آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-01-2016
sina_l90 آواتار ها
sina_l90 sina_l90 آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-4072
اتومبیل: CLS
سپاس از دیگران: 254
170 بار در 84 پست سپاسگزاری شده است
sina_l90 به Yahoo ارسال پیام

سلام
یه چند روزی بود وقتی فرمان رو میدادم سمت شاگرد یه صدایی مثل اینکه لاستیک ها دارن یه جایی میخورن احساس میکردم
تا اینکه سمت شاگرد جک زدم و دیدم که لاستیک لق میزنه ولی پیچ ها سفت بودن بنظرتون مشکل از کجاس ؟
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 01-01-2016
Reza_Orumiyeh آواتار ها
Reza_Orumiyeh Reza_Orumiyeh آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-3678
سپاس از دیگران: 226
638 بار در 389 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sina_l90 نمایش پست ها
سلام
یه چند روزی بود وقتی فرمان رو میدادم سمت شاگرد یه صدایی مثل اینکه لاستیک ها دارن یه جایی میخورن احساس میکردم
تا اینکه سمت شاگرد جک زدم و دیدم که لاستیک لق میزنه ولی پیچ ها سفت بودن بنظرتون مشکل از کجاس ؟

سلام دوست عزيز
ميتونه از خرابي سيبك طبق باشه كه زير كمك فنر هستش
مواظب باشيد و ارام رانندگي كنيد تا به مكانيكي ببريد و مشكل رو حل كنيد
احتمال در رفتن چرخ از قسمت سيبك هستش

Sent from my iPhone using Tapatalk
کاربران زیر از Reza_Orumiyeh بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 01-02-2016
sina_l90 آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza_Orumiyeh نمایش پست ها
سلام دوست عزيز
ميتونه از خرابي سيبك طبق باشه كه زير كمك فنر هستش
مواظب باشيد و ارام رانندگي كنيد تا به مكانيكي ببريد و مشكل رو حل كنيد
احتمال در رفتن چرخ از قسمت سيبك هستش

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام
ممنون فردا حتما میبرم پیش یک مکانیکی
قدیمی 01-02-2016
taromi taromi آنلاین نیست.
Banned

کد عضویت آکو: aco-4825
اتومبیل: LOGAN e2
سپاس از دیگران: 249
308 بار در 160 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza-Logan نمایش پست ها
سلام آقای طارمی.ممنون بابت پاسخ خوبتون.بابت صدا که تقریبا مطمینم از سمت دینام و تسمه تایم هست.حالا سوال اینجاست که من هرزگردهای تسمه تایم و بلبرینگ دینام رو عوض کردم آیا ممکنه که این صدا مال این قطعات تازه تعویض شده باشه یا ممکنه از هرزگردهای دینام که عوض نشدن باشه؟در ضمن واتر پمپ رو هم همزمان با اینا عوض کردم و فکر نکنم از اون باشه(البته راجب این هم اگه میشه نظر بدید!)!راجب ولتاژ هم اون زمان که باطری رو عوض کردم گفت خوبه ولی خب الآن ممکنه به خاطر بلبرینگ دیگه ولتاژش کافی نباشه؟اگرم میشه راجب این که چطور تسمه دینام رو در بیارم و دوباره جا بزنم توضیح بدید و اینکه اصلا من میتونم خودم عوض کنم؟و سوال آخر اینکه بلبرینگ با هرزگرد فرق داره یا یکین؟؟؟
سلام
تسمه دینام دو تا هرزگرد داره که هرزگرد پژو 206 هم بهش میخوره بهتره که اونا رو هم تعویض کنید.احتمال اینکه از پمپ هیدرولیک باشه هم هست.برای باز کردن تسمه دینام باید چرخ و قاب پلاستیکی بغل موتور را باز کنید و با یک آچار رینگی 13 (در بعضی از مدل ها آچار 15) به سمت سفت شدن تسمه سفت کن را بچرخانید و در سوراخ پایین آن یک پین یا آچار آلن 6قرار بدی بعد مسیر جا افتادن تسمه رو بخاطر بسپاری و پس از اون تسمه رو از جای خود بیرون بیاری .البته کار ساده ای هم نیست و بهتره یک باطریساز یا مکانیک این کارو انجام بده.هرز گرد در واقع بلبرینگی است که یک قرقره پلاستیکی روی اون پرس شوده و یک عمر مفیدی داره.بنده منظورم از ولتاژ و آمپر دینام بود که باید چک بشه.گاهی تعویض نادرست بلبرینگ دینام توسط افراد ناشی خود سبب خرابی بلبرینگ نو میشه .
کاربران زیر از taromi بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 01-02-2016
Alireza-Logan Alireza-Logan آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-6521
سپاس از دیگران: 81
131 بار در 94 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط taromi نمایش پست ها
سلام
تسمه دینام دو تا هرزگرد داره که هرزگرد پژو 206 هم بهش میخوره بهتره که اونا رو هم تعویض کنید.احتمال اینکه از پمپ هیدرولیک باشه هم هست.برای باز کردن تسمه دینام باید چرخ و قاب پلاستیکی بغل موتور را باز کنید و با یک آچار رینگی 13 (در بعضی از مدل ها آچار 15) به سمت سفت شدن تسمه سفت کن را بچرخانید و در سوراخ پایین آن یک پین یا آچار آلن 6قرار بدی بعد مسیر جا افتادن تسمه رو بخاطر بسپاری و پس از اون تسمه رو از جای خود بیرون بیاری .البته کار ساده ای هم نیست و بهتره یک باطریساز یا مکانیک این کارو انجام بده.هرز گرد در واقع بلبرینگی است که یک قرقره پلاستیکی روی اون پرس شوده و یک عمر مفیدی داره.بنده منظورم از ولتاژ و آمپر دینام بود که باید چک بشه.گاهی تعویض نادرست بلبرینگ دینام توسط افراد ناشی خود سبب خرابی بلبرینگ نو میشه .
سلام مجدد آقای طارمی.ببخشید خیلی وقت شما رو گرفتم!ولی نمیدونم که برای من هرزگرد های دینام رو عوض کردن یا بلبرینگ ولی خب قطعه ای که من خریدم یه چیز آهنی وسطش بود که میچرخید و دورش یه چیز پلاستیکی بود که مثل اینکه دو مدل داره یکی با شیارهای بیشتر یکی کمتر حالا میخوام بدونم این هرزگرد بوده یا بلبرینگ(قیمتش هم 25هزار تومان با حک Ina فرانسه!)!راستی یه چیزی که یادم رفت بگم اینه که صداش صدای خیلی خشکیه و مثل کشیده شدن آهن روی هم هست و بسیار رو اعصابه!بابت راهنمایی تون هم واقعا ممنونم و خیلی لطف کردین!!!!
قدیمی 01-02-2016
taromi taromi آنلاین نیست.
Banned

کد عضویت آکو: aco-4825
اتومبیل: LOGAN e2
سپاس از دیگران: 249
308 بار در 160 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza-Logan نمایش پست ها
سلام مجدد آقای طارمی.ببخشید خیلی وقت شما رو گرفتم!ولی نمیدونم که برای من هرزگرد های دینام رو عوض کردن یا بلبرینگ ولی خب قطعه ای که من خریدم یه چیز آهنی وسطش بود که میچرخید و دورش یه چیز پلاستیکی بود که مثل اینکه دو مدل داره یکی با شیارهای بیشتر یکی کمتر حالا میخوام بدونم این هرزگرد بوده یا بلبرینگ(قیمتش هم 25هزار تومان با حک Ina فرانسه!)!راستی یه چیزی که یادم رفت بگم اینه که صداش صدای خیلی خشکیه و مثل کشیده شدن آهن روی هم هست و بسیار رو اعصابه!بابت راهنمایی تون هم واقعا ممنونم و خیلی لطف کردین!!!!
سلام
بنده خوشحال میشم اگر بتونم کمکی کنم به شما و دیگر دوستان.اینطور که معلومه برای شما هرزگرد های تسمه دینام رو تعویض کردند .و این منشا صدا به احتمال زیاد از خود بلبرینگ های دینام است .که باید دینام باز بشه و دو سر بلبرینگ های روتور تعویض شود. و حتما" بلبرینگ ژاپنی و یا اروپایی تهیه کنید.موفق باشید.
کاربران زیر از taromi بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 01-02-2016
sina_l90 آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sina_l90 نمایش پست ها
سلام
مشکل از بلبرینگ های چرخ بود که تعویض شدند
بلبرینگ abs دار اصلی رو 150 خریدم و شرکتی هم فک کنم 200تومن بود
کاربران زیر از sina_l90 بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 01-05-2016
alireza-alborz alireza-alborz آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: aco-2241
سپاس از دیگران: 0
14 بار در 3 پست سپاسگزاری شده است

دوستان سلام.
اون دسته از عزیزانی که میگن گردگیر رو با پلوس کامل عوض کنیم، قیمت این قطعه تو بازار 1.400.000 تومن هست. نمایندگی مرکزی ایرانخودرو هم داره. بنظرتون صرفه اقتصادی داره؟
قدیمی 01-05-2016
shabab shabab آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-3366
سپاس از دیگران: 78
35 بار در 20 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط alireza206 نمایش پست ها
دوستان سلام.
اون دسته از عزیزانی که میگن گردگیر رو با پلوس کامل عوض کنیم، قیمت این قطعه تو بازار 1.400.000 تومن هست. نمایندگی مرکزی ایرانخودرو هم داره. بنظرتون صرفه اقتصادی داره؟
بنظر بنده كه ارزش نداره . پلوس خشك و خالي رو به تنهايي ميدن 500,000 حالا با گردگيرو تشكيلات كه بيشتر . گردگير اگه لاستيكش جنس خوب باشه و تراشكار ماهر با دقت جابزنه مشكلش حل ميشه .الان بيشتر مشكل ناياب بودن جنس خوب است .
قدیمی 01-06-2016
Alireza-Logan Alireza-Logan آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-6521
سپاس از دیگران: 81
131 بار در 94 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
بنظر بنده كه ارزش نداره . پلوس خشك و خالي رو به تنهايي ميدن 500,000 حالا با گردگيرو تشكيلات كه بيشتر . گردگير اگه لاستيكش جنس خوب باشه و تراشكار ماهر با دقت جابزنه مشكلش حل ميشه .الان بيشتر مشكل ناياب بودن جنس خوب است .
نقل قول:
دوست گرامی از نظر قوانین فروم یوزر شما مورد تایید نمی باشد.
اگر تمایلی به فعالیت دارید ، لطفا هر چه سریعتر یوزری در راستای قوانین فروم برای بنده ارسال نمایید.
دوستان احتمالا دیگه نباشم. یه ایراد الکی ازمن گرفتن.
احتمالا اگر یوزم alireza L90 بود خیلی خوب بود.
واقعا نمی دونم یه یوزر چه ربطی به کارکرد داره. من 8 ساله این یوزر رو تو فروم های مختلف دارم.
مثل یک شناسنامه.
خدانگهدار همگی.
نقل قول:
دوستان سلام.
سلام دوستان عزیز!قیمتی که میفرمایید بسته به مدل ماشینتون متفاوته مثلا واسه ماشین من که مدل 87 هست اون زمان گرفتم 130 که خیلی هم واسه من میارزید و خیال خودم رو هم راحت کردم و دیگه مشکلی هم نداشتم. توی پست هم گفتم که اون زمان قیمت ها ارزون تر بود و الآن بستگی به خودتون داره!اما واسه مدل های جدید قیمت بالاست پس لطفا نفرمایید که اقتصادی نیست چون واسه دوستانی که ماشینشون تا 88/12 هست بله کاملا صرفه اقتصادی داره و نمیخواد با عوض کردن چند باره یه گردگیر هزینه دو تا پلوس رو بدن به جای یه دونه پلوس نو!در ضمن به پیوست هم عکس قیمت های روز رو از سایت سایپا میذارم که مطمین باشید این صحبت ها درسته!!!!
www.ACOforum.org - Logan Tuning

در ضمن آقا علیرضا خوشحال میشیم بازم تو فروم داشته باشیمتون ولی خب هرجور راحتید!البته این کارتون خوب نیست که به خاطر یه Username ساده بخواید از فروم برید!ولی خب هرجور خودتون صلاح میدونید!

ویرایش توسط Alireza-Logan : 01-06-2016 در ساعت 01:46 PM
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 10 نفر (0 عضو و 10 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش