آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-29-2017
yaser_sh58 yaser_sh58 آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: Aco-7469
سپاس از دیگران: 10
0 بار در 0 پست سپاسگزاری شده است

سلام به همگی. دوستان چند روزه تسمه دینام ماشینم بعد اینکه روشن میکنم البته وقتی سرده و تازه روشن میکنم بیشتر وجود داره و جیرجیرش قشنگ به گوش میرسه قبلا یه صدای کوچیکی داشت مکانیک یکم روغن زده بود رفع شد الان بازم شده چکار باید بکنم؟
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 01-31-2017
zahed zahed آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-1371
اتومبیل: ال90پلاس
سپاس از دیگران: 133
152 بار در 80 پست سپاسگزاری شده است

سلام آقا یاسر
معمولا تسمه دینام رو روغن نمیزنن بهترین حالت استفاده ازصابون هست درحالت کارکردن دینام صابون رو زیرتسمه بگیرید صداازبین میره
موفق باشید
کاربران زیر از zahed بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 01-31-2017
MAHDI-TONDAR آواتار ها
MAHDI-TONDAR MAHDI-TONDAR آنلاین نیست.
مدیرتیونینگ و آپشن های تندر 90

کد عضویت آکو: ACO-569
اتومبیل: تندر90 e1+cp
سپاس از دیگران: 7,486
8,101 بار در 2,955 پست سپاسگزاری شده است
MAHDI-TONDAR به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط yaser_sh58 نمایش پست ها
سلام به همگی. دوستان چند روزه تسمه دینام ماشینم بعد اینکه روشن میکنم البته وقتی سرده و تازه روشن میکنم بیشتر وجود داره و جیرجیرش قشنگ به گوش میرسه قبلا یه صدای کوچیکی داشت مکانیک یکم روغن زده بود رفع شد الان بازم شده چکار باید بکنم؟
سلام دوست عزیز
بله همینطور که دوست خوبمون آقا زاهد نیز اشاره داشتن بهترین روش برای قطع صدای جیر جیر تسمه دینام زدن صابون هست .

البته این روش بعداز مدتی بخصوص با خیس شدن مجدد تسمه ( بخصوص در روزهای بارندگی ) دوباره برمی گردد.

بهترین و مطمئن ترین کار تعویض تسمه دینام هست . ( سعی کنیداز جنس اصلی استفاده کنید )

لحظات شادي خدا را ستايش کن،
لحظات سختي خدا را جستجو کن،
لحظات آرامش خدا را مناجات کن،
لحظات دردآور به خدا اعتماد کن،
و در تمام لحظات خدا را شکر کن.

قدیمی 02-01-2017
hadipoya آواتار ها
hadipoya hadipoya آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-7259
اتومبیل: L90 E2 Pars Khodro
سپاس از دیگران: 20
80 بار در 62 پست سپاسگزاری شده است

[QUOTE=aghaee;82087]با سلام خدمت دوستان عزيز. يه چند روزه كه وقتي موتور ماشين سرده بعد از روشن كردن ماشين و حركت ماشين تو دنده يك وقتي يك دفعه پام رو ميذارم رو پدال گاز يه صداي تق مانندي از جلوي ماشين مياد و وقتي هم كه يكدفعه پام رو از روي پدال گاز برمي دارم بازم اين صدا ميام و در آخر اينكه بعد از گرم شدن ماشين تقريبا اين صدا ديگه نمياد. علت اين صدا چي ميتونه باشه[/Q

سلام...
بهتره ابتدا از دسته موتورها مطمین بشی.اگر دسته موتورها خراب باشند معمولا در موقع گاز دادن یکباره اشکال خودشو نشون میده...
امکان داره استوپر کثیف باشه یا خراب باشه.که حد فاصل دور ارام وفشردن پدال گاز خوب عمل نمیکنه...
این دو ایراد مخصوصا دومی در سرد بودن موتور بیشتر احساس میشه و با گرم شدن موتور اوضاع بهتر میشه...
موفق باشید..
قدیمی 02-01-2017
hasanabasi0231 hasanabasi0231 آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-7358
سپاس از دیگران: 0
1 بار در 1 پست سپاسگزاری شده است

پدال گاز من خیلی سفت شده جوری ک تو حال حرکت پله پله میره پایین
سیم گاز رو هم در اوردم از دریچه گاز نرمبالا پایین میره ولی وقتی وصل میکنم این مشگل رو دارم

مشگل بعدیم اینه ک در حال حرکت مثلا دنده 2توی یه سرعت ثابت ک حرکت میکنم پامو ک از رو گاز بر میدارم ماشین کله میرنه

این مشگل رو توی پژو ها زیاد هستش
ولی من توی تندر ها اصلا ندیدم
ولی ماشین من اینطوذی شده
دسته موتور و دیاک رو چک کردم مشگلی نداره

مشگلم جوریه ک پامو از رو گاز برمیدارم ماشین کپ میکنه و کله میرنه
مخصوصا توی ترافیک دنده یک میرنم شروع ب خرکت میکنم و نزدیک یه ماشین میشم قبل ترمز زدن پامو از رو کاز بر میدارم کله میرنه
یکی راهنماییم کنه ک واقعلا رو عصابم رفته
شمع و استپر هم تعویض شده کویل هم تست شده
نمیدونم مشگل از کجاس؟؟؟؟؟
قدیمی 02-02-2017
aghaee آواتار ها
aghaee aghaee آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-5291
اتومبیل: ال 90 مشكي مدل 91
سپاس از دیگران: 630
123 بار در 74 پست سپاسگزاری شده است

[QUOTE=hadipoya;82091]
نقل قول:
نوشته اصلی توسط aghaee نمایش پست ها
با سلام خدمت دوستان عزيز. يه چند روزه كه وقتي موتور ماشين سرده بعد از روشن كردن ماشين و حركت ماشين تو دنده يك وقتي يك دفعه پام رو ميذارم رو پدال گاز يه صداي تق مانندي از جلوي ماشين مياد و وقتي هم كه يكدفعه پام رو از روي پدال گاز برمي دارم بازم اين صدا ميام و در آخر اينكه بعد از گرم شدن ماشين تقريبا اين صدا ديگه نمياد. علت اين صدا چي ميتونه باشه[/Q

سلام...
بهتره ابتدا از دسته موتورها مطمین بشی.اگر دسته موتورها خراب باشند معمولا در موقع گاز دادن یکباره اشکال خودشو نشون میده...
امکان داره استوپر کثیف باشه یا خراب باشه.که حد فاصل دور ارام وفشردن پدال گاز خوب عمل نمیکنه...
این دو ایراد مخصوصا دومی در سرد بودن موتور بیشتر احساس میشه و با گرم شدن موتور اوضاع بهتر میشه...
موفق باشید..

ممنون از شما.
در مورد احتمال دوم. در صورت خرابي يا كثيفي استوپ موتور معمولا دور موتور از تنظيم خارج ميشه و ثابت نمي مونه. بحثه صداي اضافيه. بردم دسته موتورهارو چك كرد مكانيك. گفت يا دسته موتور بالايي پيش كمكه يا پولوس ها. بايد ببرم نمايندگي دقيقتر چك كنه موضوع رو.
قدیمی 02-02-2017
hadipoya آواتار ها
hadipoya hadipoya آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-7259
اتومبیل: L90 E2 Pars Khodro
سپاس از دیگران: 20
80 بار در 62 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض سیم گاز..

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hasanabasi0231 نمایش پست ها
پدال گاز من خیلی سفت شده جوری ک تو حال حرکت پله پله میره پایین
سیم گاز رو هم در اوردم از دریچه گاز نرمبالا پایین میره ولی وقتی وصل میکنم این مشگل رو دارم

مشگل بعدیم اینه ک در حال حرکت مثلا دنده 2توی یه سرعت ثابت ک حرکت میکنم پامو ک از رو گاز بر میدارم ماشین کله میرنه

این مشگل رو توی پژو ها زیاد هستش
ولی من توی تندر ها اصلا ندیدم
ولی ماشین من اینطوذی شده
دسته موتور و دیاک رو چک کردم مشگلی نداره

مشگلم جوریه ک پامو از رو گاز برمیدارم ماشین کپ میکنه و کله میرنه
مخصوصا توی ترافیک دنده یک میرنم شروع ب خرکت میکنم و نزدیک یه ماشین میشم قبل ترمز زدن پامو از رو کاز بر میدارم کله میرنه
یکی راهنماییم کنه ک واقعلا رو عصابم رفته
شمع و استپر هم تعویض شده کویل هم تست شده
نمیدونم مشگل از کجاس؟؟؟؟؟
سلام.
اگر دریچه گاز رو چک کردی وحالت فنریت خوبی داره قطعا مشکل مربوط به سیم گاز وضمایم ان است.یعنی به نظر میاد مشکل دوم هم که مطرح کردی مربوط به سیم گاز باشه..
شما یکبار دیگه سیم گاز را از دریچه گاز جدا گن وسر سیم رو بده یک نفر کشیده نگه داره (البته به نرمی کشیده باشد که شما بتونی پدال بزنی)حالا پدال گاز رو فشار بده اگر حالت پله ای که گفتی موجوده که خب سیم گاز مشکل داره.اگر احساس فنریت قابل قبولی داشت که سالمه.
یک مهره پلاستیکی ابی رنگ بلند در مسیر سیم گاز روی موتور قبل از دریچه گاز قرار دارد که یک فنر فلزی کشویی انرا تنظیم کرده انرا هم چک کن شاید مشکل از ان باشد...

در هر صورت کله زدن های ماشین هم احتمالا از گیر کردن های نامنظم سیم گاز باید باشد...

موفق باشید...
قدیمی 02-04-2017
bikhial bikhial آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-7368
سپاس از دیگران: 0
0 بار در 0 پست سپاسگزاری شده است

سلام
دوستان بعضی اوقات که ماشین رو روشن میکنم دور موتور تا 2000 بالا میره..البته مثلا از هر 20 با روشن کردن یک با این اتفاق رخ میده..و در این حین کیلومتر گاز ماشین کم و زیاد می شود..ممنون میشوم در مورد علت این مسئله منو راهنمایی کنید
قدیمی 02-05-2017
abbas arayesh abbas arayesh آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-3666
اتومبیل: تندر فول
سپاس از دیگران: 227
60 بار در 26 پست سپاسگزاری شده است

سلام.بعد از تعویض شیر حعبه فرمان ماشین به علت روغن ریزی فرمون ماشین بسار نرم شد میزان فرمان هم شد ولی وقتی رانندگی کردم ماشین یه کم بسمت شاگرد متمایل میشدگفتن باید تایر حلورا باهم تعویض کرد این کار را کرذم ولی فرمان به سمت راننذه متمایل شد حلو بند ساز میگه از لاستیک ماشین لاستیک هم میشلن جهار فصل است دوستان راهنمایی کنند علت چیست در ضمن غربالک فرمان یکم بسمت راننده شده دلیل جی میتونه باشه

ویرایش توسط abbas arayesh : 02-05-2017 در ساعت 03:55 PM
قدیمی 02-05-2017
Reza_Orumiyeh آواتار ها
Reza_Orumiyeh Reza_Orumiyeh آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: aco-3678
سپاس از دیگران: 226
638 بار در 389 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط abbas arayesh نمایش پست ها
سلام.بعد از تعویض شیر حعبه فرمان ماشین به علت روغن ریزی فرمون ماشین بسار نرم شد میزان فرمان هم شد ولی وقتی رانندگی کردم ماشین یه کم بسمت شاگرد متمایل میشدگفتن باید تایر حلورا باهم تعویض کرد این کار را کرذم ولی فرمان به سمت راننذه متمایل شد حلو بند ساز میگه از لاستیک ماشین لاستیک هم میشلن جهار فصل است دوستان راهنمایی کنند علت چیست در ضمن غربالک فرمان یکم بسمت راننده شده دلیل جی میتونه باشه
وزن لاستیک ها میتونه تاثیر گذار باشه
لاستیک های جلو و عقب رو باهم تعویض کنید

فرستاده شده از SM-J510Fِ من با Tapatalk
کاربران زیر از Reza_Orumiyeh بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 20 نفر (1 عضو و 19 مهمان)
ukukugarore
ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش