آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-28-2014
Reza_Orumiyeh آواتار ها
Reza_Orumiyeh Reza_Orumiyeh آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-3678
سپاس از دیگران: 226
638 بار در 389 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض تاپیک کلی پرسش و پاسخ درباره مسائل مرتبط به تندر l90 - ال نود - لوگان

يبار تعويض روغني محفظه فيلتر هوا رو درست جا ننداخته بود من هم وقتي ناگهاني گاز ميدادم صداي اسپورتي ميداد ماشين بعد متوجه شدم ايراد از كجاست

Sent from my iPhone using Tapatalk
کاربران زیر از Reza_Orumiyeh بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 08-29-2014
Akbar آواتار ها
Akbar Akbar آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-1471
اتومبیل: تندر خاکستری e2lp/89
سپاس از دیگران: 1,131
54 بار در 24 پست سپاسگزاری شده است

سلام دوستان و اساتيد گرامي
چند وقتيه بعد از اينكه ماشين خوب گرم شد(بعد ازيك ساعت كار كردن)وقتي كلاج رو ميگيرم دورموتور كم ميشه ودرنهايت خاموش ميشه حتي اگه با سرعت بالا توحركت هم باشم اگه كلاج روبگيرم ماشين خاموش ميشه. اگر هم وايستم و كلاج روبگيرم دوباره خاموش ميشه . حالا اگه ماشين خلاص وساكن باشه و پام روكلاج نباشه دور slowماشين تقريبا به صفر ميرسه ولي خاموش نميشه!به نظر شما استوپرموتور خراب شده يا دريچه گاز ؟ يا مشكل ديگه اي هست؟ خلاصه جوري شده تو حركت بايد سريع كلاج روبگيرم ودنده عوض كنم.يه ذره بيشتر كلاج رو نگه دارم ماشين خاموش ميشه ودوباره بايد روشن كنم.
باتشكر

ویرایش توسط Akbar : 08-29-2014 در ساعت 01:01 AM
قدیمی 08-29-2014
Reza_Orumiyeh آواتار ها
Reza_Orumiyeh Reza_Orumiyeh آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-3678
سپاس از دیگران: 226
638 بار در 389 پست سپاسگزاری شده است

اگر وقتي پاتون رو ميزاريد كلاج دنده رو خلاص ميكنيد و خاموش ميشه يا براي روشن كردن و روشن ماندن بايد گاز بديد به احتمال خيلي زياد استوپر ايراد پيدا كرده
كه در مرحله اول تميز كردن استوپر و محفظه قرارگيريش واجبه
بازديد فيلتر هوا فراموش نشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
3 کاربر زیر از Reza_Orumiyeh گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-31-2014
LOGAN16v آواتار ها
LOGAN16v LOGAN16v آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-4736
اتومبیل: رنو لوگان_پراید بتا
سپاس از دیگران: 32
56 بار در 38 پست سپاسگزاری شده است

سلام خدمت دوستان
آقا این آلپین ما (اسم لوگانمون) یکم فک کنم حالش خوب نیست!!!
با توجه به این که ماشین کم استفاده شده و اصلا فشاری بهش نیومده!!!شتابش خــــــــــــعلی کمه!!!!
چند روز پیش تو یه جاده کفی خواستیم یه تست 100-0 بگیریم که کلا اعصابمون بهم خورد!!!
شتاب 100-0 با تعویض دنده تو دور موتور 5700 وشروع اولیه بدون هرزگردی تایر(تِیک آف بیخود) : 16.4 ثانیه!!!!
شمع ها نو - کارکرد 41000 -کابل منفی تقویت شده!!!
یه موضوع دیگه هم هست که واقعا موندم چیکارش کنم!! وقتی کولر روشن میشه موتور ماشین بشدت افت میکنه و شتابش به حد یه پیکان داغون با سوخت گاز میرسه(یعنی در اون حد!!!) و یه بار هم این افت شدید باعث شد ماشین وسط جاده خاموش بشه!!!!

یکی به من کمک کنه!!!!!
قدیمی 08-31-2014
zanjani آواتار ها
zanjani zanjani آنلاین نیست.
مدیر مطالب آزاد مرتبط با خودرو

کد عضویت آکو: aco-736
اتومبیل: ال 90 ای 2
سپاس از دیگران: 3,341
2,552 بار در 987 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط امیری نمایش پست ها
باسلام دوستان گرامی یک مشکلی دارم که خیلی رو اعصابه وقتی با دنده یک میرم وبدو میزنم درحالتی که بدون شتاب حرکت میکنم اگر بدون شتاب ونرمال گاز بدم مشکل وصدایی نداره ولی اگر یکمرتبه گاز بدم یک صدای پر پر طولانی ازجلو خودرو شنیده میشه واگر گاز رو کم کنم خوب میشه وفقط یک کم لرزش احساس میشه هرکار کردم وهرجارفتم نتونستم عیبش رو دربیارم واقعا کلافه شدم اگر دوستان تجربه یاباایم مشکل برخوردنمودن راهنمایی نمایند ضمنا تو دست اندازها هم که عبور میکنم ازجلوماشین صدای تق تق ظریف میاد جلوبندی رو تازه عوض کردم ممنون از راهنمایی دوستان
سلام اقای امیری دوستان تو ماشین قبلی به من می گفتن ماشین اومد نیومد داره باور نمی کردم تا عوضش کردم و دیدم واقعا اینطوره و ماشینو عوض کردم و از کلی دردسر خلاص شدم
حضرت علی (ع)
2 کاربر زیر از zanjani گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-31-2014
behzad-l90 آواتار ها
behzad-l90 behzad-l90 آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-6532
اتومبیل: L90 E2
سپاس از دیگران: 62
32 بار در 23 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط LOGAN16v نمایش پست ها
سلام خدمت دوستان
با توجه به این که ماشین کم استفاده شده و اصلا فشاری بهش نیومده!!!شتابش خــــــــــــعلی کمه!!!!
چند روز پیش تو یه جاده کفی خواستیم یه تست 100-0 بگیریم که کلا اعصابمون بهم خورد!!!
شتاب 100-0 با تعویض دنده تو دور موتور 5700 وشروع اولیه بدون هرزگردی تایر(تِیک آف بیخود) : 16.4 ثانیه!!!!
یه موضوع دیگه هم هست که واقعا موندم چیکارش کنم!! وقتی کولر روشن میشه موتور ماشین بشدت افت میکنه و شتابش به حد یه پیکان داغون با سوخت گاز میرسه(یعنی در اون حد!!!) و یه بار هم این افت شدید باعث شد ماشین وسط جاده خاموش بشه!!!!

یکی به من کمک کنه!!!!!
خیلی جالبه که منم دقیقا احساس شمارو دارم ، تازه ماشینم 12000 تا رفته. هیچ جایی هم نیست که ماشینو تست کنن و ایراد رو کامل بگن. تقریبا باهاش کنار اومدم. وقتی پراید داشتم خیلی دوست داشتم ال نود بگیرم که کسی دیگه جرات نکنه توی سربالایی اتوبان پشتم چراغ بده ولی الان که ال نود دارم پرایدا میان پشتم چراغ میدن خیلی خوش میگذره. احساس پیرمردی میکنم.
قدیمی 08-31-2014
احمدرضا آواتار ها
احمدرضا احمدرضا آنلاین نیست.
کاربر خیلی فعال

کد عضویت آکو: ACO-1007
اتومبیل: LOGAN E2 KITS
سپاس از دیگران: 199
714 بار در 583 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behzad-l90 نمایش پست ها
خیلی جالبه که منم دقیقا احساس شمارو دارم ، تازه ماشینم 12000 تا رفته. هیچ جایی هم نیست که ماشینو تست کنن و ایراد رو کامل بگن. تقریبا باهاش کنار اومدم. وقتی پراید داشتم خیلی دوست داشتم ال نود بگیرم که کسی دیگه جرات نکنه توی سربالایی اتوبان پشتم چراغ بده ولی الان که ال نود دارم پرایدا میان پشتم چراغ میدن خیلی خوش میگذره. احساس پیرمردی میکنم.
دوستان مدل تندرشون رو کاش ذکر میکردن و اینکه ایران خودروییه یا پارس خودرویی شاید یکی از دلایلش که تو همه ماشینای خارجی داخل ساخت اتفاق میفته کاسته شدن از کیفیت ماشین پس از چند سال بدلایل ایرانیزاسیون ساخت باشه که قطعات رو هم متاسفانه در چین تولید میکنن با کیفیتی صد البته بدتر بدلیل صرفه اقتصادی زیاد وگرنه چه دلیلی داره تندر 89 ایران خودرویی من با80000 کار هنوز مثل روز اولش باشه و با نیش گاز شتاب بگیره .
کاربران زیر از احمدرضا بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 08-31-2014
behzad-l90 آواتار ها
behzad-l90 behzad-l90 آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-6532
اتومبیل: L90 E2
سپاس از دیگران: 62
32 بار در 23 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط احمدرضا نمایش پست ها
دوستان مدل تندرشون رو کاش ذکر میکردن و اینکه ایران خودروییه یا پارس خودرویی شاید یکی از دلایلش که تو همه ماشینای خارجی داخل ساخت اتفاق میفته کاسته شدن از کیفیت ماشین پس از چند سال بدلایل ایرانیزاسیون ساخت باشه که قطعات رو هم متاسفانه در چین تولید میکنن با کیفیتی صد البته بدتر بدلیل صرفه اقتصادی زیاد وگرنه چه دلیلی داره تندر 89 ایران خودرویی من با80000 کار هنوز مثل روز اولش باشه و با نیش گاز شتاب بگیره .
مال من پارس خودرویی و مدل 90. در ضمن دیاگ هم میزنن میگن مشکلی نداره فقط یکم میزان پاشش سوختت زیاده که اونم مشکلی نیست. از بنزین سوپر هم استفاده میکنم ، کابل منفی هم دارم ، فیلترا رو هم تازه عوض کردم ، بازدید شمع هم شده و میگن خوبه. فکر کنم رانندش فقط مشکل داره .
کاربران زیر از behzad-l90 بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 08-31-2014
احمدرضا آواتار ها
احمدرضا احمدرضا آنلاین نیست.
کاربر خیلی فعال

کد عضویت آکو: ACO-1007
اتومبیل: LOGAN E2 KITS
سپاس از دیگران: 199
714 بار در 583 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behzad-l90 نمایش پست ها
مال من پارس خودرویی و مدل 90. در ضمن دیاگ هم میزنن میگن مشکلی نداره فقط یکم میزان پاشش سوختت زیاده که اونم مشکلی نیست. از بنزین سوپر هم استفاده میکنم ، کابل منفی هم دارم ، فیلترا رو هم تازه عوض کردم ، بازدید شمع هم شده و میگن خوبه. فکر کنم رانندش فقط مشکل داره .
نه خدا نکنه رانندش مشکل داشته باشه واقعا انگار ماشینا سهم شانسی خوب بودنشون بیشتر شده یکی از فامیلامون به توصیه من تندر 91 پارس خودرویی گرفت راضی بود و شتابش هم واقعا خوب بود تا اینکه فروخت و النترا گرفت.
کاربران زیر از احمدرضا بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 08-31-2014
MAHDI-TONDAR آواتار ها
MAHDI-TONDAR MAHDI-TONDAR آنلاین نیست.
مدیرتیونینگ و آپشن های تندر 90

کد عضویت آکو: ACO-569
اتومبیل: تندر90 e1+cp
سپاس از دیگران: 7,486
8,101 بار در 2,955 پست سپاسگزاری شده است
MAHDI-TONDAR به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض افت توان و شتاب موتور تندر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط LOGAN16v نمایش پست ها
سلام خدمت دوستان

یکی به من کمک کنه!!!!!

سلام دوست عزیز
متاسفانه این مشکل شتاب و تنبلی تندر بخصوص در تندر های تولیدی مدل 93 خیلی شایع شده و اکثر دوستانی که جدیداً تندر گرفتن از این مشکل مینالند + مصرف سوخت نسبتاً بالا

ببین دوست عزیز اگر قبلاً این مشکل رو نداشتید و جدیداً این حالت در ماشین تون بوجود اومده باید چند مورد رو چک کنید .

-- کیفیت شمع خیلی تاثیر در کارایی و توان موتور داره ، الان متاسفانه شمع های تقلبی و بدلی به وفور در بازار یافت میشه . حتما یا شمع شرکتی مارک رنو ویا شمع اصلی مارک شامپون از یک جای مورد اطمینان تهیه فرمائید .( ترجیحاً از نمایندگی ها )

-- اگر این افت توان و شتاب بهمراه افزایش مصرف سوخت و دمای موتور داخل کاپوت ماشین هست ، یحتمل یکی از کوئل ها ماشین تون نیم سوز شده است .

-- با دیاگ زدن در نمایندگی ( مهندس ناظرش وارد به کار باشه حتماً) خطاهای احتمالی رو پاک و در صورت امکان آپدیت و ریست تنظمیات مجدد انجام دهید .

--روغن موتور نقش بسزا و مهمی در موتور شما داره . حتماً از روغن موتور های معتبر و به میزان درست و دقیق استفاده نمایید. .( با تعویض فیلتر روغن 4.8 و بدون تعویض فیلتر 4.5)
متاسفانه روغن الف ایرانی جدید اصلاً کیفیت چندان مطلوبی ندارن( روغن الف خارجی هم بسیار کم یاب و نادر هست ) و عوارضی نظیر افزایش صدای موتور ، افزایش مصرف سوخت ، بد کارکردن و عدم شتاب کافی موتور و... رو بهمراه دارد .

لطف کنید موارد یاد شده رو بررسی و نتیجه رو اعلام بفرمائید .

لحظات شادي خدا را ستايش کن،
لحظات سختي خدا را جستجو کن،
لحظات آرامش خدا را مناجات کن،
لحظات دردآور به خدا اعتماد کن،
و در تمام لحظات خدا را شکر کن.

ویرایش توسط MAHDI-TONDAR : 08-31-2014 در ساعت 01:39 PM
5 کاربر زیر از MAHDI-TONDAR گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 15 نفر (1 عضو و 14 مهمان)
ArthurNum
ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش