آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-26-2016
mohammad-l90l90 mohammad-l90l90 آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: caprif6z2w
سپاس از دیگران: 1
0 بار در 0 پست سپاسگزاری شده است

با سلام
ممنون از توجه شما. ولی ماشین زمانی که تو حرکت هست و خلاص کردم هم صدا داره ولی بعضی اوقات صدا نمیاد.
الان دنبال یه مکانیک با انصاف، و کار بلد میگردم که بهش نشون بدم. اینو هم بگم تسمه تایمینگ رو هم میخوام عوض کنم .
www.ACOforum.org - Logan Tuning
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 01-26-2016
Alireza-Logan Alireza-Logan آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-6521
سپاس از دیگران: 81
131 بار در 94 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mohammad1109-L90 نمایش پست ها
با سلام
ممنون از توجه شما. ولی ماشین زمانی که تو حرکت هست و خلاص کردم هم صدا داره ولی بعضی اوقات صدا نمیاد.
الان دنبال یه مکانیک با انصاف، و کار بلد میگردم که بهش نشون بدم. اینو هم بگم تسمه تایمینگ رو هم میخوام عوض کنم .
نقل قول:
نوشته اصلی توسط mohammad1109-L90 نمایش پست ها
با سلام
www.ACOforum.org - Logan Tuning
سلام دوست عزیز.نکته اول اینکه لطفا پست هاتون رو ویرایش کنید و پست تکراری رو اگه امکان داره حذف کنید.و حالا راجب سوالتون شما چون میخواید تسمه تایم رو عوض کنید سعی کنید هرزگردها رو هم عوض کنید.البته اول به مکانیک بگید تسمه دینام رو براتون در بیاره و بعد ماشین رو روشن کنید ببینید باز هم صدا میاد یا نه!اگه صدا اومد که یعنی یا بلبرینگ چرخ یا هرزگردهای تسمه تایم یا چیزهای دیگه هست.اگه صدا نیومد که یعنی مشکل از همین بخش دینام و پمپ هیدرولیک هست که احتمالا یا بلبرینگ دینام هست یا هرزگردهای دینام یا خود پمپ هیرولیک که خود اون مکانیک واستون چک میکنه!!!!
کاربران زیر از Alireza-Logan بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 01-27-2016
Danial Danial آنلاین نیست.
سرعت : 30 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-1065
سپاس از دیگران: 119
36 بار در 28 پست سپاسگزاری شده است

عزیزان این وایر شمع واقعا به صورت جدا گیر نمیاد؟حتما باید کویل کامل بگیریم؟
قدیمی 01-28-2016
احمدرضا آواتار ها
احمدرضا احمدرضا آنلاین نیست.
کاربر خیلی فعال

کد عضویت آکو: ACO-1007
اتومبیل: LOGAN E2 KITS
سپاس از دیگران: 199
714 بار در 583 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Moslehy نمایش پست ها
سلام
اساتید کسی آموزش تعویض اورینگهای منیفولد رانداره؟یا تصویری میتونه توضیح بده؟به تعمیرکار دسترسی ندارم خودمم فنی هستم!گفتم ازتجربیات استفاده کنم بعد دست بکارشم. ممنون خداخیرتون بده!
سلام به شما دوست عزیز
برای شروع قسمت ورودی هوا رو جدا میکنید بعد پیچ کویل ها و در آوردن خود کویل ها سپس باز کردن پیچ های قالپاق روی موتور همون قسمت سیاه رنگ که چهار تا بازو داره دوتا پیچ دراز هم پشت قالپاق هست ضمنا تعمیر کارمن آدم با وجدانی بود قسمت جلوی دریچه گاز یه منطقه روی موتور با کلی پیچ بود که به خود موتور ارتباط داشت باز کرد تمیز کاری و چسب مزدا زد. از پنج تا اورنگ منیفولد 4 تا زیر همون بازویی های قالپاق جا میخوره و یکی نزدیک دریچه گاز که شکلش هم متفاوته. دوتا اورینگ گرد بزرگ یکی باریکتر و یکی هم پهن تر دور خود دریچه گاز که البته برا جا زدن اینا یکم باید چرب بشن تا راحتتر جا بخورن. تعمیرکار من اون 5 تا منیفولدها رو هم چسب مزدا زد تا سر جاشون محکمتر بشن. موقع باز کردن قالپاق موتور باید دقت کنید چیزی داخل اون 4 سوراخ بازوها نریزه معمولا تکه پارچه داخلشون باید گذاشت. در کل ببرید تعمیر کار بهتره یه سری ریزه کاری داره البته بازم هر جور خودتون صلاح میدونید.من تعویض کردم ولی یادم رفت تصویر بگیرم.البته تعمیر کار پیشنهاد کرد روغن موتور رو هم عوض کنم تا اگر احیانا چیزی داخل موتور رفته باشه با روغن تخلیه بشه پس پیشنهاد میکنم اگر موعد تعویض روغنت فرا رسیده باشه برا این کار اقدام بکنید بهتر باشه . ببخشید پرحرفی هم شد. امیدوارم مطالب بدردتون بخوره.
قدیمی 01-28-2016
MAHDI-TONDAR آواتار ها
MAHDI-TONDAR MAHDI-TONDAR آنلاین نیست.
مدیرتیونینگ و آپشن های تندر 90

کد عضویت آکو: ACO-569
اتومبیل: تندر90 e1+cp
سپاس از دیگران: 7,486
8,101 بار در 2,955 پست سپاسگزاری شده است
MAHDI-TONDAR به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Danial نمایش پست ها
عزیزان این وایر شمع واقعا به صورت جدا گیر نمیاد؟حتما باید کویل کامل بگیریم؟
سلام دوست عزیز
راستش من دقیقاً متوجه منظور شما نشدم
ولی اگر میخواهید وایر ها رو عوض کنید ، بله وایر یکسره هست و باید کامل عوض کنید .
البته موضوع کوئل جداهست و ربطی به وایر ها نداره .
ضمنا اینکه کوئل ها تندر را بصورت جداگانه میشه عوض کرد ( برعکس ماشین های دارای موتور tu5 که کوئل اونها یکسره هست و نمیشه جداگانه تعویض کرد )
امیدوارم که به پاسخ جواب تون رسیده باشید

لحظات شادي خدا را ستايش کن،
لحظات سختي خدا را جستجو کن،
لحظات آرامش خدا را مناجات کن،
لحظات دردآور به خدا اعتماد کن،
و در تمام لحظات خدا را شکر کن.

کاربران زیر از MAHDI-TONDAR بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 01-28-2016

بهترین راه برای کندن چسب های دو طرفه ی فلاپ دور گلگیر که مدت زیادی هست چسبیده چی هست؟همچنین برای کندن چسب قطره ای روی بدنه
قدیمی 01-29-2016
zanjani آواتار ها
zanjani zanjani آنلاین نیست.
مدیر مطالب آزاد مرتبط با خودرو

کد عضویت آکو: aco-736
اتومبیل: ال 90 ای 2
سپاس از دیگران: 3,341
2,552 بار در 987 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Danial نمایش پست ها
بهترین راه برای کندن چسب های دو طرفه ی فلاپ دور گلگیر که مدت زیادی هست چسبیده چی هست؟همچنین برای کندن چسب قطره ای روی بدنه
سلام
تنها راه پاک شدن کامل چسب دوطرفه تینر فوری و پارچه حوله ایه که باید سریع باشید که رنگو نبره اما چسب قطره ای ..... یک اشتباه که متاسفانه شمام انجام دادید ....
حلال چسب قطره ای استونه اما استون (اگه استون خالص گیر بیارید عالیه :صنعتی)چون زود بخار میشه یه مقدار اسپری wd 40 با استون روی پارچه همزمان بریزید و بکشید اما صبر و حوصله بیشتری باید به خرج بدید
موفق باشید
حضرت علی (ع)
کاربران زیر از zanjani بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 01-29-2016
stranger
Guest

سلام دوستان من تندر 90 صفر از پارس خودرو دارم حدود 1400 کیلومتر رفته از اول که تحویل گرفتم وقتی ماشین درجا کارمیکنه یه صدای ریز از هیدرولیک ولرزش ریز روی فرمان دارد که ناشی از هیدرولیکه .آیاممکنه باهواگیری حل بشود یا ناشی از چیز دیگه هست ممنون میشوم راهنمایی فرمایید
قدیمی 01-30-2016

نقل قول:
نوشته اصلی توسط zanjani نمایش پست ها
سلام
تنها راه پاک شدن کامل چسب دوطرفه تینر فوری و پارچه حوله ایه که باید سریع باشید که رنگو نبره اما چسب قطره ای ..... یک اشتباه که متاسفانه شمام انجام دادید ....
حلال چسب قطره ای استونه اما استون (اگه استون خالص گیر بیارید عالیه :صنعتی)چون زود بخار میشه یه مقدار اسپری wd 40 با استون روی پارچه همزمان بریزید و بکشید اما صبر و حوصله بیشتری باید به خرج بدید
موفق باشید
ممنون از راهنمایی شما متاسفانه این چسب دو طرفه و چسب قطره ای باهم ترکیب شدن نمیدونم چجوری باید پاک بشه
قدیمی 01-30-2016
behzad-l90 آواتار ها
behzad-l90 behzad-l90 آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-6532
اتومبیل: L90 E2
سپاس از دیگران: 62
32 بار در 23 پست سپاسگزاری شده است

دوستان سلام
با دیشب ، 3بار شد که وقتی ماشین رو روشن میکنم چراغ ایربگ راننده روشن میمونه ولی وقتی خاموش میکنم و دوباره روشن میکنم درست میشه و شاید حدودا هفته ای 1 بار این اتفاق بیوفته. اکثرا سعی میکنم سوییچ رو باز کنم و صبر کنم همه چراغا خاموش بشه بعد استارت بزنم ولی نمیدونم این دیگه چه مشکلیه که 3دفعه شده که اومده سراغ ماشین مدل 90 من که فقط 28000 تا راه رفته. دوستان راهنمایی بفرمایید.
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 14 نفر (0 عضو و 14 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش