آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-24-2016
sina_l90 آواتار ها
sina_l90 sina_l90 آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-4072
اتومبیل: CLS
سپاس از دیگران: 254
170 بار در 84 پست سپاسگزاری شده است
sina_l90 به Yahoo ارسال پیام

سلام
دوستان وقتی ماشین سرده و روشنش میکنم صدای تق تق میده و بعدش که گرم میشه یکم صدا کم میشه بنظرتون از چی میتونه باشه ؟
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 01-24-2016
Moslehy Moslehy آنلاین نیست.
Banned

کد عضویت آکو: ACO-3202
سپاس از دیگران: 137
85 بار در 55 پست سپاسگزاری شده است

سلام
اساتید کسی آموزش تعویض اورینگهای منیفولد رانداره؟یا تصویری میتونه توضیح بده؟به تعمیرکار دسترسی ندارم خودمم فنی هستم!گفتم ازتجربیات استفاده کنم بعد دست بکارشم. ممنون خداخیرتون بده!
قدیمی 01-24-2016
kiavash kiavash آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-3774
اتومبیل: تندر90 E2+LP
سپاس از دیگران: 106
36 بار در 29 پست سپاسگزاری شده است

سلام
چند وقتیه رو دریها خیلی چرک و کثیف شده و با توجه به جنس سطح ناصافشون با هر ماده ای به خوبی تمیز نمیشن . دوستان عزیز شما از چه محلولی برای تمیز کردن استفاده میکنید؟
همچنین برای تمیز کردن سقف هم اگر ماده ی خاصی هست که آلودگی رو پخش نمیکنه بفرمایید...
قدیمی 01-25-2016
Danial Danial آنلاین نیست.
سرعت : 30 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-1065
سپاس از دیگران: 119
36 بار در 28 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Moslehy نمایش پست ها
سلام
اساتید کسی آموزش تعویض اورینگهای منیفولد رانداره؟یا تصویری میتونه توضیح بده؟به تعمیرکار دسترسی ندارم خودمم فنی هستم!گفتم ازتجربیات استفاده کنم بعد دست بکارشم. ممنون خداخیرتون بده!
این اورینگ منیفولد که فرمودید کارش چی هست و چه موقع باید تعویض بشه؟
عزیزان تو کیلومتر 160 هزار تعویض گردگیر پلوس رو پیشنهاد میکنن برای جلوگیری از ضرر؟

ویرایش توسط Danial : 01-25-2016 در ساعت 01:47 AM
قدیمی 01-25-2016
Alireza-Logan Alireza-Logan آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-6521
سپاس از دیگران: 81
131 بار در 94 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
سلام
چند وقتیه رو دریها خیلی چرک و کثیف شده و با توجه به جنس سطح ناصافشون با هر ماده ای به خوبی تمیز نمیشن . دوستان عزیز شما از چه محلولی برای تمیز کردن استفاده میکنید؟
همچنین برای تمیز کردن سقف هم اگر ماده ی خاصی هست که آلودگی رو پخش نمیکنه بفرمایید...
سلام دوست عزیز.من ماده خاصی سراغ ندارم.ولی تو دری های ماشین خودم رو 2 سال پیش که شستم با تاید و آب که با فرچه ماشین شویی کشیدم روی تو دری ها(البته ماشین کاملا خاموش بود) و بعد آب رو مستقیم گرفتم روش که حسابی هم تمیز شد و تا الآن که هیچ مشکلی برای اون بخش ها پیش نیومده!!!!
کاربران زیر از Alireza-Logan بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 01-25-2016
mohammad-l90l90 mohammad-l90l90 آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: caprif6z2w
سپاس از دیگران: 1
0 بار در 0 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض صدای غیر عادی

با سلام به همه دوستان

ماشین من مدل 91 و 59000 تا کارکرده و در حال حاضر مشکلی که دارم اینه که در حال حرکت صدایی خفیفی از جلو ماشین(به نظر من) میاد نمیدونم چیه (مثل صدای پمپ باد آپاراتی) ، جلوبندی ساز بردم گفت از جلوبندی نیست و پیش مکانیک بردم میگه حساسی صدا نداره ولی تو سرعت 80 و 90 به بالا این صدا میاد نمیدونم چی کار کنم ؟ از چی میتونه باشه ؟ در حال درجا اصلا صدا نداره و حتی در حال حرکت خلاص هم میکنم باز صدا داره . و مطمئنم از موتور یا گیربکس نیست . ممنون میشم کمکم کنید .
قدیمی 01-25-2016

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mohammad1109-L90 نمایش پست ها
با سلام به همه دوستان

ماشین من مدل 91 و 59000 تا کارکرده و در حال حاضر مشکلی که دارم اینه که در حال حرکت صدایی خفیفی از جلو ماشین(به نظر من) میاد نمیدونم چیه (مثل صدای پمپ باد آپاراتی) ، جلوبندی ساز بردم گفت از جلوبندی نیست و پیش مکانیک بردم میگه حساسی صدا نداره ولی تو سرعت 80 و 90 به بالا این صدا میاد نمیدونم چی کار کنم ؟ از چی میتونه باشه ؟ در حال درجا اصلا صدا نداره و حتی در حال حرکت خلاص هم میکنم باز صدا داره . و مطمئنم از موتور یا گیربکس نیست . ممنون میشم کمکم کنید .
سلام دوست عزیز.شاید مشکل از هرزگردهای دینام یا هرزگردهای تسمه تایم یا پمپ هیدرولیک باشه!ولی معمولا برای اینا باید تو Slow هم صدا داشته باشید!ممکنه از گیربکس و از پنیون کروم ویل باشه که توی دنده 3 به بعد معمولا به صدا میافته!شاید هم از بلبرینگ چرخ هاتون باشه!!!!

ویرایش توسط Alireza-Logan : 01-25-2016 در ساعت 06:30 PM
قدیمی 01-25-2016
Moslehy Moslehy آنلاین نیست.
Banned

کد عضویت آکو: ACO-3202
سپاس از دیگران: 137
85 بار در 55 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
سلام

سلام
محلول آب گرم و پودر دست لباسشویی وته استکان وایتکس میشه بلور.....
رودری ها پلاستیکه مخمل که نیست هیچ مشکلی پیش نمیاد.
با اسکاچ کفی کن چند لحطه بذار بمونه. یک سطل آب خالی هم بذاربا یک کهنه آبگیر.کف ها روبا اون جمع کن .شلنگ نگیری بهتره
2 کاربر زیر از Moslehy گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 01-26-2016

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Moslehy نمایش پست ها
سلام
محلول آب گرم و پودر دست لباسشویی وته استکان وایتکس میشه بلور.....
رودری ها پلاستیکه مخمل که نیست هیچ مشکلی پیش نمیاد.
با اسکاچ کفی کن چند لحطه بذار بمونه. یک سطل آب خالی هم بذاربا یک کهنه آبگیر.کف ها روبا اون جمع کن .شلنگ نگیری بهتره
نقل قول:
سلام
آقای Moslehy کاملا درست میفرمایند.من هم یادم اومد که اون موقع به پیشنهاد یکی از دوستان یه مقدار خیلی کم وایتکس ریختم توی محلول آب و تاید.البته من آب رو بعد با شلنگ گرفتم روی تو دری ها ولی تا یک روز اصلا از ماشین استفاده نکردم و تمام در های ماشین رو هم باز گذاشتم تا همه تو دری ها کاملا خشک شدن!!!!

ویرایش توسط Alireza-Logan : 01-26-2016 در ساعت 01:20 AM
کاربران زیر از Alireza-Logan بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 01-26-2016
mohammad-l90l90 mohammad-l90l90 آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: caprif6z2w
سپاس از دیگران: 1
0 بار در 0 پست سپاسگزاری شده است

با سلام
ممنون از توجه شما. ولی ماشین زمانی که تو حرکت هست و خلاص کردم هم صدا داره ولی بعضی اوقات صدا نمیاد.
الان دنبال یه مکانیک با انصاف، و کار بلد میگردم که بهش نشون بدم. اینو هم بگم تسمه تایمینگ رو هم میخوام عوض کنم .
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 20 نفر (0 عضو و 20 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش