آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > معرفی - قوانین و تازه های سایت > اخبار سایت و قوانین عضویت و فعالیت و مشکلات کاربری اعضا > اخبار سایت,قوانین, پیشنهاد و انتقادات

Notices

اخبار سایت,قوانین, پیشنهاد و انتقادات در این بخش مرامنامه , اخبار سایت , قوانین مصوب و تاپیکهای انتقاد و پیشنهادات کاربران سایت تجمیع شده است .

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-05-2013
ایران آواتار ها
ایران ایران آنلاین نیست.
مدیر ارشد آکو

کد عضویت آکو: اختصاصی
سپاس از دیگران: 385
529 بار در 106 پست سپاسگزاری شده است

دوست ارجمند

امید است بهره برداری هموطنان از محتویات ارزشمند تالارهای گفتمان آکوپارت موجبات ارتقاء سطح آگاهی و معلومات ایشان را فراهم نماید.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط حامد-tondar نمایش پست ها
عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید و دوستان.
راستش من آشنایی زیادی با اساتید محترم ندارم علیهذا گهگداری از مطالب مفید و آموزنده سایت پر بهره تون استفاده میکنم. خواستم تشکر کرده باشم از همه زحماتتون.
به امید افقی روشنتر.
3 کاربر زیر از ایران گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 09-05-2013
ghahrieh ghahrieh آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: ACO-4313
سپاس از دیگران: 0
2 بار در یک پست سپاسگزاری شده است

ضمن عرض سلام و خسته نباشی بابت همه چیز

من یکسال پیش در نارمک مغازه ای را خریداری کردم و با توجه به موقعیت آن به نظرم رسید که بتوانم از شرکت محترم آکو یک نمایندگی دریافت کنم که تمام تلاش ها و تماس های که برقرار کردم این امکان بوجود نیامد و با گذاشتن سنگ های بزرگ من را منصرف کردند
لطفا در این خصوص بنده را راهنمایی فرمایید
2 کاربر زیر از ghahrieh گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-05-2013
ایران آواتار ها
ایران ایران آنلاین نیست.
مدیر ارشد آکو

جناب نعلینی، دوست عزیزم

به نظر می رسد ! نشست آنلاین امروز با حضرات ، بهتر بود می بایست ابتدا به صورت آفلاین و حضوری با جنابعالی برگزار می شد ...
اما اینگونه سوالات توسط مدیران نیز به درستی مبین انتقادپذیری هریک از مدیران در مجموعه بزرگ آکوپارت و نهایتا مدیر ارشد آن نیز می تواند باشد.

اظهارات جنابعالی منطقی است و عموما برگزاری نشست هایی اینچنین در جهت اصلاح روش های معمول و اموراتی است که موجب ارتقاء سازماندهی و بهبود راندمان کاری و اداری هر شرکتی می گردد.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ACO نمایش پست ها
با تشكر از پاسخ شما در صورت امكان در منوي نمايندگان در سايت مركزي اكوپارت پس از كليك شدن بر روي آن پيغامي مبني بر انكه در صورت نياز به ليست نمايندگان با شماره .... تماس حاصل فرماييد درج شود كه هر گونه شك و شبهه اي را از بين ببرد
با اين حال كماكان ايراد مطروحه توسط شما , براي سيستم تلفني هم به قوت خود باقيست كه بعدا به شما گزارش خواهم كرد
4 کاربر زیر از ایران گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-05-2013
ACO آواتار ها
ACO ACO آنلاین نیست.
مدیر کل آکوفروم

سپاس از دیگران: 1,195
6,191 بار در 1,283 پست سپاسگزاری شده است
ACO به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ایران نمایش پست ها
جناب نعلینی، دوست عزیزم

به نظر می رسد ! نشست آنلاین امروز با حضرات ، بهتر بود می بایست ابتدا به صورت آفلاین و حضوری با جنابعالی برگزار می شد ...
اما اینگونه سوالات توسط مدیران نیز به درستی مبین انتقادپذیری هریک از مدیران در مجموعه بزرگ آکوپارت و نهایتا مدیر ارشد آن نیز می تواند باشد.

اظهارات جنابعالی منطقی است و عموما برگزاری نشست هایی اینچنین در جهت اصلاح روش های معمول و اموراتی است که موجب ارتقاء سازماندهی و بهبود راندمان کاری و اداری هر شرکتی می گردد.
بله قطعا همين طور است مجموعه مديران آكو همگي يك دست و متخصص و هشيار هستند
همچنين اين مجموعه با هوادارن و اعضا محترم خانواده خود رو راست و صادق است به همين خاطر هست كه در يك نشست انلاين و اينچنين تمام انچه كه در سايت مشاهده ميشود ظاهر و باطن يكساني دارد
و اين از نقاط قوت و قابل افتخار اين مجموعه است كه قطعا از چشمان تيزبين كاربران با ذكاوت آكو پنهان نخواهد ماند
گاهي يك مدير موفق بايد در حوزه آموزش و اطلاع رساني به مجموعه تحت امر خود استراتژي هاي خاص و ويژه اي را به كار ببندد
اميدوارم بنده هم از چنين خصوصياتي بهره اي برده باشم .

با تشكر .

---------------------
به نام نکو گر بمیرم رواست ** مرا نام باید که تن مرگ راست
---------------------

4 کاربر زیر از ACO گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-05-2013
ایران آواتار ها
ایران ایران آنلاین نیست.
مدیر ارشد آکو

دوست عزیز

از این بابت متاسفم.
پاسخ سوال جنابعالی در حوزه فعالیت های معاونت بازاریابی و فروش گروه صنعتی آکوپارت به مدیریت مهندس جواد علی پناه می باشد.

به طور کلی حوزه ماموریت واحد مذکور دارای شرح وظایفی است که دامنه فعالیت های آن طیف وسیعی از ماهیت گوناگون فروشندگان را در بر می گیرد بنابراین واحد مذکور با رعایت استانداردهای از پیش تعریف شده مبادرت به اعطای درجه بندی های گوناگون نمایندگی به متقاضیان در اقصی نقاط کشور می نماید.
بر اساس ضوابط معمول در آکو هم اکنون بیش از 529 فروشنده لوازم لوکس و یا یدکی و یا نمایندگان خودروسازان موفق به کسب نمایندگی از آکوپارت گردیده اند.

در صورت تمایل مجدد به همکاری، با آکو لطفا درخواست مکتوب در این خصوص از طریق دورنگار برای واحد فروش آکو ارسال نمایید. بنده نیز پیگیر موضوع خواهم بود.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ghahrieh نمایش پست ها
ضمن عرض سلام و خسته نباشی بابت همه چیز

من یکسال پیش در نارمک مغازه ای را خریداری کردم و با توجه به موقعیت آن به نظرم رسید که بتوانم از شرکت محترم آکو یک نمایندگی دریافت کنم که تمام تلاش ها و تماس های که برقرار کردم این امکان بوجود نیامد و با گذاشتن سنگ های بزرگ من را منصرف کردند
لطفا در این خصوص بنده را راهنمایی فرمایید
4 کاربر زیر از ایران گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-05-2013
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.
ناظر سایت و مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو

کد عضویت آکو: ACO-971
اتومبیل: Megane 2000
سپاس از دیگران: 3,239
6,015 بار در 1,983 پست سپاسگزاری شده است
Saeed به MSN ارسال پیام

درود و خسته نباشید بر جناب کفایی، مدیر کل فروم و همچنین واحد بازرگانی آکو و روابط عمومی آکو و روابط عمومی محترم آکو فروم.
به دلیل تاخیر در این نشست پوزش میطلبم و به علت مسافرت دسترسی به اینترنت نداشتم و هم اکنون تازه از راه رسیدم و در خدمت شما سروران گرامی هستم.
5 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-05-2013
ACO آواتار ها
ACO ACO آنلاین نیست.
مدیر کل آکوفروم

سپاس از دیگران: 1,195
6,191 بار در 1,283 پست سپاسگزاری شده است
ACO به Yahoo ارسال پیام

ورود همكار ارزشمند مهندس حسين آبادي را خير مقدم عرض ميكنم .خسته نباشيد .

---------------------
به نام نکو گر بمیرم رواست ** مرا نام باید که تن مرگ راست
---------------------

4 کاربر زیر از ACO گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-05-2013
Saeed آواتار ها
Saeed Saeed آنلاین نیست.
ناظر سایت و مدیر تالار آموزش نصب آپشنهای اکو

کد عضویت آکو: ACO-971
اتومبیل: Megane 2000
سپاس از دیگران: 3,239
6,015 بار در 1,983 پست سپاسگزاری شده است
Saeed به MSN ارسال پیام

بدی یا خوبیه اینکه دیر به نشست برسیم اینه که دوستان همه سئوالها با پرسیده اند.
دیگه چیزی برای ما باقی نمونده.
5 کاربر زیر از Saeed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-05-2013
Amir Reza آواتار ها
Amir Reza Amir Reza آنلاین نیست.
سرعت : 50 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-3243
اتومبیل: Maloos + Leonardo
سپاس از دیگران: 2,307
1,061 بار در 416 پست سپاسگزاری شده است
Amir Reza به Yahoo ارسال پیام

عرض سلام و درود خدمت جناب مهندس کفایی بزرگ , مهندس نعلینی عزیز , روابط عمومی محترم , سایر مدیران و کاربران گرامی
کم لطفی هایی صورت گرفت که باعث شد نزدیک به یک سال در خدمت شما عزیزان و این مجموعه نباشم
امروز هم به دعوت یکی از کاربران عزیز مطلع شدم از این نشست
چند مورد هست که به ترتیب خدمت شریفتون عرض میکنم
اول این که هر مجموعه یا گروهی اگر به دنبال موفقیت هست باید افرادی رو در کنار خودش داشته باشه تا با کمک اون ها به خواسته ش برسه , پس لازم هست که حداقل اطرافیان رو راضی نگه داره ,
من در مرتبه ای نیستم که بخوام از زبان کس دیگه ای صحبت کنم , اما
کم لطفی هایی در حق مدیران و کاربران ارشد سایت شده و احتمالا میشه که درست نیست ..
همین طور در مورد نمایندگی نمایندگی های استانی آکو
بنده با چند تن از نماینده های استانی ارتباط دارم , شکایت دارند از این که جنس آکو در غیر نمایندگی هم توزیع میشه توسط شرکت که این به نظر من اصلا درست نیست
در همین مشهد بیشتر لوازم یدکی های خودرو آپشن های آکو رو دارند , این مسئله قطعا به نفع مشتری خواهد بود ( البته که دیگه اینجوری نظارتی بر قیمت نیست ) , و همچنین برای آکو هم بهتر خواهد بود چرا که باعث فروش بیشتر میشه , اما برای نماینگی ها چطور ؟ به این مسئله فکر شده ؟!

مسئله بعد در مورد کیفیت کالا های تولیدی آکو و برند های جدید
خاطرم هست توی سایت جایزه ای تعیین شده بود برای شکستن گل پخشکن های آکو , که نشون دهنده ی کیفیت فوق العاده ی این قطعه بود
سوالم اینه , آیا الان هم حاضر هستید چنین جایزه ای تعین کنید ؟
اتفاقی که افتاد متاسفانه این بود که کیفیت فدای قیمت شد
البته که هنوز هم جنس آکو نسبت به نمونه های مشابه از کیفیت خیلی بهتر و بالاتری برخوردار هست , ولی چیزی که از آکو توقع میره بیشتر از این هاست ..
در مورد برند های جدید هم جناب کفایی بزرگوار توضیحاتی ارائه فرمودند ولی برای من هنوز هم سوال هست , چرا یک قطعه مثل گل پخشکن به طور مثال هم باید با برند آپا باشه هم آکو ؟!
یا مثلا یه سری محصول با یه برند ارائه بشه یه سری با برندی دیگه وقتی همه یکی هستن !
اگه بحث کیفیت و .. هست میشه درجه بندی کرد همون یک برند رو
خیلی ها نمیدونند که آپا زیر مجموعه آکو هست
و از طرفی حال که قرار بر اسم گزاری متعدد هست چرا پروژه ای مثل ویلا و مسکن که هیچ ربطی به خودرو نداره با همون برند آکو ارائه میشه ؟!!

در خصوص فروم , بنده به شخصه خیلی مطالب اینجا یاد گرفتم , با انسان های بزرگواری آشنا شدم و ..
که واقعا جای تشکر داره و خودم رو مدیون میدونم
یه سری ایرادات هم به خود فروم دارم , مثلا
این که محیط فروم خیلی رسمی و قانونی هست
این که نظم در یک محیط باشه خیلی خوب هست ولی نباید باعث بشه جو صمیمی از بین بره
مسئله دیگه اسم فروم هست که من از همون ابتدای ورود باهاش مشکل داشتم
فرومی که درباره تمام مسائل خودرویی درش بحث میشه و کلی اطلاعات مفید قراره داره چرا باید اسمش باشه " فروم تخصصی تندر 90 "
آیا این باعث نمیشه تعداد اعضا کم بشه ؟ ایا باعث نمیشه بحث و گفتگو کاهش پیدا کنه ؟
هدف آکو جمع کردن یه عده افراد دارای تندر کنار هم بوده فقط ؟
نتیجه این میشه که بار ها شاهد بودیم کاربری بعد از فروختن خودروش اعلام کرده دیگه به سایت نمیاد !
متاسفانه بعد از مدتی یه آرشیو اینترنتی خواهیم داشت از یه سری مطلب راجع به خودرو
بحث و گفتگو و .. خیلی کم خواهد شد

مسئله دیگه در مورد زمان عرضه به بازار محصولات هستش
به طور مثال همین آینه های سری جدید
یه مدت هروقت سوال میکردیم جواب این بود : یک ماه دیگه به بازار عرضه میشه , فقط مجوز پخش مونده !
نهایت کار چی شد ؟
الان نمونه مشابه با چه قیمتی عرضه میشه ؟
اون عده عزیزانی که به خاطر کیفیت بالای محصولات آکو مدت زیادی منتظر بودند نهایتا به چه اختلاف قیمتی خریداری کردند ؟

مطالب دیگه هم بود که از خاطر رفت !
در آخر مجددا تشکر میکنم از مدیریت محترم مجموعه آکو
مدیر کل محترم فروم جناب مهندس نعلینی عزیز
روابط عمومی گرامی آکو فروم
و همه کاربرانی که لطف و محبت داشتند ..
عذر خواهی میکنم وقت شریف عزیزان رو گرفتم .
به امید پیشرفت روز افزون آکو , ایران و ایرانی .

تا چه میزان از چراغ های تندر رضایت دارید ؟!

مهم ترین عامل انتخاب تندر 90 - لوگان

وَالَّذِینَ یُؤْذُونَ الْمُؤْمِنِینَ وَالْمُؤْمِنَاتِ بِغَیْرِ مَا اکْتَسَبُوا فَقَدِ احْتَمَلُوا بُهْتَانًا وَإِثْمًا مُبِینًا (احزاب/۵۸)

ویرایش توسط Amir Reza : 09-05-2013 در ساعت 02:39 PM
5 کاربر زیر از Amir Reza گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 09-05-2013
روابط عمومی آکو فروم آواتار ها
روابط عمومی آکو فروم روابط عمومی آکو فروم آنلاین نیست.
مدیر روابط عمومی و ناظر ارشد

اتومبیل: LOGAN
سپاس از دیگران: 3,057
7,793 بار در 2,092 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeed نمایش پست ها
درود و خسته نباشید بر جناب کفایی، مدیر کل فروم و همچنین واحد بازرگانی آکو و روابط عمومی آکو و روابط عمومی محترم آکو فروم.
به دلیل تاخیر در این نشست پوزش میطلبم و به علت مسافرت دسترسی به اینترنت نداشتم و هم اکنون تازه از راه رسیدم و در خدمت شما سروران گرامی هستم.
سلام و وقت بخیر همکار ارجمند
خوش آمدید . شما همیشه در فروم به وضوح متقبل زحمات زیادی بوده و هستید که جای تشکر دارد .
هر چند دیر تشریف آوردید اما سوالات حتما ادامه خواهند داشت
بنده ضمن مکاتبه با جناب مهندس نعلینی عنوان داشتم که به دلیل اینکه امروز ۵ شنبه هست و تعداد زیادی از اعضا تنها در روزهای اداری به اینترنت دسترسی دارند و عموما ادارات ۵ شنبه ها تعطیل هستند پس احتمال دادیم که کاربران گرامی گاها به سختی به نت دست یابند . علی رغم این احتمال خوشبختانه نشست باز هم با استقبال خوبی مواجه شده است.

.................................................. ................................................. مدیر روابط عمومی آکو فروم
6 کاربر زیر از روابط عمومی آکو فروم گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش