آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-05-2015
Danial Danial آنلاین نیست.
سرعت : 30 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-1065
سپاس از دیگران: 119
36 بار در 28 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Danial نمایش پست ها
دوستان مدتیه احساس میکنم کیلومتر سنج مشکل داره اوایل کیلومترهایی که تو جاده نمایش داده میشد رو تطبیق میدادم با کیلومتری که ماشین نشون میده و درست در نمیومد الانم یه مدت هست قسمت متوسط مصرف و سایر قسمت ها خود به خود صفر میشه.مشکل دیگه هم اینکه هر هفت هشتاد کیلومتر یه خط بنزین کم میشه در حالی که متوسط مصرف حدود 6 درصد هست ميخواستم بدونم مشکل از کجا هست امکان داره ecu مشکل داشته باشه؟
دوستان ممنون میشم به این پست هم جواب بدین به علاوه ی اینکه ماشین رو تنظیم موتور هم بردم و گفت مشکلی نداره
یه مورد دیگه هم که اضافه کنم اینه که چند مدته وقتی دارم رانندگی میکنم یه دفعه عقربه سرعت بالا پایین میشه خود به خود و این منو خیلی مشکوک کرده به مشکل داشتن صفحه کیلومتر اگه مشکل داشته باشه قابل حل هست و آیا ممکنه خطوط بنزین و آب رو هم اشتباه نشون بده یا نه؟ممنون از دوستان
------------------
بجز مورد بالا سوال دیگه ای که داشتم اینه که کیلومتر ماشین سرعت رو حدود 8 کیلومتر در هر صد کیلومتر اشتباه نشون میده یعنی وقتی دارم با 100 تا رانندگی میکنم GPS سرعت 92 رو نشون میده حدودا میخواستم بدونم این اختلاف کیلومتر احیانا روی کیلومتر کارکرد ماشین هم اشتباه نشون داده میشه یا نه؟

ویرایش توسط Danial : 05-05-2015 در ساعت 12:44 AM
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 05-06-2015
Alireza-Logan Alireza-Logan آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-6521
سپاس از دیگران: 81
131 بار در 94 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Danial نمایش پست ها
دوستان ممنون میشم به این پست هم جواب بدین به علاوه ی اینکه ماشین رو تنظیم موتور هم بردم و گفت مشکلی نداره
یه مورد دیگه هم که اضافه کنم اینه که چند مدته وقتی دارم رانندگی میکنم یه دفعه عقربه سرعت بالا پایین میشه خود به خود و این منو خیلی مشکوک کرده به مشکل داشتن صفحه کیلومتر اگه مشکل داشته باشه قابل حل هست و آیا ممکنه خطوط بنزین و آب رو هم اشتباه نشون بده یا نه؟ممنون از دوستان
------------------
بجز مورد بالا سوال دیگه ای که داشتم اینه که کیلومتر ماشین سرعت رو حدود 8 کیلومتر در هر صد کیلومتر اشتباه نشون میده یعنی وقتی دارم با 100 تا رانندگی میکنم GPS سرعت 92 رو نشون میده حدودا میخواستم بدونم این اختلاف کیلومتر احیانا روی کیلومتر کارکرد ماشین هم اشتباه نشون داده میشه یا نه؟
سلام دوست عزیز.اون عقربه بالا پایین شدن رو نمیدونم ولی اینکه میگید ممکنه آمپر آب رو جای بنزین اشتباه نشون بده،اگه از اول اشتباه نشون نمیداده،ممکن نیست!در مورد GPS هم که میگید این کاملا طبیعیه و روی تمام ماشینها حتی ماشین خود من این اتفاق میفته!در ضمن روی GPS یه مقدار اختلاف زمانی با سرعتی که شما افزایش میدید هست یعنی بعد حدود یک ثانیه سرعت واقعی پس از افزایش سرعت،روی GPS نشون داده میشه!!!

ویرایش توسط Alireza-Logan : 05-06-2015 در ساعت 10:29 PM
قدیمی 05-10-2015
reza_mortezapour آواتار ها
reza_mortezapour reza_mortezapour آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-958
اتومبیل: تندر فول
سپاس از دیگران: 407
94 بار در 47 پست سپاسگزاری شده است
reza_mortezapour به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط امیری نمایش پست ها
با سلام خدمت دوستان لنتهی جلورو تازگیها عوض کردم ودیسکهام تقریبا کم کاره چون زیاد نیست عوض کردم بالنتهی قبلی خیلی ترمزگیری خوب بود ولی الان با این لنته سوت میکشه بعضی وقتا ولی ترمزگیری خیلی عالیه اگردوستان واسه سوت کشیدن نظر وپیشنهادی دارند ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
سلام جناب امیری
من تا حالا فقط از لنت اصلی خود رنو که الان هم حدود 140 هست استفاده میکنم و واقعا راضی بودم گاهی اوقات خیلی به ندرت یه کم شاید صدای سوت خفیف بده اما همیشگی نیست در کل به نظر من ارزشش رو داره برای من حدود 40 هزار کار میکنه البته خوب به سبک رانندگی هم بستگی داره
نظر من رو اگر میخوای فقط و فقط اصلی رنو بنداز مطمئن تره
2 کاربر زیر از reza_mortezapour گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 05-10-2015
morteza ahmadi آواتار ها
morteza ahmadi morteza ahmadi آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-6347
اتومبیل: تندر 90
سپاس از دیگران: 1,502
103 بار در 66 پست سپاسگزاری شده است

سلام
نوار قسمت بالای در که در قسمت کنار سقف از انتها تا جلو خودرو هست مدتیه خشک شده و هنگام حرکت صدا میده که به توصیه دوستان روغن پارافین زدم بهش که موقتی هستش و گردو خاک هم جذبش میشه
دوستان کسی تجربه داره با تعویضش مشکل حل میشه یا نه؟
خیلی هم بد پیدا میشه انگار چون کلی گشتم ولی کسی نداشته
قدیمی 05-10-2015
zahed zahed آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-1371
اتومبیل: ال90پلاس
سپاس از دیگران: 133
152 بار در 80 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط morteza ahmadi نمایش پست ها
سلام
نوار قسمت بالای در که در قسمت کنار سقف از انتها تا جلو خودرو هست مدتیه خشک شده و هنگام حرکت صدا میده که به توصیه دوستان روغن پارافین زدم بهش که موقتی هستش و گردو خاک هم جذبش میشه
دوستان کسی تجربه داره با تعویضش مشکل حل میشه یا نه؟
خیلی هم بد پیدا میشه انگار چون کلی گشتم ولی کسی نداشته
با عرض سلام خدمت دوستان
این مشکل رو (صدا دادن نوارلاستیکی درب ها )شما میتونید با مالیدن مایع ظرفشویی(ریکا سابق)حل کنید گردو خاک هم جذب نمیکنه
موفق باشید
قدیمی 05-18-2015
saeed_Logan آواتار ها
saeed_Logan saeed_Logan آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-1145
اتومبیل: تندر 90
سپاس از دیگران: 106
42 بار در 20 پست سپاسگزاری شده است
saeed_Logan به Yahoo ارسال پیام

سلام چند روزیه کیلومتر شمار ماشینم از کار افتاده، دزدگیرشم کار نمیکنه! کسی میدونه فیوز کیلومتر شمارش کدوم فیوزه؟ این دو مورد ربطی به هم دارن اصلا یا نه؟
قدیمی 05-18-2015
zahed zahed آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-1371
اتومبیل: ال90پلاس
سپاس از دیگران: 133
152 بار در 80 پست سپاسگزاری شده است

با عرض سلام خدمت دوستان
چند وقتی هست که آمپر بنزین ماشینم اذیت میکنه امروز برای سومین بار با وجود روشن بودن سه خط از آمپر ،بنزینی داخل باک نبود ومجبور شدم که با 4لیتری داخل باک بنزین بریزم واستارت بزنم بنظرتون از چی میتونه باشه شناور داخل باک یا سنسور کیلومتر؟
قدیمی 05-20-2015
Reza_Orumiyeh آواتار ها
Reza_Orumiyeh Reza_Orumiyeh آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-3678
سپاس از دیگران: 226
638 بار در 389 پست سپاسگزاری شده است

شناور داخل باك كثيف شده يا گير ميكنه

Sent from my iPhone using Tapatalk
2 کاربر زیر از Reza_Orumiyeh گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 05-20-2015
behzad-l90 آواتار ها
behzad-l90 behzad-l90 آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-6532
اتومبیل: L90 E2
سپاس از دیگران: 62
32 بار در 23 پست سپاسگزاری شده است

سلام ، صبحها دیگه با استارت اول روشن نمیشه ولی حتما و به سرعت با استارت دوم روشن میشه. وقتی روشن میشه دور موتور روی 1.5 هست ولی به محض حرکت میخواد خاموش بشه ولی بعد از یک یا دو دقیقه که گرم میشه ، همه چیز مثل ساعت کار میکنه. جالبه که زمستون اینطوری نبود!!! اگه از من بپرسن میگم استپر کثیف شده و بنزینتم سوپر نزن ، نظر شما چیه؟ یه بنده خدایی میگفت بنزین معمولی بزن با مکمل ، از سوپر بهتر میشه. بازم نظر شما چیه؟ آیا انژکتور شور داخل باک مفیده یا بیخودیه؟ اگر خوبه طرز مصرفش چطوریه؟
قدیمی 05-20-2015
Reza_Orumiyeh آواتار ها
Reza_Orumiyeh Reza_Orumiyeh آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-3678
سپاس از دیگران: 226
638 بار در 389 پست سپاسگزاری شده است

از يه جايگاه ديگه بنزين معمولي بزن و صافي بنزينتو عوض كن درست ميشه دوست من

Sent from my iPhone using Tapatalk
کاربران زیر از Reza_Orumiyeh بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 13 نفر (0 عضو و 13 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش