آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > معرفی آکوپارت و محصولات آن ACO Products > آپشنهای تندر 90 ساخت آکو - لوازم آپشن لوگان آکوپارت

Notices

آپشنهای تندر 90 ساخت آکو - لوازم آپشن لوگان آکوپارت در این تالار به معرفی محصولات جانبی فابریک تندر 90 و همچنین قطعات تولید شده توسط گروه آکو برای تندر 90 پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-13-2010
امیر مسعود آواتار ها
امیر مسعود امیر مسعود آنلاین نیست.
مدیر بخش نظر سنجی های سایت

کد عضویت آکو: aco-528
اتومبیل: CSS2
سپاس از دیگران: 3,855
5,133 بار در 1,713 پست سپاسگزاری شده است
امیر مسعود به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض معرفی تعمیرکاران وارد به خودروی تندر 90

دوستان از اونجایی که در اکثر نمایندگی ها خوب کار نمیکنند من این بخش رو باز کردم تا هر کی هر جا تعمیر کار وارد در شمال شرق غزب و جنوب تهران که وارد به خودروی تندر هست اینجا معرفی کنه تا بقیه دوستان هم استفاده کنند چون خیلی لازم بعد 10 هزار کیلومتر البته این نکته هم دوستان توجه کنند که طرف هم وارد هم با انصاف باشه ممنون
قدیمی 07-13-2010
Renault آواتار ها
Renault Renault آنلاین نیست.
همکاران سابق

کد عضویت آکو: ACO-535
اتومبیل: ..:Raphael & Kayten:..
سپاس از دیگران: 990
3,217 بار در 870 پست سپاسگزاری شده است

مسعود ایده خوبی هست...فقط اگه بشه تعمیرکاران شهرهای دیگه رو هم بذاریم فقط توی تیتر نوشته بنویسیم کجا...البته مدیران هم یه نظر بدن بد نیست که یوقت تبلیغات نباشه.
مسعود میخوامت با این ایده های خوبت...

------------------------------------------------------------------
تیونینگ لوگان RENAULT LOGAN Tuning
عکاسی و ویرایش توسط نرم افزار فوتوشاپ
انواع فنر های اسپرت موجود و انواع ارتفاع زدن روی لوگان
آموزش تصویری کار با آپلود سنتر و نحوه قرار گیری تصاویر در پیام ها
روغن موتور آدینول - محصول کشور آلمان - مطابق با استانداردهای مورد نیاز لوگان
---------------------------------------------------------
دعای مرکب ، که هر وقت سوار خودرو میشوید ، بخوانید
سُبْحَانَ الَّذِي سَخَّرَ لَنَا هَذَا وَمَا كُنَّا لَهُ مُقْرِنِينَ وَإِنَّا إلَى رَبِّنَا لَمُنْقَلِبُونَ
2 کاربر زیر از Renault گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-13-2010
Marshal آواتار ها
Marshal Marshal آنلاین نیست.
همکاران سابق

کد عضویت آکو: اختصاصی
سپاس از دیگران: 2,135
2,270 بار در 793 پست سپاسگزاری شده است

سلام و وقت بخیر
دوست من بهتر بود قبلا از تاسیس چنین تاپیکی یک هماهنگی با تیم مدیریت انجام می دادید
انجمن تخصصی تندر نود (آکو فروم) برای تبلیغات در فروم دارای ضوابط و معیارهای خاصی هست و برای اینگونه کارها که در محفل و مکان عمومی و رسمی انجمن انجام می پذیرد هماهنگی و اخذ مجوز مدیران ارشد آکو و مدیران فروم لازم است

مضافا این نکته هم مد نظره که:
نقل قول:
نوشته اصلی توسط مسعود_لوگان نمایش پست ها
دوستان از اونجایی که در اکثر نمایندگی ها خوب کار نمیکنند (تقریبا یعنی نفی گارانتی و رد صلاحیت نمایندگی در نظر شخصی شما)
من این بخش رو باز کردم تا هر کی هر جا تعمیر کار وارد در شمال شرق غزب و جنوب تهران که وارد به خودروی تندر هست اینجا معرفی کنه تا بقیه دوستان هم استفاده کنند چون خیلی لازم بعد 10 هزار کیلومتر البته این نکته هم دوستان توجه کنند که طرف هم وارد هم با انصاف باشه ممنون (خوب این نگاه انتخابی برای مکانی مجازی چون اینترنت خوب نیست و دارای معیارهای مشخصی برای دادن درجه کیفیت نیست و بیشتر انتخابی تجربی هست تا تخصصی)
دوست من
وقتی شما به یک نمایندگی مجاز مراجعه می کنید حداقل در بدترین حالت ممکنه میدانید در صورت ایجاد صدمه و خسارت و تخلف و امثالهم با سیستمی حقوقی و قابل ردیابی مواجه هستید
و شورای اصناف و کارفرما و تعزیرات و بیمه و... پشتیبان شما هستند
ولی تعمیرگاه های معرفی شده توسط اشخاص در آکو فروم!! فکر نکنم با چیزی شبیه یک سیستم اداری مدون و جامع سروکار داشته باشیم
بیشتر معرفی تجربی هست و این تجربه ممکنه خوب یا بد باشه

و در نهایت جاب مسعود لوگان
اگر خدایی نکرده سر سوزن این احتمال پیش بیاد که در اثر عدم تجربه یا موارد غیر قابل پیش بینی با این معرفی تعمیرکار و مراجعه دوستان و اعتماد دوستان به معرفی تعمیرکار در فروم ضرری متوجه دوستان بشه
آیا شما شخصا مسئولیتش را قبول می کنید که ضرر دیگران را پرداخت کنید؟ (آکو فروم که زیر مجموعه آکوست صرفا یک انجمن اینترنتی در محیط مجازی اینترنت هست و توان پرداخت ضرر دیگران را ندارد)

بحث سر کیفیت یا عدم کیفیت کار نیست
سر محدود بودن حیطه کاری و تبلیغاتی فروم و ضوابط داخلی انجمنه

من پیشنهاد می کنم برای اینکار به روابط عمومی محترم انجمن سرکار خانم مهندس توکلی مراجعه کرده و از طریق ایشان دنبال کم و کیف و چونگی به بار نشاندن این تاپیک با تایید مدیران آکو (خصوصا مدیریت ارشد محترم آکو) باشید

موفق باشید و سپاس
مارشال

ویرایش توسط Marshal : 07-14-2010 در ساعت 01:28 AM دلیل: افزودن مطلب
9 کاربر زیر از Marshal گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-14-2010
امیر مسعود آواتار ها
امیر مسعود امیر مسعود آنلاین نیست.
مدیر بخش نظر سنجی های سایت

کد عضویت آکو: aco-528
اتومبیل: CSS2
سپاس از دیگران: 3,855
5,133 بار در 1,713 پست سپاسگزاری شده است
امیر مسعود به Yahoo ارسال پیام

دوستان این فقط یه پیشنهاد بود مارشال عزیز من و ببخش ولی فکر کنم یه سری باید به نمایندگی ها بزنی هر قطعه ای که بخوای میگن نداریم روغن ماشین عوض میکنند معلوم نیست چی میریزند جالب بدونید که این ماشین اگر روغن موتورش از 4.7 لیتر بیشتر باشه خوب راه نمیره و اون شتاب لازم رو نداره چند تا از دوستای بنده که برای سرویس 10 هزار تا به نمایندگی مراجعه کرده بودن با همچین مشکلی رو به رو شده بودن و مابقی روغن رو مجبور شدن ساکشن کنند تازه کلی هم پول ازشون گرفتن و از همه مهمتر اینکه این نمایندگی مرکزی بوده و این تازه بخشی از خرابکاریهای نمایندگی هاست شما یه شخصی رو در نظر بگیرید که به ماشین زیاد وارد نیست فکر میکنید ایا میفهمه که اینا چه بلایی سر ماشینش اوردم همین یه نکته کوچک بعد ها باعث مشکل برای ماشینش میشه و شما فکر میکنید ایا نمایندگی حاضر خسارت شما رو بده.........؟ به همین دلیل من این بخش رو باز کردم تا با کمک دوستان یکسری تعمیر کار اشنا به این خودرو پیدا کنیم که دوستان با خیال راحت ماشینشون رو تحت اختیار این عزیزان قرار بدن حالا اگه فکر میکنید بنده اشتباه کردم این بخش رو حذف کنید
کاربران زیر از امیر مسعود بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 07-14-2010
امیر آواتار ها
امیر امیر آنلاین نیست.
سرعت : 5 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-504
اتومبیل: E2-LP
سپاس از دیگران: 53
40 بار در 20 پست سپاسگزاری شده است
امیر به Yahoo ارسال پیام

سلام
اگر تعمیر کاران سطح شهر مسئولیت پذیرتر بودند و نمایندگیهای ما به دنبال بهانه نبودند خیلی کار خوبی بود.
ولی متاسفانه نه این است و نه آن.
نا گفته نماند همینکه تعمیر کاران اجازه بالای سر ماشین بودن را میدهند کلی ارزش داره که نمایندگی این اجازه را نمیدهد و خود باعث دل مشغولی است.
در نهایت انتخاب با دوستان است.
2 کاربر زیر از امیر گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-15-2010
Marshal آواتار ها
Marshal Marshal آنلاین نیست.
همکاران سابق

کد عضویت آکو: اختصاصی
سپاس از دیگران: 2,135
2,270 بار در 793 پست سپاسگزاری شده است
Arrow معرفی تعمیرکاران وارد به خودروی تندر 90

سلام و وقت دوستان بخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مسعود_لوگان نمایش پست ها
دوستان این فقط یه پیشنهاد بود مارشال عزیز من و ببخش ولی فکر کنم یه سری باید به نمایندگی ها بزنی هر قطعه ای که بخوای میگن نداریم روغن ماشین عوض میکنند معلوم نیست چی میریزند جالب بدونید که این ماشین اگر روغن موتورش از 4.7 لیتر بیشتر باشه خوب راه نمیره و اون شتاب لازم رو نداره چند تا از دوستای بنده که برای سرویس 10 هزار تا به نمایندگی مراجعه کرده بودن با همچین مشکلی رو به رو شده بودن و مابقی روغن رو مجبور شدن ساکشن کنند تازه کلی هم پول ازشون گرفتن و از همه مهمتر اینکه این نمایندگی مرکزی بوده و این تازه بخشی از خرابکاریهای نمایندگی هاست شما یه شخصی رو در نظر بگیرید که به ماشین زیاد وارد نیست فکر میکنید ایا میفهمه که اینا چه بلایی سر ماشینش اوردم همین یه نکته کوچک بعد ها باعث مشکل برای ماشینش میشه و شما فکر میکنید ایا نمایندگی حاضر خسارت شما رو بده.........؟ به همین دلیل من این بخش رو باز کردم تا با کمک دوستان یکسری تعمیر کار اشنا به این خودرو پیدا کنیم که دوستان با خیال راحت ماشینشون رو تحت اختیار این عزیزان قرار بدن حالا اگه فکر میکنید بنده اشتباه کردم این بخش رو حذف کنید

دوست عزیز
جناب مسعود لوگان
من باز احتمال میدم شما متوجه متن اصلی حرف من نشدید
برای همین دوباره در پستی شبیه قبلی حرفی تکراری را ذکر کردید
درصورتی که من با پست اول شما متوجه منظور اصلی و متن صحبت شما شدم
حالا اگرفکر می کنید بنده از درک شما عاجز هستم باید عرض کنم خیر!
مجددا اشاره میکنم

اینجا کجاست؟
انجمن تخصصی تندر 90 - تندر نود معروف به آکو فروم زیر نظر آکوپارت که اولین کمپانی رسمی تولید و عرضه مستقیم قطعات آپشن تندر نود هست و زیر نظر مدیریت ارشد محترم جناب مهندس کفایی رهبری و هدایت میشه

ما کی هستیم
ما همگی اعضای این انجمن هستیم و کاربر اینجا به حساب می آییم و بنابر دانشی که داریم (چه در امر چرخاندن و مدیریت انجمن چه در موارد متنی و اصلی و یا پیرامونی مربوط به هدف اصلی انجمن) دارای درجه و رتبه و مسئولیت در انجمن هستیم و این مسئولیتها شامل درجاتی چون ادمین و مدیریت کل و مدیریت تالارها و کاربران فعال (این عزیزان بزودی دارای تشکلی خاص خواهند شد) و کاربران محترم و بازدیدکنندگان و مهمانان می باشد

هدف از ذکر تمام موارد بالا را که گفتم این است که:
انجمن ما قوانینی دارد
ثبت نام در این انجمن اختیاری اما رعایت کلیه موارد انضباطی انجمن اجباری می باشد.
ما فقط در این انجمن در حد توان این انجمن مشغول به انتقال اطلاعات و به اشتراک گذاردن دانش هستیم و هدف انجمن در واقع دست راست بودن برای گروه تولیدی آکوست

چیزی که شما از آن به عنوان کار نیک و پسندیده یاد می کنید از دید نمایندگی ها مجاز کمپانی های تولید خودرو در ایران تبلیغات منفی و مخرب است (آکو فروم این وسط چکاره است؟ تبلیغات چی یا منتقد؟؟!!!!)
این به اصطلاح نقد شخصی و نظر و دیدگاه فردی درباره یکسری خدمات و تبعات آن ربطی به انجمن ما و اهداف فعلی ما ندارد (ما آکو فروم هستیم نه انجمن رسمی ایران خودرو یا پارس خودرو!!)
الان متوجه منظور من شدید
ما فقط یک فروم هستیم
و قصد نداریم غیر از شیوه ای که در پیش داریم و محور بودن آکو فعلا هدف دیگری را دنبال کنیم
مگر اینکه شخص مدیریت ارشد آکو و صاحب کل تشکیلات جناب مهندس کفایی گرامی تصمیم بگیرند از فردا شیوه فعالیت انجمن تغییر کند
در آنصورت ما تغییر شیوه کار و شرح وظایف و... خواهیم داشت

پس برای اینگونه موارد لطفا و حتما و حتما و لطفا و حتما:
با روابط عمومی آکو فروم هماهنگی و همکاری نمایید
سپاس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط امیر نمایش پست ها
سلام
اگر تعمیر کاران سطح شهر مسئولیت پذیرتر بودند و نمایندگیهای ما به دنبال بهانه نبودند خیلی کار خوبی بود.
ولی متاسفانه نه این است و نه آن.
نا گفته نماند همینکه تعمیر کاران اجازه بالای سر ماشین بودن را میدهند کلی ارزش داره که نمایندگی این اجازه را نمیدهد و خود باعث دل مشغولی است.
در نهایت انتخاب با دوستان است.
دوست گرامی
دقیقا انتخاب هر روشی جهت انجام سرویس های دوره ای یا اضطراری با صاحب خودرو است
و دیگران نقش معرف و مشاور را دارند

انجمن ما هم نمی خواهد در مواردی غیر از موارد مستقیم مربوط به آکو و سیاستهای تولید قطعات با کیفیت و رساندن مستقیم آن به دست مشتری توسط آکو و آکو پارت و آکو فروم (چیزی که آکو آن را از نظر کیفیت و خدمات گارانتی و تضمین می کند) فعالیت اقتصادی نماید
مگر با شرایط خاص تجاری

این حرکت که ما معرفی مکانهایی بکنیم جهت تعمیر خودرو کار خیر و پسندیده ای است
اما جایش در انجمن ما نیست
مگر با مشاوره مستقیم با مدیریت ارشد فروم سرکار خانم مهندس توکلی و موارد هماهنگی و همکاری مربوط به ایشان و جناب مهندس کفایی مدیریت ارشد آکو

ما در چهارچوبی تعریف شده فعالیت می کنیم
امیدوارم دوستان برای اینگونه موارد غیر رسمی و واکنش منفی بنده جهت حفظ سلامت و انضباط فروم دلگیر نشوند

سپاس
مارشال

9 کاربر زیر از Marshal گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 07-16-2010
ali آواتار ها
ali ali آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-568
اتومبیل: تندر 90 فول سفید
سپاس از دیگران: 38
113 بار در 71 پست سپاسگزاری شده است

من هم ضمن تشکر از جناب مارشال فکر می کنم این موارد ذکر نشود بهتراست چون بیشتر جنبه تبلیقی آن دیده می شود تا خدمت ضمن تاییید تمامی حرفهای شما در مورد نمایندگی های تهران در شهرستان ما این طور نیست هرچند این جاهم مشکلاتی وجود دارد
2 کاربر زیر از ali گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش