آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-18-2016
reza_mortezapour آواتار ها
reza_mortezapour reza_mortezapour آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-958
اتومبیل: تندر فول
سپاس از دیگران: 407
94 بار در 47 پست سپاسگزاری شده است
reza_mortezapour به Yahoo ارسال پیام

دوستان یه صدای ریز شبیه قیژ قیژ بین شیشه و داشبورد میاد جای موج گیرها رو عوص کردم بیشتر شد به نظر میرسه دیگه موجگیرها جوا نمیده
جالب اینجاست که فقط تو سرعتهای80 به بالا این صدا میاد کسی تجربه یا نظری داره چطور میشه از شرش خلاص شد

ویرایش توسط reza_mortezapour : 03-19-2016 در ساعت 02:22 AM
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 03-27-2016
davood logan آواتار ها
davood logan davood logan آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-4352
اتومبیل: تندر90
سپاس از دیگران: 59
75 بار در 35 پست سپاسگزاری شده است

سلام.ببخشین دوستان سوال بی ربط تو تایپیک میپرسم.تو تبریز اگه صافکار و نقاش خوب میشناسین واسم تو خصوصی بفرمایین.مرسی
قدیمی 03-28-2016
Renault Logan آواتار ها
Renault Logan Renault Logan آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-516
اتومبیل: renault logan E2
سپاس از دیگران: 7,341
12,561 بار در 3,482 پست سپاسگزاری شده است
Arrow صدا افتادن داشبورد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط reza_mortezapour نمایش پست ها
دوستان یه صدای ریز شبیه قیژ قیژ بین شیشه و داشبورد میاد جای موج گیرها رو عوص کردم بیشتر شد به نظر میرسه دیگه موجگیرها جوا نمیده
جالب اینجاست که فقط تو سرعتهای80 به بالا این صدا میاد کسی تجربه یا نظری داره چطور میشه از شرش خلاص شد

سلام
یکی از دوستان قدیمی مثل شما مشکل شما رو داشتند ،چون حسابی اون خار های پشت داشبورد که در کلاف بدنه زیر شیشه قفل میشد ، جا باز کرده بود ، با گذاشتن این اشیا ، صدا قطع نمیشد
ناچارا داشبورد رو باز کردند و حسابی دور اون خارها و جای قفل شدنشون رو با بوش های پلاستیکی و چسب آکواریوم ، محکم کردند که نتیجه بسیار عالی و رضای بخش شد.
-----------------------------------------------------------------------
صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع)

اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.
2 کاربر زیر از Renault Logan گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 03-29-2016
mohandes
Guest

سلام
دوستان عزیز
من به تازگی یک L90 Full ABS- 2xAirbag خریدم
جدا از اینکه هنوز در شوک موارد حذف شده همه مدلهای L90 + موارد اضافه حذف شده تیپ 1 هستم

یک موردی پیش امود که میخوام بدونم کل L90 ها اینتطورن و یا فقط تیپ 1 اینطوره ! یه مورد خیلی ساده که پیکان هم داشت فکر کنم !
وقتی اهرم برف پاکن رو به سمت خودت میکشی برای شروع به کار پمپ مایع شیشه شور چنند ثانیه بعد باید برف پاکن شروع به کار کنه و چند بار بزه !
اما این اتفاق نمی افته و باید بعد یا قبل از زدن آب پاش حتما اهرم رو بیارم روی حالت تایمر و یا دور آهسته برف پاک کن !
قدیمی 03-29-2016
mohandes
Guest

من میخوام سوالات دیگه رو هم که توی فروم گشتم پاسخش رو پیدا نکردم در پست های جدا بفرستم تا انشالله جواب بگیرم

دیسک و صفحه ماشین از ابتدا عوض نشده ! کلاچ ماشین هم بالاست !
ماشین هم 160 هزارتا کارکرده
به مکانیکم نشون دادم گفت میتونه رکلاژ بکنه بره پائین اما توی ترافیک ها ممکنه اذیت کنه چون صفحه کلاچ ضعیف شده
به نظر و تجربه دوستان دیسک و صفحه چقدر کار میکنه و اگر بخوام بندازم ست کامل رو عوض کنم و یا فقظ صفجه رو !؟ و اینکه چند وقت یه بار لازمه عوض بشه !؟

یه مورد دیگه هم که پیش اومده اینه که وقتی سیم میکروفون کارکیت هندزفری ضبط پایونیر رو میکشم و از زیر داشبورد میرسونم به لای نوار آب بندی ها تا بیاد برسه به سقف وقتی تماس میگیرم طرف مقابل تماس صدای من رو با نویز زیاد میشنوه و مجبور شدم سیمش رو روی کار از کنار پنل وسط داشبود بیارم بیرون و میکروفون رو ربچسبونم روی داشبورد ( با چسب پاتافیکس اوهو ) ( قدیمها توی ماشین هایی مثل پیکان وقتی برق دزدی داشت و یا ست وایر مشکل داشت چنین مشکل و صدایی روی رادیو ماشین ایجاد می شد که با کم و زیاد شدن دور موتور هم فرکانسش تغییر می کرد ! )

وایر ماشین 1 سال پیش عوض شده و شمع هم حدود 3 ماه پیش توسط کشی که ماشین رو دیاگ زده عوض شده
نظرتون در خصوص این مشکل نویز و عمر شمع و وایر چیه ؟
قدیمی 03-29-2016
Renault Logan آواتار ها
کاربر فعال

Arrow دیسکو صفحه و مشکل نویز برقی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mohandes نمایش پست ها
سلام
دوستان عزیز
من به تازگی یک L90 Full ABS- 2xAirbag خریدم
جدا از اینکه هنوز در شوک موارد حذف شده همه مدلهای L90 + موارد اضافه حذف شده تیپ 1 هستم

یک موردی پیش امود که میخوام بدونم کل L90 ها اینتطورن و یا فقط تیپ 1 اینطوره ! یه مورد خیلی ساده که پیکان هم داشت فکر کنم !
وقتی اهرم برف پاکن رو به سمت خودت میکشی برای شروع به کار پمپ مایع شیشه شور چنند ثانیه بعد باید برف پاکن شروع به کار کنه و چند بار بزه !
اما این اتفاق نمی افته و باید بعد یا قبل از زدن آب پاش حتما اهرم رو بیارم روی حالت تایمر و یا دور آهسته برف پاک کن !

سلام
دوست گرامی ابتدا لطف بفرمایید از ارسال پست های پشت سر هم خودداری بفرمایید و در قالب یک پست مشکلتون رو مطرح بفرمایید.

شما اول بفرمایید مدل ماشینتون چه سالی هست؟
با توجه به کیلومتر کارکرد باید مدل قدیمی باشه حداقل برای قبل از 90 الی91
مدل عای قبل از 90 یا 91 ، دقیق خاطرم نیست ، این ویژگی رو متاسفانه ندارن و با فعال کردن آب پاش ، برف پاک کن کار نمیکنه
ولی از مدل های 90-91 به بعد ، این نقص اصلاح شد و درست شده

نقل قول:
من میخوام سوالات دیگه رو هم که توی فروم گشتم پاسخش رو پیدا نکردم در پست های جدا بفرستم تا انشالله جواب بگیرم

دیسک و صفحه ماشین از ابتدا عوض نشده ! کلاچ ماشین هم بالاست !
ماشین هم 160 هزارتا کارکرده
به مکانیکم نشون دادم گفت میتونه رکلاژ بکنه بره پائین اما توی ترافیک ها ممکنه اذیت کنه چون صفحه کلاچ ضعیف شده
به نظر و تجربه دوستان دیسک و صفحه چقدر کار میکنه و اگر بخوام بندازم ست کامل رو عوض کنم و یا فقظ صفجه رو !؟ و اینکه چند وقت یه بار لازمه عوض بشه !؟

یه مورد دیگه هم که پیش اومده اینه که وقتی سیم میکروفون کارکیت هندزفری ضبط پایونیر رو میکشم و از زیر داشبورد میرسونم به لای نوار آب بندی ها تا بیاد برسه به سقف وقتی تماس میگیرم طرف مقابل تماس صدای من رو با نویز زیاد میشنوه و مجبور شدم سیمش رو روی کار از کنار پنل وسط داشبود بیارم بیرون و میکروفون رو ربچسبونم روی داشبورد ( با چسب پاتافیکس اوهو ) ( قدیمها توی ماشین هایی مثل پیکان وقتی برق دزدی داشت و یا ست وایر مشکل داشت چنین مشکل و صدایی روی رادیو ماشین ایجاد می شد که با کم و زیاد شدن دور موتور هم فرکانسش تغییر می کرد ! )

وایر ماشین 1 سال پیش عوض شده و شمع هم حدود 3 ماه پیش توسط کشی که ماشین رو دیاگ زده عوض شده
نظرتون در خصوص این مشکل نویز و عمر شمع و وایر چیه ؟

سوالاتتون رو در تاپیک های مرتبط با سوالاتتون مطرح بفرمایید تا دوستان یا بنده در حد اطلاعاتمون پاسخ گوی شما باشیم.

کارکرد ماشینتون خیلی بالاست نسبتا و علاوه بر اینکه حتما مقداری کلاج رو رگلاژ کنید تا پایین تر درگیر بشه ، بنده جای شما باشم حتما ست کامل دیسک و صفحه و بلبرینگ کلاج رو در یک بسته هست تعویض میکنم با این کیلومتر کارکرد، چون عمر خودشو کرده و باعث کاهش قدرت و شتاب موتور و افزایش مصرف سوختتون میشه.
کارکرد دیسکو صفحه علاوه بر جنس و کیفیت صفحه ، برمیگرده به نحوه رفتار رانندگی و استفاده شما از کلاج ، که زیاد نیم کلاج میکنید یا نه ، پرشتاب راه میوفتید یا نه و مسائلی اینچنین

میانگین همین مقدار 150 هزار تا 170 هزار بسته به نوع کیفیتشون بازده دارند

تندر 90 وایر نداره ، سر هر شمع کوئل جداگانه داره که مستقیم بر سر شمع وصل هست
مشکل نویز شما نمیتونه از کوئل یا شمع باشه

یا از مشکل از خود دستگاه کارکیت و پخشتون هست ، یا از دینام و سیستم شارژ ماشین ، به باتری سازی مراجعه کنید چون کارکرد ماشین بالاست ، بدید اتصالات برقی موتور و دینام و باتری ، و سلامت دینام و استارت رو چک کنه، ضرر نداره.

موفق باشید.

الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه

ویرایش توسط Renault Logan : 03-29-2016 در ساعت 09:28 PM
3 کاربر زیر از Renault Logan گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 03-29-2016
mohandes
Guest

یک مورد دیگه که برخوردم این بود که ابتدا سیم کاز ماشین به قدری سفت بود که واقعا از فشار دادن اون خسته میشدی ! وقتی ماشین رو تازه گرفته بودم برای تعویض دسته موتور بالا و گردگیر پلوس بردم نمایندگی و اونها هم دو تا واشر حلو عقب سر سیم گاز رو مثل اینکه عوض کردند
به نظر خوب می اومد اما الان اینطور شده که توی دو دسنده اول وقتی گاز میدی و گاز رو ول میکنی ماشین ناک داره و کله میکنه
به نظرتون از سیم گاز هست و یا تنظیمات و ECU ?
قدیمی 03-29-2016
mohandes
Guest

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Renault Logan نمایش پست ها
سلام
دوست گرامی ابتدا لطف بفرمایید از ارسال پست های پشت سر هم خودداری بفرمایید و در قالب یک پست مشکلتون رو مطرح بفرمایید.

شما اول بفرمایید مدل ماشینتون چه سالی هست؟
.................
.
بله مورد رعایت میشه البته سیستم های نرم افزاری فروم معمولا اگر این مورد مشکل داشته باشه پست های پشت سر هم رو بصورت خودکار ادغام میکنند
بعد از این توجه میشه

مدل ماشین اسفند 87 هست و سند دست و اول بوده
شخص به فنی ماشین توجه داشته و سرویهای دوره ای رو سر موقع انجام داده و تایم هم دو سری عوض شده
موتور و سیم کشی ها وضعیت ظاهری سالمی دارند
دیاگ هم زده شده ارور نداشته ( من نزدم خود اون شخص برای معاینه فنی دیاگ زده شده و شستشوی انژکتور 1 ماه پیش انجام شده )
البته من ارور صفحه LCD رو در حالت چک ( کلید بسته ،نگه داشتن دکمه و باز کردن ACC ) یک بار ریست کردم دوباره دیدم بعد از پاک شدن دو کد عددی و حرفی ثبت شد
أر خصوص ایراد پخش هم مطمئن هستم نیست ، پون پخش روی پرشیا که داشتم درست کار می کرد ، روی این ماشین هم وقتی سیم میکروفون در مجاورت بدنه قرا رمیگیره _ حتی رد شدن زیر داشبود کنار ادوات برقی هم مشکلی ایجاد نمیکنه ) مشکل ایجاد میشه
در خصوص برف پاک کن می فرمائید که مورد سیم کشی بوده که میشه رفعش کرد ؟ یا مشکل از دسته کنترل هست ؟
تیغه برف پاکن این مدلهای ژله ای هیبریدی واقعا خوب هستن ؟ مال خودش خوب پاک میکنه اما پله پله میشه وقتی شیشه بین خشک و خیسه و صدا میده !

دیسک و صفجه چه مارکی پیشنهاد میکنید که اصل باشه ؟
به نظرتون ارزش داره از اروپا جنس اصلی بگیرم و روی ماشین نصب کنم ؟

میخواستم یک رابط بلوتوس OBD II مثل ELM327 هم بگیرم ( نمیدونم ورژن 1.5 هماهنگی داره یا ورژن 2.1 ELM )
برند و مدل خاصی که با تمام گزینههای ECU L90 هماهنگی داشته باشه سراغ دارید ؟

آینه های ماشین هم دستی هستند که کنترلشون خراب شده باید عوض کنم ، خواستم با مدل دلتا و یا چیزی شبیه اون عوض کنم اما نماینده فروش قطعات ایرانخودرو گفت دسته سیم کشی و حوی استیکش نیست و کار هم در نهایت نمیتونه تمیز باشه !
نظر شما چیه میتونم آینه و دسته سیم کشی فابریک پیدا کنم و با گرم کن راه بندزمش ؟
نقضه سیسم کشی و رنگ داره لوگان ؟

ویرایش توسط mohandes : 03-29-2016 در ساعت 10:40 PM
قدیمی 03-29-2016
Alireza-Logan Alireza-Logan آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-6521
سپاس از دیگران: 81
131 بار در 94 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
بله مورد رعایت میشه البته سیستم های نرم افزاری فروم معمولا اگر این مورد مشکل داشته باشه پست های پشت سر هم رو بصورت خودکار ادغام میکنند
بعد از این توجه میشه

شخص به فنی ماشین توجه داشته و سرویهای دوره ای رو سر موقع انجام داده و تایم هم دو سری عوض شده
دیاگ هم زده شده ارور نداشته ( من نزدم خود اون شخص برای معاینه فنی دیاگ زده شده و شستشوی انژکتور 1 ماه پیش انجام شده )
البته من ارور صفحه LCD رو در حالت چک ( کلید بسته ،نگه داشتن دکمه و باز کردن ACC ) یک بار ریست کردم دوباره دیدم بعد از پاک شدن دو کد عددی و حرفی ثبت شد

در خصوص برف پاک کن می فرمائید که مورد سیم کشی بوده که میشه رفعش کرد ؟ یا مشکل از دسته کنترل هست ؟
تیغه برف پاکن این مدلهای ژله ای هیبریدی واقعا خوب هستن ؟ مال خودش خوب پاک میکنه اما پله پله میشه وقتی شیشه بین خشک و خیسه و صدا میده !

میخواستم یک رابط بلوتوس OBD II مثل ELM327 هم بگیرم ( نمیدونم ورژن 1.5 هماهنگی داره یا ورژن 2.1 ELM )

آینه های ماشین هم دستی هستند که کنترلشون خراب شده باید عوض کنم ، خواستم با مدل دلتا و یا چیزی شبیه اون عوض کنم اما نماینده فروش قطعات ایرانخودرو گفت دسته سیم کشی و حوی استیکش نیست و کار هم در نهایت نمیتونه تمیز باشه !
سلام دوست عزیز.عضویت و ورودتون رو به جمع لوگان سواران تبریک میگم!اون خطایی که میفرمایید من بردم پیش تنظیم موتوری و گفتن که این Error سیستم ایموبلایزر و هست و خودش هم لوگان 87 داره و همین طوری هست ولی خب من خودم هم اون موقع قانع نشدم.در مورد دیسک و صفحه هم طبق تحقیقاتی که من کردم بهترین دیسک و صفحه واسه لوگان مارک Valeo ساخت فراسه هست.البته یه سری هم هستن که توی بسته بندی اصلی رنو هستن(توجه کنید که این جعبه ها توی بازار موجود هستن و هر کسی میتونه هر چیزی توش بذاره پس به حک روی خود قطعات توجه کنید و اینکه بخواید جنس رو از اروپا بیارید بستگی به خودتون داره که هزینش چقدر فرق کنه.اون رابط بلوتوث ELM327 هم تجربه و اطلاعات کامل راجبش دارم و اگه بخواید در زمینه خریدش هم در خدمتتون هستم.در ضمن هر دو نسخه 1.5 و 2.1 هر دو با لوگان سازگاری دارن ولی بهتره 2.1 رو بگیرید(دز ضمن هیچ فرقی بین برند های مختلف دستگاه ها تیست و همه از چیپ ELM327 استفاده میکنن و شما بسته به نرم افزار میتونید ببینید که با چه بخشهایی از ماشین کار میکنه.در ضمن هیچ نرم افزاری واسه اینکه همه بخش های لوگان رو چک کنه وجود نداره چون توی ایران سیستم ماشبن یه مقدار تغیبر کرده و با توجه به اینکه تمام سازنده های این نرم افزارها خارجی هستن بنابر لوگان اصلی نرم اقزار ها رو طراحی میکنن)
قدیمی 03-30-2016
Renault Logan آواتار ها
کاربر فعال

Arrow نقص سیک گاز و اشکالات برقی آیینه و دیسک و صفحه

نقل قول:
یک مورد دیگه که برخوردم این بود که ابتدا سیم کاز ماشین به قدری سفت بود که واقعا از فشار دادن اون خسته میشدی ! وقتی ماشین رو تازه گرفته بودم برای تعویض دسته موتور بالا و گردگیر پلوس بردم نمایندگی و اونها هم دو تا واشر حلو عقب سر سیم گاز رو مثل اینکه عوض کردند
به نظر خوب می اومد اما الان اینطور شده که توی دو دسنده اول وقتی گاز میدی و گاز رو ول میکنی ماشین ناک داره و کله میکنه
به نظرتون از سیم گاز هست و یا تنظیمات و ECU ?

اشکال از سیم گاز هست و هنوز روون نیست و گیر داره برای همین ماشین کله میکنه
ربطی به ecu نداره
سیم گاز رو اگه میتونید تعویض کنید

نقل قول:
بعد از این توجه میشه

أر خصوص ایراد پخش هم مطمئن هستم نیست ، پون پخش روی پرشیا که داشتم درست کار می کرد ، روی این ماشین هم وقتی سیم میکروفون در مجاورت بدنه قرا رمیگیره _ حتی رد شدن زیر داشبود کنار ادوات برقی هم مشکلی ایجاد نمیکنه ) مشکل ایجاد میشه

ممنون از توجه شما
ولی همچنان پست هاتون پشت هم هست و جداگانه

در این فروم بصورت خودکار ادغام نمیشه ، بلکه بعدا که مدیر تالار مشاهده کرد ، پست هارو ادغام میکنند و به شما تذکر میدهند

خب توضیحات تقریبا کامل و کافی رو هم که دوست گرامی ALIREZA دادن خدمت شما و تشکر میکنم ازشون

با توجه به کارکرد بالا احتمال نیم سوز بودن کوئل ها بسیار زیاد هست
چون عمر مفیدشون 150 هزار تا هست تقریبا و بعد از اون شایدم زودتر اون کیلومتر نیم سوز میشن و باعث میشن موتور اون شتاب کافی مصرف پایین رو نداشته باشه و حتی سبب اون نویزی که ازش شاکی هستید میتونن باشن من در پست قبلی فراموشم شد خدمتتون عرض کنم این مورد رو

اما شما حتما سیستم دینام و استارت و سیم کشیشون و سلامت باتری و قطب های باتری رو نزد یک باتری ساز چک بفرمایید.

در خصوص اون کارکردن برف پاک کن با آب پاش تا جایی که خبر دارم یه رله براش طراحی شده و بعضی از لوازم یدکی ها دارند و با نصبش اون مشکل رفع میشه

در خصوص تیغه ، ژله ای ها کارکرد و کیفیت بهتری رو ارائه میدهند خدمت شما

در خصوص آیینه های جانبی میشه دسته سیم و تشکیلات مربوط به آیینه های برقی مدل فول تندر رو تهیه کنید و بدید به یک باتری ساز یا برقکار ماهر تا براتون سیم کشی و نصب کنه و اتفاقا بسیار تمیز هم در میاد اگه وارد و خبره باشه ولی هزینه اش نسبتا بالا در میاد براتون، از طرفی آیینه های دستی تندر ، حتی اگه دوباره نو بخرید و جایگزین کنید ، متاسفانه بعد از یه مدت دوباره خراب میشن و کار نمیکنن
پس بهتره دنبال برقی کردنش باشید.

هر ماشینی نقشه سیم کشی داره ولی متاسفانه در دسترس نیست مگر در کمپانی آشنا داشته باشید که بتونید فایل نقشه رو تهیه کنید
البته فکر میکنم در فروم خودمون نقشه ها رو قدیما دوستان آپلود کرده باشن
یه جستجو بفرمایید

البته الان اکثر برق کارا و باتری سازا و نصاب های لوازم الترونیکی و دزدگیر ، از سیستم برق تندر سر در میارن ، چون خیلی وقته این ماشین وارد ایران شده و تقریبا دیگه همه از سیتمش سر در میارن و براشون غریبه نیست.

موفق باشید.

کاربران زیر از Renault Logan بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 10 نفر (0 عضو و 10 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش