آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > تیونینگ و آپشنهای تندر 90

Notices

تیونینگ و آپشنهای تندر 90 در این تالار به بررسی لوازم آپشن تندر 90 لوگان پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-08-2010
MAHDI-TONDAR آواتار ها
MAHDI-TONDAR MAHDI-TONDAR آنلاین نیست.
مدیرتیونینگ و آپشن های تندر 90

کد عضویت آکو: ACO-569
اتومبیل: تندر90 e1+cp
سپاس از دیگران: 7,486
8,101 بار در 2,955 پست سپاسگزاری شده است
MAHDI-TONDAR به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط tondar90 نمایش پست ها
تجربه ای که در مورد ماشین خودم داشتم:
چون عادت داشتم همیشه آینه ها رو جمع کنم خصوصا درکوچه های باریک،این باعث شد همون فلز بشکنه.ومجبور شدم کل آینه رو عوض کنم(جنس اصلی 24000ت).به آکو پیشنهاد بدیم یه آینه تولید کنه که نقاط کور کمتری داشته باشه ،به راحتی تا بشه یا حتی برقی باشه که خودش جمع بشه،و از همه مهمتر کیفیت خوبی داشته باشه که این آخری رو مطمئن هستم آکو از پسش بر میاد
حداقل من تو این ضمینه خوش شانس هستم با اینکه عادت دارم همیشه بمحض پارک کردن آینه های را جمع کنم خوشبختانه تا حالا مشکلی برام پیش نیومده .
در ارتباط با پیشنهاد شما من هم موافقم اگه اکو بتونه همچین کاری کنه مشتریان خوبی خواهد داشت واقعاً آینه کوچک تندر و نقاط کور اون از ضعف های این ماشینه
کاربران زیر از MAHDI-TONDAR بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 03-08-2010
vahid vahid آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: aco-1098
سپاس از دیگران: 108
27 بار در 14 پست سپاسگزاری شده است

سلام

آقا مسعود ماشینم منم ای 2 هست تازه از نوع فولش ( دوایربگه ) ولی با اینحال آینه سمت رانندش همون پایه چدنیش شکست

فکر نکنم ربطی به مدل ماشین داشته باشه

تا اونجایی که من اطلاع دارم تیپ های مختلفش ( 7 نوع تیپ مختلف الان در حال عرضه است ) فقط از نظر آپشن با هم فرق ی کنن و لا غیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مسعود_لوگان نمایش پست ها
دوستان ولی به نظر من اینه بد تا می شه من که همیشه تا میکنم تو پارکینگمون هیچ اتفاقی هم براش نیفتاده خوشبختانه البه ماشین من ای 2 هست تا اونجایی که من میدونم این مشکل در ای 1 و ای 0 به وجود می اید
قدیمی 03-08-2010
امیر مسعود آواتار ها
امیر مسعود امیر مسعود آنلاین نیست.
مدیر بخش نظر سنجی های سایت

کد عضویت آکو: aco-528
اتومبیل: CSS2
سپاس از دیگران: 3,855
5,133 بار در 1,713 پست سپاسگزاری شده است
امیر مسعود به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pesare2p نمایش پست ها
سلام

آقا مسعود ماشینم منم ای 2 هست تازه از نوع فولش ( دوایربگه ) ولی با اینحال آینه سمت رانندش همون پایه چدنیش شکست

فکر نکنم ربطی به مدل ماشین داشته باشه

تا اونجایی که من اطلاع دارم تیپ های مختلفش ( 7 نوع تیپ مختلف الان در حال عرضه است ) فقط از نظر آپشن با هم فرق ی کنن و لا غیر
مدل ماشین شما چنده چون تو سری اخر 87 به بعد قطعات تزئینی ماشین خیلی خوب شده که اینه هم شامل اون میشه مثلن درب داشبورد در مدلهای قدیمی خوب بسته نمیشد ولی الان رو ماشینهای جدید عالی شده
قدیمی 06-28-2010
AhmedRashidi AhmedRashidi آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-819
سپاس از دیگران: 12
24 بار در 8 پست سپاسگزاری شده است

با سلام
من دیروز در مورد آیینه بغل ماشین خودم دچار مشکل شدم به این صورت که بعد از پارک ماشین در کنار خیابانی یک طرفه آیینه سمت شاگرد رو خم کردم که کسی به اون نزنه بعد از مدتی وقتی برگشتم درب صندوق عقب رو که باز کردم نا گهان صدای عجیبی توجه من رو به خودش جلب کرد وقتی به دور و بر ماشین سر زدم متوجه شدم که آیینه آویزونه و تمام.علت هم شکسته شدن زبانه فلزی است که فکر کنم از جنس آلومنیوم خشک بوده و فنر نگهدارنده قویی به آن متصل است با شکسته شدن این قطعه با توجه به قدرت بالای فنر داخل آیینه تعمیر و جوش دادن اون هم مشکل رو حل نمیکنه بنابراین یه آیینه کامل با قیمت 25000 تومان تهیه کردم حال شما در نظر بگیرید یک چنین بلایی سر آیینه با قیمت 1000000 بیاد یا مثلا یکی به اون بزنه و فرار کنه یا فرار نکنه و ازش بخواهید خسارت بگیرید . همه این تو ضیحات رو دادم که عرض کنم چنین محصولی با یک چنین قیمت فوق العاده گزافی هرگز به درد استفاده نمیخورد و کار بر روی ان به هیچ عنوان منطقی نخواهد بود

ویرایش توسط AhmedRashidi : 06-28-2010 در ساعت 10:39 AM
کاربران زیر از AhmedRashidi بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 06-30-2010
amiryousef آواتار ها
amiryousef amiryousef آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-681
سپاس از دیگران: 2
8 بار در 3 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض تعمیرات

سلام دوست عزیز
من هم دچار این مشکل شدم ولی یک کم حوصله بخرج دادم وکمتر خرج کردم.
اگر ضایعات آینه قبلی را دارید میتونیدقطعات ضایع شده را بخرین وجایگزین کنید وآینتون راببندین وجمع کنیدویک زاپاس داشته باشید چون فوق العاده خشک وشکننده است شاید خدای نکرده یکروز مجددا همین اتفاق بیافته.
خدانگهدار.امیر
2 کاربر زیر از amiryousef گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 06-30-2010
AhmedRashidi AhmedRashidi آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-819
سپاس از دیگران: 12
24 بار در 8 پست سپاسگزاری شده است

سلام به شما جناب امیر یوسف
عرض کنم بنده بعد از بیش از دو سالی که تندر دارم و بیشتر مواقع در مکانهای پر تردد آیینه ها را خم میکردم به این مشکل بر خوردم و تازه فهمیدم که چقدر طراحی اون ضعیفه .یک فنر پر قدرت رو وصل کردند به یک زبانه که نسبت به قدرت فنر واقعا حرفی برای گفتن نداره اونم از جنس آلومنیوم خشک با دیدن قطعات داخلی آیینه باز هم خدا رو شاکرم که بعد از دو سال این اتفاق برای من افتاد آنهم در حالی که مدام اونها رو باز و بسته میکردم.از همینجا به همه عزیزان تندر سوار عرض میکنم که تا حد ممکن از خم کردن آیینه ها امتناع کنند .چون یک هزینه حداقل 25000 تومانی البته تا این تاریخ به آنان تحمیل میشه البته شاید بشه این قطعه رو به یک شکلی تعمیر کرد ولی باز هم نباید این آیینه ها رو خم کرد.همین.
4 کاربر زیر از AhmedRashidi گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 03-01-2011
BeHzAd آواتار ها
BeHzAd BeHzAd آنلاین نیست.
سرعت : 5 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-507
اتومبیل: لوگان E2 slx
سپاس از دیگران: 68
74 بار در 19 پست سپاسگزاری شده است
BeHzAd به Yahoo ارسال پیام

منم الان 3ومین سال رو دارم باهاش طی میکنم ولی این مشکل جدیدا (2ماه پیش) برام رخ داد داشتم آیینه رو خم میکردم که دیدم آیینه تو دستمه ولی من 25 هزار خرج نکردم با 2 هزار تومان دادم اون قسمت شکسته رو یه جوش اساسی زدن و نصب کردم تا الان هم مشکلی به وجود نیومده یه کاری هم که کردم این بود که فنرش رو کمی شل کردم تا زیاد به اون قسمت فشار نیاد !!

با تشکر
کاربران زیر از BeHzAd بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 03-02-2011
MAHDI-TONDAR آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BeHzAd نمایش پست ها
منم الان 3ومین سال رو دارم باهاش طی میکنم ولی این مشکل جدیدا (2ماه پیش) برام رخ داد داشتم آیینه رو خم میکردم که دیدم آیینه تو دستمه ولی من 25 هزار خرج نکردم با 2 هزار تومان دادم اون قسمت شکسته رو یه جوش اساسی زدن و نصب کردم تا الان هم مشکلی به وجود نیومده یه کاری هم که کردم این بود که فنرش رو کمی شل کردم تا زیاد به اون قسمت فشار نیاد !!

با تشکر
سلام آقا بهزاد
در خصوص شل کردن فنر آینه اگه میشه توضیح بیشتری ارائه کنید .
آیا با شل کردن فنر، آینه ها نسبت به قبل راحت تر جمع میشه یا نه؟
با سپاس فراوان از راهنمای شما

لحظات شادي خدا را ستايش کن،
لحظات سختي خدا را جستجو کن،
لحظات آرامش خدا را مناجات کن،
لحظات دردآور به خدا اعتماد کن،
و در تمام لحظات خدا را شکر کن.

قدیمی 03-02-2011
رضا میرجعفریان آواتار ها
رضا میرجعفریان رضا میرجعفریان آنلاین نیست.
سرعت : 60 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: Aco-1354
اتومبیل: L90 E2 Full
سپاس از دیگران: 771
1,764 بار در 591 پست سپاسگزاری شده است
رضا میرجعفریان به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MAHDI-TONDAR نمایش پست ها
سلام آقا بهزاد
در خصوص شل کردن فنر آینه اگه میشه توضیح بیشتری ارائه کنید .
آیا با شل کردن فنر، آینه ها نسبت به قبل راحت تر جمع میشه یا نه؟
با سپاس فراوان از راهنمای شما
مهدی جان از این مطالب که بگذریم خداییش این اینه های تندر قاتل اینه های ماشین های دیگه مخصوصا پراید هست من 2-3 بار که از یه کوچه تنگ رد میشدم با ماشین جلویی اینه به اینه شدم که باعث شکستن اینه طرف شده مخصوصا پراید که جمع نمیشه
قدیمی 03-02-2011
MAHDI-TONDAR آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط رضا میرجعفریان نمایش پست ها
مهدی جان از این مطالب که بگذریم خداییش این اینه های تندر قاتل اینه های ماشین های دیگه مخصوصا پراید هست من 2-3 بار که از یه کوچه تنگ رد میشدم با ماشین جلویی اینه به اینه شدم که باعث شکستن اینه طرف شده مخصوصا پراید که جمع نمیشه
دقیقاً رضا جان
برای منم مشابه اتفاق شما افتاد
تو ترافیک اروم آینه ماشین خورد به آینه یه اردی ، با کمال تعجب آینه اردی ترک ورداشت و شکست ولی آینه ماشین ما انگار نه انگار اصلاً اتفاقی افتاد.
حالا بنظر شما این شل کردن فنر آینه ها تاثیری تو نرم شدن و بهتر جمع شدن اون داره؟

لحظات شادي خدا را ستايش کن،
لحظات سختي خدا را جستجو کن،
لحظات آرامش خدا را مناجات کن،
لحظات دردآور به خدا اعتماد کن،
و در تمام لحظات خدا را شکر کن.

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش