آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > تیونینگ و آپشنهای تندر 90

Notices

تیونینگ و آپشنهای تندر 90 در این تالار به بررسی لوازم آپشن تندر 90 لوگان پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-29-2012
Renault آواتار ها
Renault Renault آنلاین نیست.
همکاران سابق

کد عضویت آکو: ACO-535
اتومبیل: ..:Raphael & Kayten:..
سپاس از دیگران: 990
3,217 بار در 870 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehran Renault نمایش پست ها
بخشید توی اون انجمن نگفتن که این لوله فلزی رو از کجا گیر آوردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امین جان میشه لطفا مقداری هم در مورد کیت جرقه زنی برامون بگی؟
اینکه کارش چیه و چطور نصب میشه و چقدر تاثیر داره؟
ایا باید از این کیت سیمی یا فیشی به کوئل ها نصب بشه؟
ببین من 2 تا کیت رو ماشینم هست. یکی میره سر استپر که در زمانی بستم که دنبال تقویت بودم بعدشم که بستم به نظرم بهتر شد ولی دقیقا نمیدونم چیکار میکنه. یکی هم نوسان گیر برق ماشین هست که نصبش خیلی راحته و اگر باطری با آمپر بالا بندازی دیگه بنطرم نیازی بهش نیست! من باطری ماشینم ماشالا بزنم به تخته 3.5 هست داره کار میکنه با سیستم و مشکلی هم نداره!

------------------------------------------------------------------
تیونینگ لوگان RENAULT LOGAN Tuning
عکاسی و ویرایش توسط نرم افزار فوتوشاپ
انواع فنر های اسپرت موجود و انواع ارتفاع زدن روی لوگان
آموزش تصویری کار با آپلود سنتر و نحوه قرار گیری تصاویر در پیام ها
روغن موتور آدینول - محصول کشور آلمان - مطابق با استانداردهای مورد نیاز لوگان
---------------------------------------------------------
دعای مرکب ، که هر وقت سوار خودرو میشوید ، بخوانید
سُبْحَانَ الَّذِي سَخَّرَ لَنَا هَذَا وَمَا كُنَّا لَهُ مُقْرِنِينَ وَإِنَّا إلَى رَبِّنَا لَمُنْقَلِبُونَ
3 کاربر زیر از Renault گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 04-29-2012
Mehran Renault آواتار ها
Mehran Renault Mehran Renault آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-1908
اتومبیل: رنو لوگان
سپاس از دیگران: 2,088
916 بار در 291 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Renault نمایش پست ها
ببین من 2 تا کیت رو ماشینم هست. یکی میره سر استپر که در زمانی بستم که دنبال تقویت بودم بعدشم که بستم به نظرم بهتر شد ولی دقیقا نمیدونم چیکار میکنه. یکی هم نوسان گیر برق ماشین هست که نصبش خیلی راحته و اگر باطری با آمپر بالا بندازی دیگه بنطرم نیازی بهش نیست! من باطری ماشینم ماشالا بزنم به تخته 3.5 هست داره کار میکنه با سیستم و مشکلی هم نداره!
خوب ماشین من هم باطریش فابریکه. شمع سوزنی Autolight و فیلتر هوا K&N هم گرفتم.البته هنوز روی ماشین نبستم.فکر میکنی با این شمع ها نیازه که کیت تقویت جرقه زنی هم بگیرم یا نه؟؟؟
درمورد اون کیت هم که به استپر بستین از اون دوستی که توی کار تیونینگ هست بپرسین شاید بدونن که اسمش و کارش چیه؟

ویرایش توسط Mehran Renault : 04-29-2012 در ساعت 11:17 PM
2 کاربر زیر از Mehran Renault گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 04-29-2012
امیر مسعود آواتار ها
امیر مسعود امیر مسعود آنلاین نیست.
مدیر بخش نظر سنجی های سایت

کد عضویت آکو: aco-528
اتومبیل: CSS2
سپاس از دیگران: 3,855
5,133 بار در 1,713 پست سپاسگزاری شده است
امیر مسعود به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط louxman نمایش پست ها
من یدونه از این فیلترا توی یکی از انجمن ها دیدم می گفت خیلی تاثیر داره
اینم عکسش

www.ACOforum.org - Logan Tuning
امین جان این کیت که سرش فیلتر ریس هست نفس ماشین رو خیلی زیاد میکنه و چند اسب هم توان ماشین ولی مصرف بنزین رو خیلی میبره بالا ها نظرت چی من شبیه به همین رو روی 206 پیاده کردم خیلی خوب راه میره ولی مصرفش زیاد شده

ویرایش توسط امیر مسعود : 04-29-2012 در ساعت 07:26 PM
3 کاربر زیر از امیر مسعود گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 04-29-2012
KING-TONDAR آواتار ها
KING-TONDAR KING-TONDAR آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-4448
اتومبیل: (L90 (SAHAR
سپاس از دیگران: 218
277 بار در 105 پست سپاسگزاری شده است

اینی که اینا رو رو ماشینش پیاده کرده گفت که شمع هم گرفته چون با این همه اکسیژن شمع فابریک نمی تونسته تامین کنه به هر حال به نظر منم خیلی موثره
قدیمی 04-29-2012
Renault آواتار ها
همکاران سابق

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehran Renault نمایش پست ها
خوب ماشین من هم باطریش فابریکه. شمع سوزنی Autolight و فیلتر هوا K&N هم گرفتم.البته هنوز روی ماشین نبستم.فکر میکنی با این شمع ها نیازه که کیت تقویت جرقه زنی هم بگیرم یا نه؟؟؟
درمورد اون کیت هم که به استپر بستین از اون دوستی که توی کار تیونینگ هست دارین بپرسین شاید بدونن که اسمش و کارش چیه؟
ببین بستن باطری با آمپر بالا میتونه در یک شرایط خاص کمک کنه. حالا یا باطری با آمپر بالاتر یا کیت نوسان گیر برق... هر دو کمک میکنن. هر دو مورد رو زود تر نصب کن که هرچی زودتر بهتر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط امیر مسعود نمایش پست ها
امین جان این کیت که سرش فیلتر ریس هست نفس ماشین رو خیلی زیاد میکنه و چند اسب هم توان ماشین ولی مصرف بنزین رو خیلی میبره بالا ها نظرت چی من شبیه به همین رو روی 206 پیاده کردم خیلی خوب راه میره ولی مصرفش زیاد شده
مصرف رو که راست میگی ولی فدای سرمون! این 206 ت رو هم رو کن تا شر به پا نکرم! من عاشق رنگشم... ایده های روی ماشینت رو بیا اینجا مطرح کن تا واسه لوگان هم طراحی کنیم. من بشخصه واسه این تاپیک رو کمک تو خیلی حساب میکنم. ولی من خیلی نگران مسیر فلزیش هستم شدیدا حرارت رو میده به هوای داخل! البته هوای داخل هم داره از محوطه موتور گرفته میشه که دیگه بدتر... در مجموع نتیجه میده یقینا ولی ای کاش اون لوله از جنس جنت یا مثل کیت K&N بود و هوایی هم که میرفت دور فیلتر از بیرون تامین میشد. یه ایده های خوبی ولی از این کارش گرفتم. شاید در آینده نزدیک یک ایده جدید بدم و این مسیر رو با مسیر فعلی ترکیب کنم! اونوقت یحتمل باید یه کیت K&N بخرم و یه فیلتر فابریک K&N هم بذارم واسه فروش

سُبْحَانَ الَّذِي سَخَّرَ لَنَا هَذَا وَمَا كُنَّا لَهُ مُقْرِنِينَ وَإِنَّا إلَى رَبِّنَا لَمُنْقَلِبُونَ

ویرایش توسط Renault : 04-29-2012 در ساعت 08:12 PM
6 کاربر زیر از Renault گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 04-29-2012
KING-TONDAR آواتار ها
KING-TONDAR KING-TONDAR آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-4448
اتومبیل: (L90 (SAHAR
سپاس از دیگران: 218
277 بار در 105 پست سپاسگزاری شده است

ببین این گرما اونقدر نیست که بزنه موتورو بترکونه حرارت در حد معمولی باعث تسریع در احتراق میشه و بهتره هوای خنک تو فصل سرد تو جایی مثل تبریز می تونه فاجعه بار باشه
2 کاربر زیر از KING-TONDAR گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 04-29-2012
امیر مسعود آواتار ها
امیر مسعود امیر مسعود آنلاین نیست.
مدیر بخش نظر سنجی های سایت

کد عضویت آکو: aco-528
اتومبیل: CSS2
سپاس از دیگران: 3,855
5,133 بار در 1,713 پست سپاسگزاری شده است
امیر مسعود به Yahoo ارسال پیام

چشم امین جان خدمت شما و کلیه دوستان نصب شیر برای اگزوز به صورت خیلی ساده مواد مورد نیاز

1 لوله اب سفید اهنی یا گالوانیزه شماره 3 به طول 30 سانت

2 در پوش اب شماره 3

3 زانویی اب شماره 3

مراحل کار به این شرح هست که ابتدا به یک اگزوز کار خوب مراجعه میکنید و انتهای مبع اگزوز به اندازه لوله 3 یا 2 سواخ میشه بعد با جوش کاربیت اون رو جوش بده براتون نکته اون زانویی باید سرش به سمت زمین باشه تا اسیبی به ماشین نزنه گرمای اون به همین راحتی شما صاحب یک ماشین خواهید شد با صدای اگزوز مثل ماشینهای رالی هر وقت هم نخواستید اون در پوش رو میبندید و صدای ماشین به حالت اول بر میگرده نکته بعدی هنگامی که اگزوز و اون لوله داغ بشه واقعان صدای قشنگی داره نکته بعدی اگر خواستید اون درپوش رو ببندید حتمان کیریس نسوز بزنید و هیچ وقت درپوش رو تا انتها نبندید چون وقتی ماشین داغ باشه و شما درپوش رو ببندید بعد به سختی باز میشه یا باز نمیشه اصلان پس همیشه در پوش رو هنگامی که ماشین سرد هست ببندید و گیریس نسوز فراموش نشه این عمل باعث افزایش توان ماشین بین 2 تا 3 اسب میشه بیشتر به درد جاده میخوره بازم اگر کسی سوالی داره من در خدمتم

امین جان یه طرح هم دارم برای شیر برقی روی منبع فابریک این فیلم رو ببین نظرت رو بگو اون درچه برقی هست و هر وقت بخواهی با یک کلید باز و بسته میشه و صدای موتور عوض میشه

15042012065__2_.mp4 - 1.6 Mb

یه طرح در حال برسی هم برای ناس دارم انشالله اگر به نتیجه برسم حتمان اینجا توضیح میدم

www.ACOforum.org - Logan Tuning

ویرایش توسط امیر مسعود : 04-29-2012 در ساعت 11:21 PM
4 کاربر زیر از امیر مسعود گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 04-29-2012
ACO آواتار ها
ACO ACO آنلاین نیست.
مدیر کل آکوفروم

کد عضویت آکو: اختصاصی
سپاس از دیگران: 1,195
6,191 بار در 1,283 پست سپاسگزاری شده است
ACO به Yahoo ارسال پیام

کاربران گرامی تاپیک مهم شد .

---------------------
به نام نکو گر بمیرم رواست ** مرا نام باید که تن مرگ راست
---------------------

5 کاربر زیر از ACO گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 04-30-2012
Renault آواتار ها
همکاران سابق

نقل قول:
نوشته اصلی توسط امیر مسعود نمایش پست ها
چشم امین جان خدمت شما و کلیه دوستان نصب شیر برای ...

امین جان یه طرح هم دارم برای شیر برقی روی منبع فابریک این فیلم رو ببین نظرت رو بگو اون درچه برقی هست و هر وقت بخواهی با یک کلید باز و بسته میشه و صدای موتور عوض میشه

15042012065__2_.mp4 - 1.6 Mb

یه طرح در حال برسی هم برای ناس دارم انشالله اگر به نتیجه برسم حتمان اینجا توضیح میدم
مسعود جان درست متوجه شدم؟ این جایی که باز کرده دقیقا روبروی ورودی مافلر هست؟ یعنی دریچه که باز میشه مافلر مستقیم میشه، بسته که میشه ، میشه مافلر فابریک؟! اگر اینجوری باشه که خیلی خوبه... عالیه! خوراک فابریک بازها هست.

سخنی با دوستان ، عزیزان و سروران خودم

با سلام و احترامهدف از ایجاد این تاپیک ، بیان تجربیات و ایده های شخصی و یا پروژه های عملیاتی شده بر روی لوگان در راستای تقویت توان حرکتی لوگان با ذکر دلایل بود. لطف کنید مقالاتی که در رابطه با این امر هستند اما خوب به هر دلیلی هنوز عملیاتی نشده اند و صرفا برای افزایش دانش کاربران هست رو در قسمت مقالات قرار بدهند. اینجا برای پروژه های عملیاتی باز شده تا اگر چیزی در اینجا نوشته میشه بدونیم یکی همین گوشه کنارها و با امکانات خودمون تونسته انجامش بده...ممکنه مقداری کند جلو بریم اما یک تاپیک بسیار مفید خواهیم داشت.

سپاس فراوان از همکاری شما
موفق باشید

6 کاربر زیر از Renault گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 04-30-2012
سالار آواتار ها
سالار سالار آنلاین نیست.
سرعت : 50 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-3752
اتومبیل: تندر نود E2
سپاس از دیگران: 838
983 بار در 289 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Renault نمایش پست ها
مسعود جان درست متوجه شدم؟ این جایی که باز کرده دقیقا روبروی ورودی مافلر هست؟ یعنی دریچه که باز میشه مافلر مستقیم میشه، بسته که میشه ، میشه مافلر فابریک؟! اگر اینجوری باشه که خیلی خوبه... عالیه! خوراک فابریک بازها هست.

سخنی با دوستان ، عزیزان و سروران خودم

با سلام و احترامهدف از ایجاد این تاپیک ، بیان تجربیات و ایده های شخصی و یا پروژه های عملیاتی شده بر روی لوگان در راستای تقویت توان حرکتی لوگان با ذکر دلایل بود. لطف کنید مقالاتی که در رابطه با این امر هستند اما خوب به هر دلیلی هنوز عملیاتی نشده اند و صرفا برای افزایش دانش کاربران هست رو در قسمت مقالات قرار بدهند. اینجا برای پروژه های عملیاتی باز شده تا اگر چیزی در اینجا نوشته میشه بدونیم یکی همین گوشه کنارها و با امکانات خودمون تونسته انجامش بده...ممکنه مقداری کند جلو بریم اما یک تاپیک بسیار مفید خواهیم داشت.

سپاس فراوان از همکاری شما
موفق باشید

سلام دوست عزيز
حق با شماست من خودم وقتي مقاله رو ميذاشتم مي دونستم كار اشتباهي هست اما خوب چون واقعا احساس كردم شايد كساني كه علاقمند به تيونينگ هستند اين اطلاعات از دستشون بپره اون مقاله رو گذاشتم اينجا اما بازم ميگم حق با شماست و بدينوسيله اعلام مي كنم كه مقاله اينجانب به تالار مربوطه ( مقالات خودرو ) انتقال يافت
با پوزش مجدد

ايام بكام

ویرایش توسط سالار : 04-30-2012 در ساعت 11:10 AM
6 کاربر زیر از سالار گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش