آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > تیونینگ و آپشنهای تندر 90

Notices

تیونینگ و آپشنهای تندر 90 در این تالار به بررسی لوازم آپشن تندر 90 لوگان پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-10-2011
حاج محمد حاج محمد آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: ACO-3172
اتومبیل: ال 90 E2 پایه و خسته
سپاس از دیگران: 9
17 بار در 9 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض از تندر ایرانی به لوگان جهانی (تحلیل و پیشنهاد)

تو این تاپیک می خواهیم نمونه های مختلف تندر تو کشور های مختلف رو بررسی کنیم...
دوستان هم که زبان های مختلف رو بلد هستند بیان و همکاری کنن تا قیمت های قطعات مورد نیاز از کشور های مبدا بدست بیاریم

به یه جمع بندی برسیم که تا چند درصد این تغییرات رو می تونیم انجام بدیم...
و آکو چند درصد از این تغییرات رو میتونه انجام ده و قطعات مورد نیاز رو تولید کنه

تا اون جا که متوجه شدم... فیس لیفت هایی که دوستان به نام لوگان 2008 و 2009 و2010 و غیره که می فرمایند صحت نداره.... از 2008-2009 به بعد این تغییرات انجام شده
لوگان در هر کشور بنا به خواست اون کشور با تفاوت هایی تولید میشه...

توی اروپا و ترکیه لوگان تحت برند داچیا اومده بیرون و فیس لیفت قشنگی هم هست
و حدودا با 800 هزار تومن میشه این تغییرات رو انجام داد...
توی دبی هم تحت برند رنو اومده...
البته موتور ها و گیربکس ها توی هر کشور فرق می کنه و تا اونجا که دیدم موتور K4M توی خیلی از کشور ها برای لوگان به کار نرفته

اما قسمت بسیار مهم اینه: لوگانی که کلید های شیشه بالابرش روی در ها هستش توی آرژانتین و برزیل موجوده
و برای دست یافتن به اون نمونه باید داشبورد و رو دری ها هم عوض بشه...

(عکس هاشون رو هم می تونید تو گوگل و سایت های رنو و داچیا در کشور های مختلف ببینید و مقایسه کنید...اگه موفق نشدید..امر کنید خودم آپلود کنم)

موضوع بعدی هم که می خوام عرض کنم(شاید گفتنش اینجا درست نباشه) یه بجث کاملا فرهنگیه....
تو همه جای دنیا مردم به هیچ چیز قانع نیستن و همیشه از دولت ها و شرکت ها توقع بیشتر و بیشتر دارن و به نوعی طلبکار هستند....
من هم مثل شما از همت شرکت آکو و مدیریت اون بسیار خوشجال هستم و ازشون بسیار سپاس گذار...
ولی من فکر نمی کنم جناب مهندس کفایی و همچنین سایر عزیزان تلاش گر آکو از تاسیس این فروم فقط این بوده که دوستان بیان و فقط تشکر کنند و به به بگن و انتقاد و پیشنهاد خاصی نداشته باشند . (اگر چنین بود...فقط بخش تعریف تمجید و تشکر توی سایت قرار میدادن)
این رویه که بعضی از اعضا پیش گرفتن بیشتر حالت چاپلوسی و تملق گویی داره... و باعث تولید کبر و غرور نا بجا در افرادی با ظرفیت های کمتر میشه (امیدوارم چنین نباشه)
و از سوی دیگه یه جور جفا در حق مجموعه آکو هستش....
(همون طور که ائمه بزرگوار بارها از مدح کنندگان خود خواستند غلو نکنند واین رفتار را جفا در حق خود دانستند)

از همه عزیزان عاجزانه درخواست دارم...جانب انصاف رو رعایت کنند
تشکر و تعریف و انتقاد سازنده و پیشنهاد های مناسب را در نوشته های خود داشته باشند

(معذرت می خوام که حاشیه از متن بیشتر شد)

منتظر نظرات شما عزیزانم
5 کاربر زیر از حاج محمد گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 07-10-2011
امیری آواتار ها
امیری امیری آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-644
اتومبیل: تندر-روا-پیکان
سپاس از دیگران: 1,375
642 بار در 328 پست سپاسگزاری شده است

باسلام وتشکر از شما دوست عزیز ونیت خیرتان جهت بالابردن اطلاعات دوستان وکاربران عزیز فقط یک نکته در مورد تندر ایرانی باید به عرض دوستان برسانم که خودرو سازان داخلی تا جایی که برایشان راه داشته باشد وبتوانند مشتریان را سر کیسه نمایند سعی می کنند از لوازم ساده وکم هزینه استفاده ولی به جایش هزینه هنگفت بگیرند واگر هم در فروم از اکو تشکر وقدر دانی می گردد چون واقعا سعی می نماید کاستیهای خودروسازان را برای دوستداران این خودرو مرتفع نماید ان هم با بهترین کیفیت وبهترین قیمت وبا توجه به گفته شما دوشت عزیز که تشکر بی مورد باعث کبر وغرور می گردد ولی با درایت ودور اندیشی که دوستان وکاربران گرامی از اقای کفایی دارند هرگز این عزیز تحت تاثیر کبر وغرور نخواهد شد چون در این مدت کیفیت را فدای کمیت نمی کند در مورد موتور تندر هم که در ایران از نوع قدرتمند انتخاب شده بیشتر به جهت استفاده از سوخت گاز می باشد وگرنه در این مورد هم سعی می کردند از موتورهای دیگر استفاده نمایند امید وارم خودروسازان سعی نمایند کیفیت رافدای کمیت نکنند
2 کاربر زیر از امیری گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-11-2011

جناب امیری ممنون از پاسخ شما ولی کاش نظر خودتون رو هم درباره مسائل بیان شد در باره تغییرات داخلی و خارجی تندر می فرمودید

تا بدونیم کدوم بخش ها مورد توجه دوستان هست
2 کاربر زیر از حاج محمد گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-11-2011
Bahrooz آواتار ها
Bahrooz Bahrooz آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-3018
اتومبیل: تندر 90
سپاس از دیگران: 18
11 بار در 5 پست سپاسگزاری شده است

مرسی حاج محمد آقا فیض بردیم ( جالب بود )
کاربران زیر از Bahrooz بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 07-11-2011
zanjani آواتار ها
zanjani zanjani آنلاین نیست.
مدیر مطالب آزاد مرتبط با خودرو

کد عضویت آکو: aco-736
اتومبیل: ال 90 ای 2
سپاس از دیگران: 3,341
2,552 بار در 987 پست سپاسگزاری شده است

سلام
در مطلبتون درخصوص کلید شیشه بالابر روی دربها نوشتید
این مطلب رو خدمتتون عرض میکنم خودتون قضاوت کنید
یک ماه پیش بچه فامیل یکی از همکاران بنده (4 ساله) توی پژوی پدرش سرشو از شیشه برده بیرون و پاشو گذاشته بوده روی کلید و متاسفانه ....
حالا به نظرتون رنو کلید رو برای امنیت روی داشبورد گذاشته یا کاهش هزینه ؟
یه مثال دیگه بزنم
فرض کنید خانواده تنها توماشینن و شما لحظه ای میخواید ماشین رو روشن ترک کنید به نظرتون توی این ماشین میشه سریع درها رو قفل کرد و شیشه ها رو بالا زد یا توی ماشینهای دیگه ؟
درسته همه به کلید رو دربها عادت کردند ، اما من الان این کلیدها رو بیشتر می پسندم
موفق باشید
حضرت علی (ع)
5 کاربر زیر از zanjani گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-11-2011
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.
ناظر سایت و مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو

کد عضویت آکو: ACO-971
اتومبیل: Megane 2000
سپاس از دیگران: 3,239
6,015 بار در 1,983 پست سپاسگزاری شده است
Saeed به MSN ارسال پیام

با سلام خدمت دوست عزیزمون حاج محمد
سپاسگذاریم که با پیشنهادها و راهنماییهای خودتون سعی در کمک به آکو دارید و البته آکو همواره از هر پیشنهادی جهت آپشنهای تندر و برطرف کردن این نواقص استقبال می کنه و همانطور هم که در تاپیکی که مخصوص به این کار هست همه دوستان پیشنهادات خودشون را در این تاپیک قرار می دهند و بایستی پیشنهادات جدید در قالب همین تاپیک انجام پذیرد تا از پراکندگی مطالب در سطح فروم جلوگیری شود.
لطفا نگاهی دقیق تر به این تاپیک بیندازید: محصولاتی را که برای تولید به گروه آکو پیشنهاد می کنید

همانطور که پیشتر نیز ملاحظه نمودید دوستان زیادی سعی در یافتن نواقص لوگان و پیشنهاد به آکو برای محصول جدید داشته و البته اینگونه که شما فرمودید کم لطفی نسبت به فعالیت کاربران خوب آکو فروم بوده و اول هدف کاربران پیشرفت و موفقیت آکو و سهیم بودن به هر نحوی در این موفقیت آکو می باشد. کاربران بسیاری هستند که ساعتها وقت صرف تهیه مقالات برای آکو می نمایند و یا تجربیات و مشاهدات خود در مورد کوچکترین مسائل فروم را بی هیچ چشمداشتی در اختیار دیگران قرار می دهند.

در مورد آپشنی که شما فرمودید همانطور که دوست عزیزمان جناب زنجانی فرمودند یک مزیت برای لوگان به حساب می آید و حال اگر باز به سمت قرار دادن شیشه بالابر بر روی دربها حرکت کنیم , حرکتی رو به عقب می باشد. همانطور که همه دوستان هم مستحضر هستند اغلب رانندگان ایرانی عادت به رانندگی با یک دست داشته و اغلب هم با دست چپ رانندگی می نمایند و همیشه دست راست بدون استفاده هست و فقط زمان تعویض دنده از آن استفاده می شود. حال اگر شما بخواهید شیشه ها را بالا و پایین کنید باید تسلط را از روی برداشته با دست راست که تسلط کمتری روی فرمان دارد , فرمان را بگیرید و با دست چپ شیشه را بالا و یا پایین کنید. در حالت رانندگی شهری شاید اتفاق خاصی نباشد ولی شما تصور کنید در حال رانندگی در جاده ها و یا کوهستانها و جاده پر پیچ و خم هستید. با کدام دست برای بازکردن شیشه راحت تر هستید؟

درسته قبول داریم که در جای مناسبی از کابین قرار داده نشده است ولی به هر حال وسط کابین و در دسترسی دست راست از همه جاهای احتمالی ممکن راحتر است. همانند پژو 206

البته برای تبدیل به لوگانهای جدید و فیس لیفت می بایستی از آپشنهای دیگری نام می بردید که اولویت بیشتری دارند نه این مورد که از لحظا اولویت در درجه پایینتری قرار دارد و جای تعجب دارد که چرا چنین مثالی را عنوان فرمودید.

ویرایش توسط Saeed : 07-11-2011 در ساعت 12:13 PM
5 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-11-2011
روابط عمومی آکو فروم آواتار ها
روابط عمومی آکو فروم روابط عمومی آکو فروم آنلاین نیست.
مدیر روابط عمومی و ناظر ارشد

کد عضویت آکو: اختصاصی
اتومبیل: LOGAN
سپاس از دیگران: 3,057
7,793 بار در 2,092 پست سپاسگزاری شده است

با سلام وقت بخیر
دوست گرامی پست مسرت بخش جنابعالی را مطالعه نموده و از اینکه بسیار دقیق و حساس موضوعات تالارهای گفتمان آکو پارت را تعقیب می نمایید بسیار خرسندیم . به نظر نمی رسد هواداری و یا تشویق و ترغیب نمودن آکو در مسیر دشواری که بدان پای نهاده از زبان دلسوزان و پیشکسوتان خانواده ی بزرگ آکو تملق محسوب شود . مضاعف به اینکه اظهار هر گونه تشویقی چنانچه مشوق را هیجان زده نماید اغراق محسوب شود . مع هذا ممکن است خدای ناکرده تحریر چنین مطلبی توسط جنابعالی چنانچه فارق از تاملات لازمه باشد موجب دلسردی و آزردن سایر دلسوزان و همراهان همیشگی خانواده ی بزرگ آکو گردد . لذا مقتضی است با ارسال نامه های خصوص به اشخاص همانطور که روال معمول تمامی فروم ها می باشد نقطه نظرات خود را به سایرین منعکس نمایید به طور حتم انعکاس نظرات جنابعالی موید دلسوزی و حمایت شما از تلاش بی وقفه ای است که آکو در جهت اعتلای صنعت آپشن کشور عزیزمان ایران تا کنون صورت داده است . ضمن اینکه نقادی و به چالش کشیدن آکو به روش صحیح که در تمامی فروم های توانمند اعمال می شود امری مجاز و کاملا آزاد است به شرطی که این نقادی در جهت کوبندگی آکو به عنوان بزرگترین تولید کننده و طراح آپشن اتومبیل در ایران نباشد . به هر حال برداشت ما از تاپیکی که ایجاد نمودید دلسوزی شما بوده و حرکت ما در جهت حمایت از نوشتاری این چنین خصوصا اگر در تبیین موضوعات و مسائل مختلف از زبان دوستان و دلسوزان آکو باشد , بوده است .

لازم به ذکر است در هر تاپیک و یا نوشتاری که در تالارهای گفتمان آکو پارت درج می شود چنانچه نامی از خانواده ی بزرگ آکو , مدیران و مدیریت ارشد آکو برده شود به عنوان واژگان کلیدی محسوب گردیده و عین نامه یا مطلب جهت رویت مدیریت ارشد آکو در کارتابل ایشان قرار می گیرد - روابط عمومی آکو فروم
.................................................. .................................................. .................................................. ............................................... .......

ویرایش توسط روابط عمومی آکو فروم : 07-13-2011 در ساعت 07:49 AM
11 کاربر زیر از روابط عمومی آکو فروم گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-12-2011

ناظر ارشد گرامی....
از این که این حقیر رو قابل دونستید و به این تاپیک سر زدید بسیار ممنونم
همچنین خوشحال هستم که مدیران و همکاران زحمت کش شما در آکو هم رونوشت این مطالب رو مطالعه می کنند شادمان و مشعوفم...

نکته ایی که بیان کردم تنها از سر دلسوزی و به نوعی حمایت از فعالیت های شرکت بوده...
همون طور که قبلا عرض کردم و شما هم فرمودید... تشکر و تقدیر امری مناسب و پسندیده است...
اما سوال اینجاست که تشکر تنها کافی است...
به نظر شما دوست عزیز و همین طور سایر عزیزان عضو این خانواده که امیدوارم هر روز گسترش یابد
جایگاه نقد تحلیل و بررسی کجاست؟
من هم به عنوان یک ایرانی و تندر سوار از اقدامات مهندس کفایی و سایر پرسنل خدوم آکو سپاس گذارم
ولی آیا تشکر تنها بدون هیچگونه پیشنهاد جدید و یا تحلیل و یافتن نقاط ضعف کافی است؟

این بنده حقیر نقدیر و تشکر را یک موتوز انگیزشی و محرکی برای حرکت و تعالی سازمان می دانم
از سوی دیگر نقد و تحلیل سازنده (و نه کوبنده و تحقیر آمیز) را مثل خونی که در سرخ رگ جریان دارد می دانم... که اسن خون هوای تازه را به سازمان می رساند و هر روز ایده های جدید و بهتر و کامل تر را به شرکت ها تزریق می کند....

بنابراین به دلیل علاقه ام به آکو و اعتلای آن... لازم میدانم این خون تازه به آن تزریق شود تا از انجماد خلاقیت ها و کند شدن سرعت پیشرفت این شرکت جلوگیری شود....

به طور حتم هدف از تاسیس این فروم با توجه به هزینه های طراحی و نگهداری آن همین تبادل نظر ها و تقابل سازنده آرا برای افزایش تنوع و تامین نظر سلیقه های مختلف می باشد
و الا اگر خدای نکرده بنا بر خصومت و عناد و ..... باشد,تریبون های بسیاری در این دنیای مجازی برای این کار وجود دارد....

همچنین در این مدت این بنده حقیر احساس کردم که حساسیت و پیگیری و همراهی در اعضای فروم و کاربران آن کمرنگ شده و دوستان فقط به عنوان رفع مسئولیت از خود تنها به تقدیر و تشکر اکتفا می کنند (یکی از دلایل اینجانب...بی رمقی تاپیک پیشنهادات است)

در مجموع حس مسئولیت در من چنین ایجاب کرد که تاپیکی جامع برای بحث و بررسی موضوع فیس لیفت کردن آن هم به صورت کامل و نه تنها به صورت پیشنهاد ایجاد کنم
تا از این راه دوستان نقش فعالی در بحث داشته باشند و آرا موافق و مخالف در کنار هم قرار گیرند

از توجه شما عزیزان بی نهایت سپاس گذارم
محمد کاظم پور

و اما پاسخ آقا سعید عزیز ...

دوست عزیزم خوشحالم که این بحث کم کم داره جان میگیرد و نظرات موافق و مخالف بیان میشود
اما دوست گرامی...
شما متن بالا با دقت مطالعه نفرمودید
بنده عرض کردم... این مدل بر خلاف تصور دوستان مدل 2010 نیست بلکه فیس لیفت مخصوص آمریکای جنوبی است و من تا اونجا که دیدم تو برزیل و آرژانتین وجود داره.....
که این موضوع برایم جای بسی شگفتی است که چرا رنو در هر منطقه لوگان رو با آپشن های متفاوت ارائه میدهد.....
و خواستم غلط رایج شده بین برخی از عزیزان را اصلاح کنم
از نظر من هم تغییر داشبود و تغییرات بیرونی بسیار مهم تر از شیشه بالابر هست...
در مورد بخش پیشنهادات هم...اگر تشریف ببرید ... پیشنهاد مهمی که بنده ارائه دادم رو می توانید ملاحظه بفرمایید
که در مورد سوئیچ اینرسی هست... متاسفانه این مورد شامل ارزان سازی گردیده...علی رغم این مورد که موردی مهم هنگام تصادف خودرو هست

نکته بعدی هم در مورد پراکندگی و اشاره به تاپیک پیشنهادات هست...
این تاپیک برای تبادل نظر و پیشنهادات بین خود دوستان ایجاد شده است...تا با جمع بندی مناسب از این تاپیک
به یاری حق یک پکیج پیشنهادی مناسب برای تولید را به تاپیکی که شما هم فرمودید ارسال کنیم... تا عزیزان تلاش گر آکو برای این پکیج که نظر اکثریت دوستان رو در بر داره تولید کنند
و خدای نکرده به دنبال تولید محصولات حاشیه ایی و کم طرفدار نروند....
پس هدف دوم من جلو گیری از وارد شدن ضرر و زیان و بو جود آمدن دلسردی در عزیزان آکو می باشد

در پاسخ به دوست عزیز جناب زنجانی هم باید عرض کنم...
ممکن است 1 درصد این اتفاق دکر شده رخ دهد... ولی به نظر من قرار داشتن چهار کلید شیشه ها کنار دست راننده خیلی مفید تر هست... اضافه بر این موضوع این قابلیت که شیشیه بالابر های صندلی های عقب و همین طور سمت شاگرد برای راحتی سرنشینان دیگر خودرو موثر خواهد بود
همین طور تعبیه دستگیره در ظاهر رو دری مناسب و آن را از خلوتی در خواهد آورد و جالب تر خواهد بود

از همه دوستان دعوت می کنم در این تاپیک حضور پر بار داشته باشند و نظرات موافق و مخالف خود را بیان کنند....
برای اینکه بحث فعال تر هم بشه به چند مورد از این تفاوت ها و تغییرات برای رسیدن به لوگان جهانی
عرض می کنم...
- سپر ها عقب و جلو هم رنگ بدنه
- چراغ های عقب و جلو جدید
- زه کروم بر روی درب موتور و پائین درب صندوق عقب
-کمربند ایمنی سرنشین وسط ردیف عقب کششی و قرار گرفته بر طاقچه عقب (تو بعضی مدل ها دیدم)
- زه درها هم رنگ بدنه
-برقی کردن تنظیم صندلی های جلو (این رو مطمئن نیستم)
-دریچه کولر و بخاری برای ردیف عقب( این مورد رو تو یه کاتالوگ لوگان دیدم-اطمینان کامل ندارم)
-داشبورد جدید با امکان قرار گرفتن مانیتور مانند آزرا و... (این مورد هم هم یه عکس دیدم و مطمئن نیستم)
-باز شدن درب صندوق عقب با فشار قفل آن (تقریبا مثل 405) در اکثر مدل ها بود
و.....

در مورد مواردی که اطمینان ندارم اگر دوستی پیدا بشود که به زبان پرتغالی آشنا باشد و بتواند کاتالوگ برزیلی لوگان را ترجمه کند و یا برای اطمینان بتواند با رنو برزیل مکاتبه کند خوشحال میشم

از سایر موضوعات قابل بحث هم این مورد می تواند باشد که به نظر عزیزان و اساتید که عکس های
فیس لیفت های داچیا و رنو را ملاحظه فرمودند...کدام یک زیبا تر است؟؟؟

منتظر حضور پر رنگ و فعال شما هستم

ویرایش توسط روابط عمومی آکو فروم : 07-12-2011 در ساعت 04:14 PM دلیل: کوتاه و متوالی
کاربران زیر از حاج محمد بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 07-12-2011
Armin Armin آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-1217
اتومبیل: L90 E2 LP
سپاس از دیگران: 6
1 بار در 1 پست سپاسگزاری شده است

دو مورد هم من بنظرم میرسه که بعید میدونم تو لوگان جهانی اینطوری باشه
- پشت سری سرنشین وسط صندلی عقب
- کیفیت فوق العاده پائین و نداشتن امکانات اولیه برای برف پاک کن و نحوه پاشیدن آب بر روی شیشه ها
کاربران زیر از Armin بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 07-12-2011
روابط عمومی آکو فروم آواتار ها
روابط عمومی آکو فروم روابط عمومی آکو فروم آنلاین نیست.
مدیر روابط عمومی و ناظر ارشد

کد عضویت آکو: اختصاصی
اتومبیل: LOGAN
سپاس از دیگران: 3,057
7,793 بار در 2,092 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط حاج محمد نمایش پست ها
ناظر ارشد گرامی....
از این که این حقیر رو قابل دونستید و به این تاپیک سر زدید بسیار ممنونم
همچنین خوشحال هستم که مدیران و همکاران زحمت کش شما در آکو هم رونوشت این مطالب رو مطالعه می کنند شادمان و مشعوفم...

نکته ایی که بیان کردم تنها از سر دلسوزی و به نوعی حمایت از فعالیت های شرکت بوده...
همون طور که قبلا عرض کردم و شما هم فرمودید... تشکر و تقدیر امری مناسب و پسندیده است...
اما سوال اینجاست که تشکر تنها کافی است...
به نظر شما دوست عزیز و همین طور سایر عزیزان عضو این خانواده که امیدوارم هر روز گسترش یابد
جایگاه نقد تحلیل و بررسی کجاست؟
من هم به عنوان یک ایرانی و تندر سوار از اقدامات مهندس کفایی و سایر پرسنل خدوم آکو سپاس گذارم
ولی آیا تشکر تنها بدون هیچگونه پیشنهاد جدید و یا تحلیل و یافتن نقاط ضعف کافی است؟

این بنده حقیر نقدیر و تشکر را یک موتوز انگیزشی و محرکی برای حرکت و تعالی سازمان می دانم
از سوی دیگر نقد و تحلیل سازنده (و نه کوبنده و تحقیر آمیز) را مثل خونی که در سرخ رگ جریان دارد می دانم... که اسن خون هوای تازه را به سازمان می رساند و هر روز ایده های جدید و بهتر و کامل تر را به شرکت ها تزریق می کند....

بنابراین به دلیل علاقه ام به آکو و اعتلای آن... لازم میدانم این خون تازه به آن تزریق شود تا از انجماد خلاقیت ها و کند شدن سرعت پیشرفت این شرکت جلوگیری شود....

به طور حتم هدف از تاسیس این فروم با توجه به هزینه های طراحی و نگهداری آن همین تبادل نظر ها و تقابل سازنده آرا برای افزایش تنوع و تامین نظر سلیقه های مختلف می باشد
و الا اگر خدای نکرده بنا بر خصومت و عناد و ..... باشد,تریبون های بسیاری در این دنیای مجازی برای این کار وجود دارد....

همچنین در این مدت این بنده حقیر احساس کردم که حساسیت و پیگیری و همراهی در اعضای فروم و کاربران آن کمرنگ شده و دوستان فقط به عنوان رفع مسئولیت از خود تنها به تقدیر و تشکر اکتفا می کنند (یکی از دلایل اینجانب...بی رمقی تاپیک پیشنهادات است)

در مجموع حس مسئولیت در من چنین ایجاب کرد که تاپیکی جامع برای بحث و بررسی موضوع فیس لیفت کردن آن هم به صورت کامل و نه تنها به صورت پیشنهاد ایجاد کنم
تا از این راه دوستان نقش فعالی در بحث داشته باشند و آرا موافق و مخالف در کنار هم قرار گیرند

از توجه شما عزیزان بی نهایت سپاس گذارم
محمد کاظم پور
با سلام وقت بخیر
جناب آقای کاظم پور
به طور معمول و طبق روال همیشگی مدیران فروم در تمامی تاپیک ها و انجمن های گوناگون حضوری محسوس و نامحسوس دارند و به جهت شرح وظایفی که برای تمامی مدیران آکو حتی مدیریت محترم ارشد آکو جناب آقای مهندس کفایی مشخص است با حساسیت و دقت کافی به مطالعه ی پست های ارسالی و ارزیابی و تحلیل محتوای ان می پردازند , لذا عدم پاسخگویی همزمان به پست ها و یا مطالب و اظهارات اعضای خانواده ی بزرگ آکو در تالار های گوناگون نتیجه ی عدم دسترسی و یا نظارت بر مطالبی که توسط کاربران انشاء می شود نیست . سیاست کلی آکو در خصوص تالارهای گفتمان آکو پارت رعایت حریم شخصی و خصوصی اظهار نظراتی است که گاها با بسنده نمودن به تشکر و سپاسی از سوی سایرین تایید می گردد . ضمن اینکه آکو با توجه به صمیمیت فی مابین اعضای خانواده بزرگ خود و آکو پارت هرگز تصور نمی نماید که هر گونه تقدیر و سپاسی از سوی ایشان به معنای گزافه گویی و تملق باشدلذا از جنابعالی نیز به عنوان یکی از اعضای ارزشمند خانواده ی برگ آکو خواستاریم با تغییر رویه و نگاهی نو به موضوعاتی که در خصوص سایر کاربران اظهار نمودید بستر وسیع تری را در خصوص شرکت سایر اعضای خانواده ی بزرگ آکو در خصوص اظهار نظر و پاسخگویی به مطالبی که مورد علاقه ی شماست و یا شما پیشنهاد می نمایید ایجاد نمایید .

تالارهای گفتمان آکو پارت مشتمل بر گروه بزرگی از هموطنان عزیزمان از اقصی نقاط کشور پهناور ایران است که در این میان عده ای با توجه به پیشینه ای طولانی که از آغاز کار تالارهای گفتمان آکو پارت با آکو داشته اند در زمره ی ریش سفیدان و پیشکسوتان این فروم محسوب می شوند که نمی بایست بدون در نظر گرفتن این موضوع و از دست دادن جانب احتیاط در گفتار هر گونه اظهار نظر شخصی را در صحن رسمی سایت منتشر نمود .

بر اساس آنچه تاکنون مقرر شده و از چندی پیش به شکل قانون توسط تمامی اعضای خانواده ی بزرگ آکو رعایت می شود اظهار هر گونه گله مندی می بایست , محتوم از طریق ارسال نامه ی خصوصی به شخص ذی النفع و یا ناظرین و مدیران فروم انجام پذیرد و نقادی در صورتیکه برداشت از مطلب ایجاد شده به چالش کشیدن آکو تلقی نگردد امری بسیار پسندیده است که آکو به طور جدی آن را تعقیب می نماید . آکو فروم پایگاهی اینترنتی و متعلق به شرکتی تجاری است که هر گونه اظهار نظر افراد را در حریم خصوص خود محترم شمرده و انتظار می رود افراد نیز بدین نکته توجه لازم را مبذول نموده که ضمن اظهار انتقادات سازنده می بایست انعکاس آن در صحت رسمی فروم به شکلی باشد که موجبات تضعیف موقعیت تجاری و اجتماعی شرکت مقتدر و معظم آکو را فراهم ننماید . بدون شک تریبون های گوناگونی که جنابعالی از آن یاد نمودید در گوشه و کنار و همسایگی ما هم اینک در حال نقادی و گاها به چالش کشیدن مجموعه ی موفق آکو می باشند پس چه بهتر است که اعضا و دلسوزان واقعی آکو با هشیاری و دقت در پست های ارسالی راهی را که شبه دوستان آکو هم اینک به سختی و دشواری می پیمایند هموار ننمایند . ضمن اینکه اخیرا گروه کثیری از اعضا و دلسوزان خانواده ی بزرگ آکو با ارسال نامه های متعددی به آکو پارت خواستار حضور در سایت های مذکور و حمایت از منافع آکو پارت شده اند که ضمن تقدیر و تشکر از ایشان آکو شایسته نمی داند که با پر و بال دادن به پایگاه های اینترنتی گوناگون که در آن صحبت از گل و گیاه تا عشق , رنگ و پوشاک نقل محفل مجالسشان است ایشان را از چهار دیواری که در آن محبوس اند رها نماید و به طور کلی یکی دیگر از سیاست های آکو که منجر به اعمال مدیریت راهبردی در دنیای مجازی میگردد اتفاقا سرگرم نمودن رغبا و دوست نمایان به همین گونه مسائلی است که هم اکنون به آن مشغولند.

امید است توضیحات فوق پاسخی کافی به مطالب مطروحه ی جنابعالی باشد - روابط عمومی آکو فروم
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...

ویرایش توسط روابط عمومی آکو فروم : 07-12-2011 در ساعت 04:31 PM
9 کاربر زیر از روابط عمومی آکو فروم گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (1 عضو و 1 مهمان)
apehujaaqa
ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش