آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-31-2014
Reza_Orumiyeh آواتار ها
Reza_Orumiyeh Reza_Orumiyeh آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-3678
سپاس از دیگران: 226
638 بار در 389 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
با سلام و قبولي طاعات و عبادات و تبريك عيد سعيد فطر به تمامي اعضا محترم ، سوالي كه از دوستان داشتم اين بود كه ركاب ماشينم به جدول خورده و حدود دو وجب تو رفتگي داره ،آيا صافكار مي تونه درش بياره يا بايد ركاب عوض يشه و همچنين رنگش بايد كوره اي باشه يا معمولي در ضمن رنگ ماشين نقره اي استش اگه براي دوستان كسي پيش آمده منو هم راهنمايي كنه با سپاس فراوان از بذل محبت شما ها .

با سلام
بنظر بنده شما ركاب اسپورت بخريد روش نصب كنيد و به ركاب اصلي دست نزنيد
مثل ركابي كه روي ست هفت تيكه اسپورت تندر هستش
چون بايد براي درست كردن ركاب اصلي بايد از چند جا برش بخوره بعد دوباره جوشكاري و رنگ بشه كه بنظرم دردسر و هزينه زيادي داره شايد هم مثل اول نشه
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 07-31-2014
morteza ahmadi آواتار ها
morteza ahmadi morteza ahmadi آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-6347
اتومبیل: تندر 90
سپاس از دیگران: 1,502
103 بار در 66 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
با سلام و قبولي طاعات و عبادات و تبريك عيد سعيد فطر به تمامي اعضا محترم ، سوالي كه از دوستان داشتم اين بود كه ركاب ماشينم به جدول خورده و حدود دو وجب تو رفتگي داره ،آيا صافكار مي تونه درش بياره يا بايد ركاب عوض يشه و همچنين رنگش بايد كوره اي باشه يا معمولي در ضمن رنگ ماشين نقره اي استش اگه براي دوستان كسي پيش آمده منو هم راهنمايي كنه با سپاس فراوان از بذل محبت شما ها .

من قبلا این اتفاق برام افتاد چندتا صافکار نشون دادم گفتن باید رکاب شکافته بشه بعد اون قسمت فرورفتگی خارج بشه
رنگ کوره ای یا نوع دیگه هم بسته به سلیقه و هزینه ای که میخواهید بکنید بستگی داره
ولی من خودم چون رکاب بود و اصلا دید نداره و همیشه هم میشه گفت کثیف بود از رنگ امیزی معمولی استفاده کردم .
قدیمی 08-01-2014
farhad10
Guest

سلام

دوستان من یک مشکل در مورد L90 دارم! زمانی که چراغ خاموش هست و یا چراغ کوچک روشن هست بوق کار میکنه اما زمانی که چراغ بزرگ روشن میشه بوق دیگه کار نمیکنه!؟
مشکل از کجاست و چطوری میشه حلش کرد؟

سپاس فراوان
قدیمی 08-02-2014
mohsen l90 mohsen l90 آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: ACO-6582
سپاس از دیگران: 0
1 بار در 1 پست سپاسگزاری شده است

سلام .میخواستم بپرسم در هنگام تعویض پمپ بنزین اگه موقع بستن مهره سیاه پمپ هم بچرخه اختلال در نشانگر بنزین بوجود میاد؟
قدیمی 08-02-2014
Reza_Orumiyeh آواتار ها
کاربر فعال

نقل قول:
نوشته اصلی توسط farhad10 نمایش پست ها
سلام

دوستان من یک مشکل در مورد L90 دارم! زمانی که چراغ خاموش هست و یا چراغ کوچک روشن هست بوق کار میکنه اما زمانی که چراغ بزرگ روشن میشه بوق دیگه کار نمیکنه!؟
مشکل از کجاست و چطوری میشه حلش کرد؟

سپاس فراوان

ايا روشن بودن يا خاموش بودن ماشين تاثيري در بوق زدن در هنگام روشن بودن چراغها داره يا خير
اگه دسترسي به بوق اضافه داريد ميتونيد با بوق ديگه تست كنيدش
احتمالا جريان بيشتري براي به صدا در اوردن بوق نياز هست و وقتي چراغهاي بزرگ رو روشن ميكنيد جريان باتري افت پيدا ميكنه و برق باتري جوابگو نيست
قدیمی 08-03-2014
farhad10
Guest

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza_Orumiyeh نمایش پست ها
ايا روشن بودن يا خاموش بودن ماشين تاثيري در بوق زدن در هنگام روشن بودن چراغها داره يا خير
اگه دسترسي به بوق اضافه داريد ميتونيد با بوق ديگه تست كنيدش
احتمالا جريان بيشتري براي به صدا در اوردن بوق نياز هست و وقتي چراغهاي بزرگ رو روشن ميكنيد جريان باتري افت پيدا ميكنه و برق باتري جوابگو نيست
خیر دوست عزیز در حالت خاموش هم همین مشکل وجود دارد!
فکر نمیکنم مشکل از برق باشه چون باتری رو خیلی وقت نیست تعویض کردم و فکر میکنم مشکل از دسته راهنما هست!
مثل اینکه کسی به این مشکل برخورد نکرده !
قدیمی 08-03-2014
Reza_Orumiyeh آواتار ها
کاربر فعال

شما ميتونيد بديد يه افتامات براش نصب كنند (رله) تا جريان ورودي بوق از باتري مستقيم گرفته بشه و افت نداشته باشه
چون در حالتي كه چراغها خاموشه كار ميكنه احتمال اينكه از دسته راهنما باشه ضعيفه
اما براي اطمينان ميتونيد سر دسته راهنما ( بوق ) را با نوك كارد به ارامي در بياريد و اگر داخلش رسوب بود سرويسش كنيد
اما مراقب باشيد تا موجب خسارت بيشتر نشويد
2 کاربر زیر از Reza_Orumiyeh گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-05-2014
kiavash kiavash آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-3774
اتومبیل: تندر90 E2+LP
سپاس از دیگران: 106
36 بار در 29 پست سپاسگزاری شده است

سلام
با توجه به اينكه دينام تندر 60 يا 65 آمپر هست آيا كار درستيه كه از باتري 74 آمپر استفاده بشه؟
_______
برند و نوع (اتمي يا اسيدي) باتري جهت تعويض و در صورت اطلاع قيمت حدودي آنرا هم ذكر بفرماييد
ممنون
قدیمی 08-07-2014
mojahed mojahed آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: ACO-5437
سپاس از دیگران: 0
5 بار در 2 پست سپاسگزاری شده است

دوستانی که مشکل بوی بنزین زمان کولر گیری دارند لوله خروجی بخارات بنزین از کنیستر که بالای گلگیر سمت شاگرد قرار داره رو از بست خودش که به بدنه گلگیر متصل هست جدا کنند و به پایین بندازن .
4 کاربر زیر از mojahed گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 08-11-2014
ali-tondar90 آواتار ها
ali-tondar90 ali-tondar90 آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-1465
اتومبیل: Tondar 90 Automatic-Tondar 90 E2
سپاس از دیگران: 4,888
455 بار در 176 پست سپاسگزاری شده است
ali-tondar90 به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mojahed نمایش پست ها
دوستانی که مشکل بوی بنزین زمان کولر گیری دارند لوله خروجی بخارات بنزین از کنیستر که بالای گلگیر سمت شاگرد قرار داره رو از بست خودش که به بدنه گلگیر متصل هست جدا کنند و به پایین بندازن .
سلام خدمت همه دوستان
بنده بردم پیش میکانیک برای همین بوی بنزین تنها کاری که کرد گفت یه شلنگ نیم متری بگیر بعد به دنباله شیلنگ خود کنیستر که سمت شاگرد جلوی ماشین هست اضافه کرد و انتهاش رو انداخت توی گلگیر سمت شاگرد از سوراخی که خود ماشین داشت مشکل من حل شد روی 2 تا تندر اتوماتیک از فامیل و دوستان هم این کار رو کردم و مشکل بوی بنزین به کلی حل شد دیگه تو اتاق نمی زد .

موفق باشید
کاربران زیر از ali-tondar90 بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 10 نفر (0 عضو و 10 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش