرکی بخواد جنسش رو بفروشه میگه تولید اکوست
انشاله پس از اتمام طراحی و تولید این قطعه توسط اکو در سایت و فروم اکو اطلاع رسانی میشه
موفق باشید
حضرت علی (ع)
کاربران زیر از zanjani بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش