آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > معرفی آکوپارت و محصولات آن ACO Products > آپشنهای تندر 90 ساخت آکو - لوازم آپشن لوگان آکوپارت

Notices

آپشنهای تندر 90 ساخت آکو - لوازم آپشن لوگان آکوپارت در این تالار به معرفی محصولات جانبی فابریک تندر 90 و همچنین قطعات تولید شده توسط گروه آکو برای تندر 90 پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-13-2014
روابط عمومی آکو آواتار ها
روابط عمومی آکو روابط عمومی آکو آنلاین نیست.
مسئولین آکو

کد عضویت آکو: مدیر گروه آکو
سپاس از دیگران: 459
1,264 بار در 158 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeed نمایش پست ها
درود بر دوستان گرامی

یه صحبتی دارم با اندک دوستانی که در فروم حضور دارند.

متاسفانه هنوز شاهد این هستیم که برخی دوستان در مورد هدایا حرفها و صحبتهایی می زنند که واقعا خجالت می کشم مدیریت ارشد آکو این پستها را ببینند به همین دلیل برخی پستها را حذف کردم.

متاسفانه شاهد شنیدن صحبتهایی از قبیل کی میفرستید برامون؟ کدوم مدل رو میفرستید؟ پس چرا هنوز به دستمون نرسیده؟ و....... هستیم.

دوستان اصلا و ابدا به این نکته توجه نمی کنند که هدیه داره براشون ارسال میشه و متاسفانه رفتار مناسب در مقابل دریافت هدیه را نیز نمی دانند.

تمامی مشغله های کاری آکو در پایان سال، توزیع سراسری چند محصول جدید و هزاران هماهنگی مربوط به آن،‌ هماهنگی ها و مشغله کاری مربوط سونامی فروش، جلسات متعدد با نمایندگی ها و عاملیتهای فروش جهت اخذ نمایندگی و تمدید دوره نمایندگی و .... به کنار ارسال هدایا برای دوستان گرامی نیز به کنار.

میدانید بیست و اندکی نفر که هدایا براشون ارسال میشه چه بار ترافیکی برای آکو ایجاد میکنه؟
هر بار باید آدرس دوستان چک بشه که به آدرس درستی براشون ارسال بشه.
برخی دوستان باید با پیک ارسال بشه.
برخی دوستان با پست.
برخی دوستان با تیپاکس.
برخی دوستان تو شهر محل اقامتشون تیپاکس نیست باید با اتوبوس ارسال بشه و غیره.

تمامی این کارها ۳ برابر میشه و باید برای ۳ هدیه انجام بشه.
جدا از اینکه چه هزینه هایی برای شرکت داره و چه بار کاری به شرکت اضافه میکنه، تاسف بار تر این هست که برخی این هدایا برگشت میخوره چرا؟
چون یا آدرس ارسالی اشتباه بوده و یا دوستان گرامی در محل حظور نداشتند و گرفتاری برگرداندن کالا به فرستنده بسیار بسیار بیشتر برای آکو دردسر دارد.

با این وجود آکو همواره سعی دارد تا هدایا قبل از سال جدید به دست دوستان گرامی برسد.

از دوستان گرامی خواهشمندیم به نحوی در مورد هدایای ارسالی رفتار نمایند که همانند ارسال هدیه سراسری این طرح نیز کنسل نشود. اگر نمی توانیم برای از روی دوست آکو برداریم حداقل کاری نکنیم که خستگی این کار بر روی دوش آکو بماند.

با سپاس از همکاری شما

جناب مهندس حسین آبادی

باسـلام وقت بخیـر

پیـرو تمـاس بـرخی از مشمـولیـن طـرح اهـدای محصـولات جـدیـد آکـو مبنـی بر تهیـه اقـلام مـوصـوف و یـا تعییـن تـکلیـف آن با واحـد فـروش آکو خصـوصـا طـی روزهـای بیستـم و بیسـت و دوم اسفنـد مـاه جـاری احتـراما به استـحضار می رسـاند :

پیـرو فـرمـایشـات جنـابعـالـی و اطـلاع رسـانی از سـوی مـدیر کـل و نیز مـدیـریـت محتـرم روابـط عمـومی تـالـارهـای گفتـمـان آکـوپـارت ارسـال محصـولـات آکو برای مشمولین طرح هدایا برابر لیست تنظیم شده به دلیل حجم بالای پیک کاری در روزهای پایانی سال در نیمه دوم فروردین ماه سال آینده انجام خواهد شد .

مستدعی است ، اعضای محترم خانواده بزرگ آکو با صبر و شکیبایی موجبات تحقق طرح هایی از این دست و استمرار آن را در آینده فراهم نمایند - ان شاالله

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- روابط عمومی آکو

www.ACOforum.org - Logan Tuning

ویرایش توسط روابط عمومی آکو فروم : 03-15-2014 در ساعت 09:22 PM
10 کاربر زیر از روابط عمومی آکو گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 05-18-2014
روابط عمومی آکو فروم آواتار ها
روابط عمومی آکو فروم روابط عمومی آکو فروم آنلاین نیست.
مدیر روابط عمومی و ناظر ارشد

کد عضویت آکو: اختصاصی
اتومبیل: LOGAN
سپاس از دیگران: 3,057
7,793 بار در 2,092 پست سپاسگزاری شده است

با سلام وقت بخیر

در پی ارسال هدایا از جانب آکو به کاربران فعال و مدیران فروم اکثر بزرگواران موفق به دریافت و نصب آینه ها شده اند که در ابتدا از طرف باربری با ایشان تماس گرفته شده تا برای دریافت هدیه ی خود به مکان مورد نظر مراجعه نمایند .
حال اینکه تعداد ۴ نفر از کاربران گرامی علی رغم اعلام آدرس و شماره تلفن و مشخصات کامل و علاقه مندی به دریافت هدیه باز هم پس از تماس های مکرر باربری به این اماکن مراجعه ننموده و بار به ناچار به انبار آکو عودت داده شده است .
لازم به ذکر است که آکو ضمن رعایت مشتری مداری و تنها از روی لطف هدیه ای به ارزش بالغ بر ۲۵۰ هزار تومان را به تعداد برای عده ای از کاربران اعلام شده از سوی مدیران فروم ارسال نموده است . دریافت چنین هدیه ای از سوی افراد مذکور لزوما می بایست با شوق و استقبال خوبی صورت می گرفت .
البته جدا از بزرگوارانی که این هدیه را دریافت و پاسخگوی این لطف به خوبی بوده اند سوی سخن با تعدادیست که حتی به خود زحمت مراجعه به باربری را هم نداده اند . این رفتارها حتما آکو را به این مقوله هدایت خواهد نمود که باز هم ارسال هدایا را سخت گیرانه تر انجام داده و یا طرح هایی از این دست را لغو نماید. آکو امیدوار است من بعد شاهد این چنین مواردی نباشیم.

.................................................. .................................................. ................. مدیر روابط عمومی آکو فروم
13 کاربر زیر از روابط عمومی آکو فروم گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 05-19-2014
mohammad_molayoun mohammad_molayoun آنلاین نیست.
سرعت : 5 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-4855
سپاس از دیگران: 22
15 بار در 10 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط روابط عمومی آکو فروم نمایش پست ها
با سلام وقت بخیر

در پی ارسال هدایا از جانب آکو به کاربران فعال و مدیران فروم اکثر بزرگواران موفق به دریافت و نصب آینه ها شده اند که در ابتدا از طرف باربری با ایشان تماس گرفته شده تا برای دریافت هدیه ی خود به مکان مورد نظر مراجعه نمایند .
حال اینکه تعداد ۴ نفر از کاربران گرامی علی رغم اعلام آدرس و شماره تلفن و مشخصات کامل و علاقه مندی به دریافت هدیه باز هم پس از تماس های مکرر باربری به این اماکن مراجعه ننموده و بار به ناچار به انبار آکو عودت داده شده است .
لازم به ذکر است که آکو ضمن رعایت مشتری مداری و تنها از روی لطف هدیه ای به ارزش بالغ بر ۲۵۰ هزار تومان را به تعداد برای عده ای از کاربران اعلام شده از سوی مدیران فروم ارسال نموده است . دریافت چنین هدیه ای از سوی افراد مذکور لزوما می بایست با شوق و استقبال خوبی صورت می گرفت .
البته جدا از بزرگوارانی که این هدیه را دریافت و پاسخگوی این لطف به خوبی بوده اند سوی سخن با تعدادیست که حتی به خود زحمت مراجعه به باربری را هم نداده اند . این رفتارها حتما آکو را به این مقوله هدایت خواهد نمود که باز هم ارسال هدایا را سخت گیرانه تر انجام داده و یا طرح هایی از این دست را لغو نماید. آکو امیدوار است من بعد شاهد این چنین مواردی نباشیم.

.................................................. .................................................. ................. مدیر روابط عمومی آکو فروم
سلام
من یه انتقادی نسبت به تصمیمات آکو دارم
شما همیشه انتظار دارید رفتار مشتریان طبق نظر شما باشد
بر فرض که تعدادی برای دریافت هدیه مراجعه نکردن . شاید وقت نداشتن و گرفتار بودن و هزار دلیل دیگر
و این دلیل نمیشه که شما طوری برداشت کنید که بی احترامی شده است

شما هدیه ای در نظر گرفتید و کسی برای دریافتش نیامد و این مشکل خیلی بزرگیه!!
که بیایید در تصمیمات خودتون برای هدیه دادن سختگیری کنید؟!!
از صحبت های شما طوری برداشت می شود که دنبال بهانه هستید که کلاً طرح هدایا را کنسل کنید

همین قضیه را در مورد فلاپ های گلگیر هم در فروم مطرح شد
که خیلی از مبلغ اضافه خبر نداشتن و یا مطلب رو کامل نخوندن
خود من وقتی برای دریافت هدیه فلاپ مراجعه کردم از مبلغ اضافه بی خبر بودم بخاطر اینکه مطلب اول را کامل نخوندم و فقط به خواندن عنوان مطلب بسنده کردم

حال کسی هم نمی دانست و از دریافت هدیه انصراف داد.. که از نظر من کم کاری از گروه آکو در زمینه اطلاع رسانی بوده است..

حالا این همه مشتری و کاربر در سایت دارید و عده ای بعلت های مختلف اشتباهاتی مرتکب می شوند و شما به جای اصل مشتری مداری و افزایش سطح خدمات.. با سخت گیری و کاهش خدمات قصد حل کردن مشکلات را دارید
قدیمی 05-19-2014
امیر مسعود آواتار ها
امیر مسعود امیر مسعود آنلاین نیست.
مدیر بخش نظر سنجی های سایت

کد عضویت آکو: aco-528
اتومبیل: CSS2
سپاس از دیگران: 3,855
5,133 بار در 1,713 پست سپاسگزاری شده است
امیر مسعود به Yahoo ارسال پیام

دوست عزیز بنده خدایی نکرده قصد توهین و جسارت ندارم ولی شما یکمقدار دارید کم لطفی میکنید شما اول یک شرکت تو ایران نام ببرید که مثل اکو یه همچین طرحی برای کاربراش داشته باشه کدوم شرکت حاضر میشه این همه وقت خودش رو بزاره برای ارسال هدیه به کاربراش این ارسال هدایا بسیار وقت گیر هست برای گروه اکو دوم اینکه دوست خوبم برادر عزیزم هیچوقت دندون اسب پیش کشی رو نمیشمارند در ضمن روابط عمومی اکو و سایر مدیران بارها اعلام کردند که بازگشت هدیه ارسالی خیلی گرونتر از ارسال اون هدیه هست و حتی هنگام ارسال هدیه هم هماهنگی کردند پس این اسمش سخت گیری نیست لطفی هست که مجموعه بزرگ اکو نسبت به کاربرانش دارند شما هم اگر یکمقدار منطقی به این موضوع نگاه کنید متوجه عرایض بنده خواهید شد به نظر من اینطور یکطرفه به قاضی رفتن درست نیست اگر اکو قرار بود ارسال هدایا رو کنسل کنه خیلی زودتر از اینها اینکار رو میکرد که به نظر من هم باید اینکار رو میکرد تا این همه حرف و حدیث پشت سرش نبود موفق باشید
7 کاربر زیر از امیر مسعود گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 05-19-2014
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.
ناظر سایت و مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو

کد عضویت آکو: ACO-971
اتومبیل: Megane 2000
سپاس از دیگران: 3,239
6,015 بار در 1,983 پست سپاسگزاری شده است
Saeed به MSN ارسال پیام
پیش فرض انتظارها به پايان رسيد ! آيينه هاي بغل ساخت آكو وارد آخرين مرحله تست جاده اي شد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mohammad_molayoun نمایش پست ها
سلام
من یه انتقادی نسبت به تصمیمات آکو دارم
شما همیشه انتظار دارید رفتار مشتریان طبق نظر شما باشد
بر فرض که تعدادی برای دریافت هدیه مراجعه نکردن . شاید وقت نداشتن و گرفتار بودن و هزار دلیل دیگر
و این دلیل نمیشه که شما طوری برداشت کنید که بی احترامی شده است

شما هدیه ای در نظر گرفتید و کسی برای دریافتش نیامد و این مشکل خیلی بزرگیه!!
که بیایید در تصمیمات خودتون برای هدیه دادن سختگیری کنید؟!!
از صحبت های شما طوری برداشت می شود که دنبال بهانه هستید که کلاً طرح هدایا را کنسل کنید

همین قضیه را در مورد فلاپ های گلگیر هم در فروم مطرح شد
که خیلی از مبلغ اضافه خبر نداشتن و یا مطلب رو کامل نخوندن
خود من وقتی برای دریافت هدیه فلاپ مراجعه کردم از مبلغ اضافه بی خبر بودم بخاطر اینکه مطلب اول را کامل نخوندم و فقط به خواندن عنوان مطلب بسنده کردم

حال کسی هم نمی دانست و از دریافت هدیه انصراف داد.. که از نظر من کم کاری از گروه آکو در زمینه اطلاع رسانی بوده است..

حالا این همه مشتری و کاربر در سایت دارید و عده ای بعلت های مختلف اشتباهاتی مرتکب می شوند و شما به جای اصل مشتری مداری و افزایش سطح خدمات.. با سخت گیری و کاهش خدمات قصد حل کردن مشکلات را دارید

دوست گرامی ظاهرا شما دوباره کل مطلب رو‌ نخوندید و دوباره تیترخوانی کردید.

شما فرض کنید هدیه ای برای دوستی در نظر میگیرید، آدرس و مشخصات آن دوست را میگیرید و هدیه را برایشان ارسال میکنید و از شرکتی که هدیه را فرستادید پیغامی مبنی بر عدم حضور تحویل گیرنده دریافت میکنید و با اصرار شما چندین بار تماس گرفته میشود و دوست گرامی شما کم لطف کرده و اقدامی نمیکند و هدیه علی رغم نیت قلبی شما و صرف وقت و هزینه، بازپس فرستاده میشود.

حال اگر یادداشتی برای دوست خود ارسال نمایید که نشان از آزرده خاطر بودن شما از رفتار دوستتان باشد، آیا باید از جانب دوستتان به این محکوم شوید که دوستتان میبایست طبق درخواست شما رفتار نماید؟

حال اگر این رفتار چندین بار از سوی ایشان تکرار شود، شما چه واکنشی خواهید داشت؟

دوست گرامی مشکل از اینجاست که دوستان اصلا قرار نبوده به جایی مراجعه نمایند (مثلا مراجعه حضوری به دفتر اصلی آکو) و هدیه خود را دریافت کنند، این دوستان میبایست صرفا در آدرسی که خودشان ارسال کرده بودند، حضور میداشته و یا به شماره هایی که خود در اختیار روابط عمومی قرار داده بودند، جواب میداده تا هدیه به دستشان برسد.

کدام شرکت در ایران صرفا به دلیل فعالیت در فروم ، به کاربران فعال هدایای چند ده هزار تومانی ارسال میکند که اینچنین نیز مورد بی تفاوتی از جانب کاربر قرار گیرد.

دوست گرامی ما انتظاری از مشتریان نداریم زیرا هدیه برای مشتریان ارسال نشده و خطاب ما مدیران و فعالین فروم است که کاربر سایت به حساب می آیند. هیچ وقت مطلبی در مورد انتظار از مشتری از طرف آکو بیان نشده است.

همانطور که اطلاع دارید شرکتی مانند همراه اول یک روز مکالمه رایگان در شبکه را فقط برای مدت محدودی برای شما معتبر میداند و بعد از تایم مشخصی دیگر آن امتیاز به شما تعلق نخواهد گرفت.

در مورد فلاپ گلگیر، بعد از آنهمه اطلاع رسانی از طرف آکو و چندین پست مختلف از طرف مسئولین فروم، باز تیترخوانی میکنید و زحمت خواندن کل مطلب را به خود نمیدهید و علی رغم توضیح مفصل روابط عمومی آکو و آکو فروم و اینجانب، باز هم اظهار بی اطلاعی میکنید؟

جالب و در نوع خود بی نظیر است که این عدم دقت و توجه شما، باز هم کم کاری از جانب آکو قلمداد میشود.

و باز هم جالب تر اینکه عدم تکرار چنین طرحهایی در آینده در صورت رخ دادن این واکنش از سوی منتخبین فروم، عدم مشتری مداری و کاهش سطح خدمات عنوان میشود.

دوست گرامی اگر شما در جایی دیدید و یا شنیدید آکو ، گارانتی قطعه ای را مطابق با شرایط از پیش تعیین شده ، تقبل ننموده و مشتری از خدمات و کیفیت ناراضی است، آن هنگام چنین داد سخن سرداده، و فعالیتهای چنین مجموعه ای که حتی رقیبان نیز به خدمات و گارانتی خوب آن اعتراف میکنند، را زیر سئوال ببرید.

صرفا جهت آگاهی سایر دوستان، آکو هدیه ای که یکبار ارسال نموده و به دلیل اشتباه نصب یکی از کاربران خوب آکو، دچار ایراد شده را برای ایشان تعویض نموده و قطعه سالم دیگری برای ایشان ارسال خواهد شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ویرایش توسط Saeed : 05-19-2014 در ساعت 10:31 PM
8 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 05-20-2014
mohammad_molayoun mohammad_molayoun آنلاین نیست.
سرعت : 5 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-4855
سپاس از دیگران: 22
15 بار در 10 پست سپاسگزاری شده است

من منکر خدمات گروه آکو نیستم
مطرح کردن اینگونه مشکلات در فرم اونم با اعلام "ارسال هدایا را سخت گیرانه تر انجام داده و یا طرح هایی از این دست را لغو نماید."
اینگونه برداشت می شود که این گروه قصد دارد هدایا و یا تخفیفات را کنسل کند
اگر با ارسال هدایا با مشکل مواجه هستید
خب روش می تونید عوض کنید. بر فرض مثال برای همان کاربران کد تخفیف برای خرید همان آینه قرار میداید یا هر راه حل دیگر
من حرف اینکه اگر مشکلی هست .. راهکار مناسب جایگزین بشود نه اینکه کلا سرویس و خدمات قطع کنید
در مورد اطلاع رسانی شما میگید چندین بار در فرم اطلاع رسانی کردید.. آیا بهتر نبود با روشهای بهتر و 100 درصدی اطلاع رسانی میشد.. خیلی از کاربران شاید به فرم کم سر بزنند و به هردلیلی مطالب را دقیق مطالعه نکنند. و این دلیلی نمی شود که شما همیشه کاربران را مقصر بدانید
وقتی شما می بینید تعداد کاربر زیادی برای دریافت هدیه می روند و اطلاعی از مبلغ اضافه ندارند.. پس حتما اطلاع رسانی درست انجام نشده است

من زیاد نمیخوام این مساله بزرگ کنم. فقط نظر شخصی من این است اگر آکو قصد خدمت رسانی ویژه به کاربران سایت دارد. روش های متنوع دیگری جایگزین روش فعلی کند نه حذف آن
قدیمی 05-20-2014
zanjani آواتار ها
zanjani zanjani آنلاین نیست.
مدیر مطالب آزاد مرتبط با خودرو

کد عضویت آکو: aco-736
اتومبیل: ال 90 ای 2
سپاس از دیگران: 3,341
2,552 بار در 987 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
مطرح کردن اینگونه مشکلات در فرم اونم با اعلام "ارسال هدایا را سخت گیرانه تر انجام داده و یا طرح هایی از این دست را لغو نماید."
خب روش می تونید عوض کنید. بر فرض مثال برای همان کاربران کد تخفیف برای خرید همان آینه قرار میداید یا هر راه حل دیگر
من حرف اینکه اگر مشکلی هست .. راهکار مناسب جایگزین بشود نه اینکه کلا سرویس و خدمات قطع کنید
در مورد اطلاع رسانی شما میگید چندین بار در فرم اطلاع رسانی کردید.. آیا بهتر نبود با روشهای بهتر و 100 درصدی اطلاع رسانی میشد.. خیلی از کاربران شاید به فرم کم سر بزنند و به هردلیلی مطالب را دقیق مطالعه نکنند. و این دلیلی نمی شود که شما همیشه کاربران را مقصر بدانید
وقتی شما می بینید تعداد کاربر زیادی برای دریافت هدیه می روند و اطلاعی از مبلغ اضافه ندارند.. پس حتما اطلاع رسانی درست انجام نشده است

من زیاد نمیخوام این مساله بزرگ کنم. فقط نظر شخصی من این است اگر آکو قصد خدمت رسانی ویژه به کاربران سایت دارد. روش های متنوع دیگری جایگزین روش فعلی کند نه حذف آن
سلام
دوست عزیز شما فکر میکنید کسی که دیر به دیر به فروم سر میزنه شایسته دریافت هدیه هست ؟!
این کادوها برا اکو و جناب کفایی عددی حساب نمیشه که بخوان اون رو به دلیل هزینه های مربوطش حذف کنن. صحبت سر کم لطفی دوستانه که با وجود تماس تلفنی باز سراغ کادوشونو نگرفتن.
کد تخفیف ویژه ای که می فرمایید تو استانهایی که نمایندگی نداره قابل اجرا نیست .

اولا این هدایا برای کسانی ارسال شده بود که طی یک نامه با ارسال ادرس به روابط عمومی درخواست دریافت هدیه رو کرده بودند
روزی هم که اکو هدایا رو ارسال کردند ،طی تماس تلفنی به متقاضی ارسال هدیه رو اعلام و شماره مرسوله رو هم اعلام کردند که خدای نکرده سردر گم نشن با این اوصاف باز دوستان مراجعه نکردند و باز اکو تو این مواقع مجبور میشه هزینه تحمیلی رفت و برگشت کادویی رو که ارسال کرده حساب کنه(که صد البته این هزینه در مقابل کادو هایی که ارسال شده مبلغی حساب نمیشه) باز نیرویی رو برای جمع اوری کادو ها از باربری های مختلف بزاره و نکته بعدی خروج کالا از انبار ،قبض انبار خوردن و ورود مجدد به انبار و ....
دوست عزیز بهتره یه مقدار منصف باشید و همیشه به جای انتقاد اونم از نحوه دریافت هدیه !!! یه راهکار عملی و خوب پیشنهاد بدید و خودتون رو با پیشنهاد( روش های متنوع دیگری جایگزین روش فعلی کند نه حذف آن) راحت نکنید.
موفق باشید
حضرت علی (ع)
6 کاربر زیر از zanjani گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 05-20-2014
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.
ناظر سایت و مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو

کد عضویت آکو: ACO-971
اتومبیل: Megane 2000
سپاس از دیگران: 3,239
6,015 بار در 1,983 پست سپاسگزاری شده است
Saeed به MSN ارسال پیام
پیش فرض انتظارها به پايان رسيد ! آيينه هاي بغل ساخت آكو وارد آخرين مرحله تست جاده اي شد

نقل قول:

دوست گرامی دقیقا به دلیل این لحن شماست که بسیاری از شرکتهای بزرگ خودروسازی و کلا تولیدی، فرومی ندارند که اینگونه زحمات آن شرکتها را زیر سئوال ببرید و اصلا اجازه اظهار نظر به کاربران نمیدهند، در هیچ موردی چه برسد به اینکه به دلیل هدیه، کیفیت و خدمات شرکت را زیر سئوال ببرید.

پاراگراف آخر پست اول خود را دوباره مطالعه نمایید، شما مستقیما خدمات آکو و مشتری مداری را زیر سئوال بردید.

من نمیگم شما خدایی نکرده عامدانه اینگونه صحبت کرده اید، ظاهرا شما فقط روش درست پیشنهاد دادن را نمیدانید و با مسایل دیگری اشتباه گرفته اید.

دوست گرامی زمانی که از موضوعی اطلاع ندارید، لطفا اطهار نظر نفرمایید، بعضی از شهرهایی که این دوستان تشریف داشته اند، حتی نمایندگی و‌عاملیت فروش آکو وجود ندارد که با تخفیف ویژه اقدام به خرید کنند و می بایست له مرکز استان مراجعه نمایند. کاربری که زحمت مراجعه به باربری شهرشان را به خود نمیدهد، حتما حال مراجعه به مرکز استان را هم ندارد. در مورد آینه ها هم آکو ، موتور و شیشه آینه تیپ بعدی خود را همراه آینه ارسالی برای کاربران ارسال نمود و عملا کالاهایی که به عنوان هدیه برای ایشان ارسال شده است با کالای معمولی موجود در نمایندگی یا عاملیت فروش تفاوت دارد.

در مورد تخفیف ویژه صحبت کردید، آکو در مورد فلاپ تخفیف ویژه داده بود به همه تندرسواران ولی باز هم عده ای همانند شما اطلاعیه را نمیخواندند و مستقیما داخل سایت مینوشتند، پس اگر هدیه هست چرا همچنان پول میگیرید.

این یک امتیاز ویژه برای کاربران هست که برخلاف تمامی شرکتهای حال حاضر ایرانی، کالا را نه تنها گرانتر از قبل بلکه با تخفیف خریداری کنند و به اندازه کافی هم اطلاع رسانی شد. عده ای باهوش و دقیق بودند و استفاده کردند و عده ای بی دقت و این فرصت از کف ایشان رفت.

دوست گرامی باز از قطع سرویس و خدمات صحبت میکنید، باز هم تیترخوانی فرمودید، ارسال هدیه به تعدادی کاربر فعال فروم به پاس تشکر و قدردانی از فعالیت ایشان در فروم و احیانا کنسل کردن و یا تنگتر کردن حلقه این افراد خاص، قطع سرویس و‌خدمات شرکت است؟

تعریف شما از ارائه سرویس و خدمات شرکت، طرحهای ارسال هدایاست؟

آکو با استفاده از فروم اطلاع رسانی میکند و در طرح فلاپ گلگیر هر نمایندگی، اطلاعیه ای که متن آن در فروم به ثبت رسیده است را نیز نصب نموده بوده است. شاید میبایست در تمامی روزنامه های کثیر الانتشار اطلاع رسانی میکردیم؟ آن موقع هم میگفتید، صرفا تیتر آن را خواندم و به توضیحات دقت نکردم.

برای شمایی که صرفا تیتر میخوانید، هزاران اطلاعیه هم بی فایده است، شاید آکو میبایست به هر نحوی منظور خود را در تیتر اخبار بگنجاند.

به شخصه فکر میکنم که هنوز متوجه قضیه نیستید و بدون خواندن کامل متون پستها صرفا پست جدیدی ارسال میکنید ولی باید یادآوری کنم ، آکو قصد ارسال ویژه هدیه به کاربران سایت را ندارد ، آکو قصد ارسال هدیه به کاربران ویژه سایت را همیشه داشته و خواهد داشت.

فکر میکنم آکو اینقدر برای کاربران ویژه خود ارزش قائل شده است که بعضی دوستان این چنین کم لطفی می نمایند و علی رغم اینکه برای بسیاری از کاربران خوبمان نیز مشکلاتی به وجود می آید. پیشنهاد می کنم صرفا دریافت هدایا برای این دوستان با مراجعه شخصی به دفتر تهران برای مدت ۱ سال صورت پذیرد. شاید در آن صورت دوستان قدر این امتیازات ویژه خود را بیشتر از پیش بدانند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ویرایش توسط Saeed : 05-20-2014 در ساعت 09:17 AM
10 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 05-20-2014
بهرام حامدی بهرام حامدی آنلاین نیست.
Banned

کد عضویت آکو: aco-6264
اتومبیل: پارس تندر
سپاس از دیگران: 33
10 بار در 8 پست سپاسگزاری شده است

دوستان صلوات بفرستید واگرهم کسی هدیه اش رانخواست بیزحمت بفرستید به ادرس سرراست من تاباهدیه های منحصربه فردآکو صفا کنم
2 کاربر زیر از بهرام حامدی گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 05-20-2014
ACO آواتار ها
ACO ACO آنلاین نیست.
مدیر کل آکوفروم

کد عضویت آکو: اختصاصی
سپاس از دیگران: 1,195
6,191 بار در 1,283 پست سپاسگزاری شده است
ACO به Yahoo ارسال پیام

سلام . ضمن احترام به كاربر گرامي
mohammad_molayoun

موضوع از نظر آكو مختومه هست چون ايشان خود صراحتا فرمايش ميفرمايند كه مطالب رو درست و كامل نميخونن
و دوستان ديگر ايشان حضور زيادي در سايت ندارند و مطالب را كامل نميخوانند
بنابراين طبيعي است كه توضيحات ساده و مبرهن ما در خصوص چرايي اين مسائل رو هم نميتونن درست مطالعه يا
درك بفرمايند
از اين روي پاسخهاي مجدد و چندباره اكو در اين خصوص تكرار مكرارت خواهد شد.

بدون انتساب موضوع به اقاي مولايون كه قطعا ارتباطي به ايشان ندارد بد نيست در جريان باشيد كه
عزيزان ديگري كه توان رقابت با اكو در حوزه هاي مختلف از جمله مشتري مداري و طرح هاي سنگيني همچون
اهداي هدايا را ندارند به انحا مختلف سعي در همراه كردن اكو با خود در خصوص لغو طرح هدايا هستند كه ضعف
ايشان پوشش يابد بنابراين نه در اين مورد خاص اما اين امكان همواره وجود دارد كه برخي حركات اينچين
چندان بي هدف نباشد

اقاي مولايون عزيز اگر تا اينجاي متن بنده رو حوصله كرده اند مطالعه كنند بد نيست بدانند كه ارشيو ادرس و مشخصات
كاربران ما نزد ما تكميل و به روز هست و ميشد بدون هماهنگي با ايشان هدايا را ارسال كرد
اما طبق درخواست هميشگي بنده براي مشخص بودن فعال بودن كاربر و اپديت بودن ادرسهاي ايشان
نامه به اين عزيزان ارسال شده تا در صورت پاسخگويي تمايل ايشان براي دريافت هديه مشخص شود
اين مساله حتي در هنگام واريز حقوق افراد از سوي بنده صورت ميگيرد با اينكه شماره حساب و مشخصات افراد
نزد اينجانب محفوظ است اما جهت پياده كردن استراتژي هاي مديريتي و سركشي و مراوده با مديران و همكاران
همواره هر ماه به صورت تلفني از ايشان پيگير شماره حساب و وضعيت كاري و مسائل مختلف هستيم .
اين تيپ مسائل و دلائل ثانويه و مهم ان تنها براي افرادي كه سابقه مديريت دارند قابل درك است .

موضوع "وقت نكردند" و "مشكلي داشتند" و .... كاملا منتفي هست چون زمان زيادي از ارسال هدايا گذشته
و همچنين قلبا اكو اميدوار است كه موضوع "مشكل داشتن" اين عزيزانمان نباشد و هيچ وقت هيچگاه هيچ مشكلي نداشته باشند .

با اين حال انچه از سر دلسوزي و خيرخواهي مطرح شده باشد براي ما گوارا و ارزشمند است
مبحث ارتقا و تنزيل درجات كاربري خصوصا در سطح مديران سايت عزيزاني كه به هر دليل توانايي همكاري
با اكو را مدت زياديست نداشته اند از خيلي وقت پيش مطرح بوده و مطرح شده در سايت
اما بنده با تحميل هزينه فراوان به اكو , ترجيح دادم كه تقارن ارتقا و تنزيل درجات كاربري همزمان با طرح اخير هدايا صورت نپذيرد تا خدا نكرده شائبه اي پيش نيايد
فلذا با پايان يافتن طرح مذكور به زودي شاهد تغييرات زيادي در سطوح كاربري خواهيم بود .

با تشكر از همه دوستان .

---------------------
به نام نکو گر بمیرم رواست ** مرا نام باید که تن مرگ راست
---------------------

13 کاربر زیر از ACO گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
پاسخ

Tags
آیینه تندر 90

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش