آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-04-2017
yaser_sh58 yaser_sh58 آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: Aco-7469
سپاس از دیگران: 10
0 بار در 0 پست سپاسگزاری شده است

خوب من یه محاسبه دستی هم انجام دادم که شاید به دوستان در بهتر راهنمایی کردن من کمک کنه من بر اساس کیلومتر راه رفته مصرف سوخت رو محاسبه کردم شد به ازای هر 100 کیلومتر معادل 8.3 (ترکیبی از جاده داخل شهر و خارج شهر)در حالیکه کامپیوتر سفری عدد میانگین مصرف رو 9.1 نشون میده.

ویرایش توسط yaser_sh58 : 01-04-2017 در ساعت 03:55 PM
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 01-06-2017
morteza ahmadi آواتار ها
morteza ahmadi morteza ahmadi آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-6347
اتومبیل: تندر 90
سپاس از دیگران: 1,502
103 بار در 66 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط yaser_sh58 نمایش پست ها
خوب من یه محاسبه دستی هم انجام دادم که شاید به دوستان در بهتر راهنمایی کردن من کمک کنه من بر اساس کیلومتر راه رفته مصرف سوخت رو محاسبه کردم شد به ازای هر 100 کیلومتر معادل 8.3 (ترکیبی از جاده داخل شهر و خارج شهر)در حالیکه کامپیوتر سفری عدد میانگین مصرف رو 9.1 نشون میده.

سلام
من هم دقیقا همین مشکل را با کامپیوتر سفری دارم
مصرف را در شهر ۹ یا ۱۰ نشون میده ولی در حالی که مصافت طی شده را با بنزین مصرف شده اندازه میگیری مصرف روی ۸ هست.
ولی درصورتی که سال اول استفاده از ماشین این مشکل را نداشتم
قدیمی 01-06-2017

خب من یه جمله تکمیلی دیگه بگم امروز دقیقا بعد 100 کیلومتر طی مسافت مقدار سوخت بنزین باک رو چک کردم دقیقا برابر عدد 9 یعنی همونی که کامپیوتر نشون میده هست حالا فقط مونده بفهمم چرا ماشینم زیاد میسوزونه خصوا بعد تعویض ترموستات که هنوز زیر 9 نیومده
قدیمی 01-07-2017
AmiR AhmaD آواتار ها
AmiR AhmaD AmiR AhmaD آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-6901
اتومبیل: L90 E2
سپاس از دیگران: 26
9 بار در 9 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
خب من یه جمله تکمیلی دیگه بگم امروز دقیقا بعد 100 کیلومتر طی مسافت مقدار سوخت بنزین باک رو چک کردم دقیقا برابر عدد 9 یعنی همونی که کامپیوتر نشون میده هست حالا فقط مونده بفهمم چرا ماشینم زیاد میسوزونه خصوا بعد تعویض ترموستات که هنوز زیر 9 نیومده
دوست عزیز سلام
اینجور که بنظر میاد شما به جوابای دوستامون توجه نمیکنین
شما اول باید جایگاه سوختتون را به یه جایگاه دولتی و قابل اطمینان تعویض کنین
اگه جواب نگرفتین دیاگ بزنین شاید کمک بشه
موفق باشین
قدیمی 01-07-2017

نقل قول:
نوشته اصلی توسط AmiR AhmaD نمایش پست ها
دوست عزیز سلام
اینجور که بنظر میاد شما به جوابای دوستامون توجه نمیکنین
شما اول باید جایگاه سوختتون را به یه جایگاه دولتی و قابل اطمینان تعویض کنین
اگه جواب نگرفتین دیاگ بزنین شاید کمک بشه
موفق باشین
والا من همه صفحات و نظرات رو مو به مو خوندم و دقت میکنم جایگاه رو هم بارها تغییر دادم اما داستان بازم همونه متشکرم
قدیمی 01-07-2017
Renault Logan آواتار ها
Renault Logan Renault Logan آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-516
اتومبیل: renault logan E2
سپاس از دیگران: 7,341
12,561 بار در 3,482 پست سپاسگزاری شده است
Arrow

نقل قول:
والا من همه صفحات و نظرات رو مو به مو خوندم و دقت میکنم جایگاه رو هم بارها تغییر دادم اما داستان بازم همونه متشکرم
سلام
وقت بخیر
تعویض ترموستات هیچ ضرر و نتیجه عکسی به شما نمیده مگه اینکه از ترموستات با درجه ی دیگه ای استفاده و یا ترموستات تقلبی استفاده کرده باشید.

اگه از ترموستات اصلی و با همون درجه ی فابریک استفاده کردید باید عکسشو با عکسی و بنده در لینک آموزشی تعویض ترموستات در امضای پستم گذاشتم مقایسه کنید و باید یکی باشد.

در غیر این صورت از ترموستات اصلی استفاده نکردید.

شما ذهنتون رو ببرید روی موارد دیگه ، مثل بنزین - شمع - سلامت کوئل ها و نیم سوز نبودنشون - سر نرسیدن زمان تعویض دوره ای روغن و فیلتر ها ، در نهایت دیاگ زدن و عیب یابی
-----------------------------------------------------------------------
صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع)

اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.
2 کاربر زیر از Renault Logan گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 01-07-2017
hadipoya آواتار ها
hadipoya hadipoya آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-7259
اتومبیل: L90 E2 Pars Khodro
سپاس از دیگران: 20
80 بار در 62 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض مصرف سوخت

نقل قول:
با سلام..
یک مطلبی که دوستان باید توجه کنند اینه که نشانگر مصرف سوخت در خودروی ال نود به صورت معدل میباشد.یعنی از موقعی که شما کنتور مربوط به مصرف بنزین را ریست کردید شروع به معدل گیری کرده ومصرف معدل از ان موقع تا کنون را نشان میدهد که البته این مصرف لحظه ای نیست.
اگر خواستید مصرف همان لحظه را که میرانید را بدونید باید مجددا همان موقع کنتور سوخت را ریست کنید که پس از طی مسافت 400 متر درصد مصرف لحظه ای را خواهید دید..البته این هم به مرور که میگذرد به حالت معدل نشان داده خواهد شد ولی چون تازه ریست شده تقریبا مصرف لحظه ای را نمایش میدهد که البته بسیار دقیق است...
دقیق است چون مصرف بنزین را ازروی مقدار پاشش انژکتورها توسط کامپیوتر محاسبه میشود و نیز از طریق سنسور سرعت که بر شفت خروجی گیر بکس سوار است مسافت را محاسبه میکند. البته اگر لاستیکهای جلو فرسوده وکهنه باشد که در نهایت محیط ان کمتر شده وباعث اندکی خطا در میزان مسافت و نمایش سرعت خودرو شده که نهایتا در نمایش مقدار مصرف بنزین کمی تاثیر گذار است....ضمنا البته اگر انژگتورها نیز گشاد شده باشد ویا منفذ ان کثیف باشد امکان خطا وجود دارد که این البته نادر است.

به هرحال نمایش مصرف ال نود فوق العاده دقیق است به شرطی که در زمان محاسبه مصرف لحظه ای حتما کنتور مربوط به مصرف بنزین را مجددا ریست کرده و ازان لحظه مصرف را ببینید...
موفق باشید...
قدیمی 01-08-2017
Tondarpars آواتار ها
Tondarpars Tondarpars آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-7466
سپاس از دیگران: 2
2 بار در یک پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hadipoya نمایش پست ها
با سلام..
یک مطلبی که دوستان باید توجه کنند اینه که نشانگر مصرف سوخت در خودروی ال نود به صورت معدل میباشد.یعنی از موقعی که شما کنتور مربوط به مصرف بنزین را ریست کردید شروع به معدل گیری کرده ومصرف معدل از ان موقع تا کنون را نشان میدهد که البته این مصرف لحظه ای نیست.
اگر خواستید مصرف همان لحظه را که میرانید را بدونید باید مجددا همان موقع کنتور سوخت را ریست کنید که پس از طی مسافت 400 متر درصد مصرف لحظه ای را خواهید دید..البته این هم به مرور که میگذرد به حالت معدل نشان داده خواهد شد ولی چون تازه ریست شده تقریبا مصرف لحظه ای را نمایش میدهد که البته بسیار دقیق است...
دقیق است چون مصرف بنزین را ازروی مقدار پاشش انژکتورها توسط کامپیوتر محاسبه میشود و نیز از طریق سنسور سرعت که بر شفت خروجی گیر بکس سوار است مسافت را محاسبه میکند. البته اگر لاستیکهای جلو فرسوده وکهنه باشد که در نهایت محیط ان کمتر شده وباعث اندکی خطا در میزان مسافت و نمایش سرعت خودرو شده که نهایتا در نمایش مقدار مصرف بنزین کمی تاثیر گذار است....ضمنا البته اگر انژگتورها نیز گشاد شده باشد ویا منفذ ان کثیف باشد امکان خطا وجود دارد که این البته نادر است.

به هرحال نمایش مصرف ال نود فوق العاده دقیق است به شرطی که در زمان محاسبه مصرف لحظه ای حتما کنتور مربوط به مصرف بنزین را مجددا ریست کرده و ازان لحظه مصرف را ببینید...
موفق باشید...
باسلام:
داداش من ال۹۰ رو بردم تست انژکتور سوزن انژکتور وشمع ها رو کلا تمیز کردن وتست زدن بعد کامپیوتر رو ریسیت کردم ولی مصرف سوخت همچنان بالاست و۱۲/۵رو نشون میده داخل شهر.
بنظرتون مشکل از کجاست؟؟

Ismaeil
قدیمی 01-08-2017
hadipoya آواتار ها
hadipoya hadipoya آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-7259
اتومبیل: L90 E2 Pars Khodro
سپاس از دیگران: 20
80 بار در 62 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Tondarpars نمایش پست ها
باسلام:
داداش من ال۹۰ رو بردم تست انژکتور سوزن انژکتور وشمع ها رو کلا تمیز کردن وتست زدن بعد کامپیوتر رو ریسیت کردم ولی مصرف سوخت همچنان بالاست و۱۲/۵رو نشون میده داخل شهر.
بنظرتون مشکل از کجاست؟؟

Ismaeil
سلام مجدد...
اگر شما در ترافیک سنگین همیشه رفت و امد دارید مصرف میتونه اینقدر بالا هم باشه .چون کیلومتر عدد نمیده ولی مصرف عدد میده ....
حالا شما برای دقت بیشتر یک مسیر خلوت را انتخاب کن که بدون شیب باشه/ کنتور را روی قسمتی که مصرف را نشان میده قرار بده و وقتی روی سرعت ثابت حدود 80 الی 90 رسیدی و دنده پنج هست /دکمه روی صفحه کیلومتر را به مدت 5 ثانیه نگهدار تا اعداد قبلی پاک بشه/حالا پس از طی مسافت 500 متر مصرف لحظه ای را نشان خواهد داد که باید حدود 6 درصد باشه.
البته اگه مسیر حتی شیب کمی داشته باشه میتونه تا 9 را نشون بده ولی برای دقت بیشتر حتما خیابان صاف وبدون شیب باشد...

شما این ازمایش را انجام بده و نتیجه اش را اعلام کن حتما.....
موفق باشی...
کاربران زیر از hadipoya بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 01-08-2017
zanjani آواتار ها
zanjani zanjani آنلاین نیست.
مدیر مطالب آزاد مرتبط با خودرو

کد عضویت آکو: aco-736
اتومبیل: ال 90 ای 2
سپاس از دیگران: 3,341
2,552 بار در 987 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Tondarpars نمایش پست ها
باسلام:
بنظرتون مشکل از کجاست؟؟

Ismaeil
سلام با وجود این همه کاری که انجام دادید و نتیجه بهتون نداده پیشنهاد بنده چک کردن منبع میانی و اخری اگزوز هست که در صورت خرابی و ریزش هم شتاب کم میشه هم مصرف بالا میره
موفق باشید
حضرت علی (ع)
کاربران زیر از zanjani بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 6 نفر (0 عضو و 6 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش