آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-15-2016
zanjani آواتار ها
zanjani zanjani آنلاین نیست.
مدیر مطالب آزاد مرتبط با خودرو

کد عضویت آکو: aco-736
اتومبیل: ال 90 ای 2
سپاس از دیگران: 3,341
2,552 بار در 987 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط azadamini نمایش پست ها
دوستان واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید .....

Sent from my SM-G928C using Tapatalk
سلام اون خار حالت فنری داره یه خورده با انبر دست دهنشو ببندید اگرم نشد با یه تیکه سیم مفتول قسمت ابی رنگ رو مهار کنید
موفق باشید
حضرت علی (ع)
2 کاربر زیر از zanjani گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 02-15-2016
azadamini آواتار ها
azadamini azadamini آنلاین نیست.
سرعت : 5 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-7187
سپاس از دیگران: 19
33 بار در 14 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط zanjani نمایش پست ها
سلام اون خار حالت فنری داره یه خورده با انبر دست دهنشو ببندید اگرم نشد با یه تیکه سیم مفتول قسمت ابی رنگ رو مهار کنید
موفق باشید
مرسی داداش اون یه تیکه سیم مفتول رو که اصلا به فکرم نرسیده بود :D:D:D:D:D

قدیمی 02-16-2016
Alireza-Logan Alireza-Logan آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-6521
سپاس از دیگران: 81
131 بار در 94 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
دوستان واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید .....

نقل قول:
سلام ....
دوستان چند روز قبل که سیم گاز رو رگلاژ کردم پدال کاملا اومد بالا امروز احساس کردم دوباره اومده پایین که کاپوت رو بالا زدم دیدم بله دوباره سیم گاز اون قطعه ابی رنگ برگشته به حالت قبل چرا اون خار فلزی نگه ش نمیداره ؟...چیکارش کنم ؟

سلام دوست عزیز.نکته اول اینکه لطفا از ارسال پست مشت سر هم پرهیز کنید چون اگه یه کم صبر کنید پاسختون به دستتون میرسه.نکته دوم هم راجب سوالتون اینه که من فکر میکنم شما در واقع فقط پدال رو بالا آوردید و ابن قرار نیست ثابت باشه چون این سیم با این کار بیش از حد کش میاد و بعد با فشردن پدال خودش برای اینکه از پوکیدن و کش اومدن سیم جلوگیری کنه به خاطر فشار بر میگرده به بهترین حالتی که اون اهرمی که قبلا خدمتتون عرض کردم رو تا آخر میکشه و در ضمن اون خار آهنی که روی اون قسمت آبی سیم گاز هست وقتی فشار زیاد بشه خودش با فشاری که بهش میاد به عقب رونده میشه!!!!!
کاربران زیر از Alireza-Logan بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 02-16-2016
zanjani آواتار ها
zanjani zanjani آنلاین نیست.
مدیر مطالب آزاد مرتبط با خودرو

کد عضویت آکو: aco-736
اتومبیل: ال 90 ای 2
سپاس از دیگران: 3,341
2,552 بار در 987 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
مرسی داداش اون یه تیکه سیم مفتول رو که اصلا به فکرم نرسیده بود :D:D:D:D:D

سلام
دوست عزیز
احساس می کنم روی ماشینتون خیلی حساس هستید که به شکل طنز پاسخ دادید
بله اگر واقعا فنر خودش ، خاصیتشو از دست داده ، می تونید با یک تیکه سیم مفتول به قطر همون فنر قطعه آبی رنگ رو مهار کنید.چون حساسیت خاصی نداره واتفاقی نمی افته
اگرم خیلی حساس هستید از نمایندگی ها شاید بتونید فنر رو پیدا کنید
موفق باشید...
حضرت علی (ع)
کاربران زیر از zanjani بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 02-16-2016
azadamini آواتار ها
azadamini azadamini آنلاین نیست.
سرعت : 5 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-7187
سپاس از دیگران: 19
33 بار در 14 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط zanjani نمایش پست ها
سلام
دوست عزیز
احساس می کنم روی ماشینتون خیلی حساس هستید که به شکل طنز پاسخ دادید
بله اگر واقعا فنر خودش ، خاصیتشو از دست داده ، می تونید با یک تیکه سیم مفتول به قطر همون فنر قطعه آبی رنگ رو مهار کنید.چون حساسیت خاصی نداره واتفاقی نمی افته
اگرم خیلی حساس هستید از نمایندگی ها شاید بتونید فنر رو پیدا کنید
موفق باشید...
سلام دوست عزیز....
داداش اینکه با طنز جواب دادم به هیچ عنوان قصد جسارت نداشتم ....منظورم این بود که کلی فکر کردم که چکارش کنم حتی نگرانم شدم هیچی به ذهنم نرسید وقتی شمام اینو گفتی خندم گرفت که خب راست میگه راحت میشه با یه سیم مهارش کرد دیگه ...چرا به فکر خودم نرسید من کوچیک تک تک دوستان هستم

قدیمی 02-17-2016
AliL90 AliL90 آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-3672
اتومبیل: L90-E2 LP
سپاس از دیگران: 166
131 بار در 57 پست سپاسگزاری شده است

با سلام خدمت تمامی دوستان
ماشین بنده مدل 90 هست (4.5 سال) و نزدیک 53500 تا کار کرده. با توجه به اینکه از 4 سال رد شده بنظر دوستان برای تعویض تسمه تایم و تسمه دینام الان اقدام کنم یا اینکه بذارم رو 60 هزار تا؟
یه سوال دیگه اینکه هر جا برا خرید کیت تسمه دینام میرم همه میگن فقط خود تسمه دینام باید عوض بشه و هرزگرد ها فقط اگه مشکل دارن باید عوض بشن. میخواستم بدونم نظر دوستان در این مورد چی هست؟ واقعا لزومی به تعویض خود هرزگرد دینام هم هست حتی اگه سالم باشن؟ جالبه آکو هم تو این فروش ویژه همه چی داشت بجز هرزگرد دینام.
یه مورد دیگه اینکه این هرزگرد دینام رو از 10-15 هزار تومن تا 65-70 هزار تومان (به اصطلاح فابریکش) قیمت بهم دادن، یکی میگفت هم فلزی هست هم پلاستیکی! واقعا اینطوره؟ کسی از دوستان در خصوص این هرزگردها اطلاعاتی داره؟ هم رنج قیمت هم مدلهای مختلفش.
ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند.

با تشکر

ویرایش توسط AliL90 : 02-17-2016 در ساعت 12:44 AM
قدیمی 02-17-2016
Alireza-Logan Alireza-Logan آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-6521
سپاس از دیگران: 81
131 بار در 94 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط AliL90 نمایش پست ها
ماشین بنده مدل 90 هست (4.5 سال) و نزدیک 53500 تا کار کرده. با توجه به اینکه از 4 سال رد شده بنظر دوستان برای تعویض تسمه تایم و تسمه دینام الان اقدام کنم یا اینکه بذارم رو 60 هزار تا؟
یه سوال دیگه اینکه هر جا برا خرید کیت تسمه دینام میرم همه میگن فقط خود تسمه دینام باید عوض بشه و هرزگرد ها فقط اگه مشکل دارن باید عوض بشن. میخواستم بدونم نظر دوستان در این مورد چی هست؟ واقعا لزومی به تعویض خود هرزگرد دینام هم هست حتی اگه سالم باشن؟ جالبه آکو هم تو این فروش ویژه همه چی داشت بجز هرزگرد دینام.
یه مورد دیگه اینکه این هرزگرد دینام رو از 10-15 هزار تومن تا 65-70 هزار تومان (به اصطلاح فابریکش) قیمت بهم دادن، یکی میگفت هم فلزی هست هم پلاستیکی! واقعا اینطوره؟ کسی از دوستان در خصوص این هرزگردها اطلاعاتی داره؟ هم رنج قیمت هم مدلهای مختلفش.

با تشکر
سلام دوست عزیز.کاملا به شما درست فرمودن و دقیقا هرجا هم من پرسیدم هم همینو گفتن و مکانیک هم گفت هرزگردهای دینام تا صدا ندن یا خراب نشن احتیاج به عوض شدن ندارن.هرزگرد دینام هم بسته به مدل ماشینتون و مدل تسمه دینامتون(18-15 واسه مدل 87 بود و فکر کنم مدل دیگش 18-22 بود) متفاوته و درست گفتن که هم آهنی داره هم پلاستیکی چون همینو به من هم گفتن و حتی دو مدل پلاستیکی داره که یکیش اگه اشتباه نکنم تعداد شیارهاش بیشتره.در ضمن شما بذار 60هزار تا عوض کن چون اگه زودتر عوض کنید از اون طرف هم باید به جای 120هزار روی 113هزار عوض کنید.البته اگه با ماشین اکثرا توی دور موتورهای بالا رانندگی میکنید بهتره که کلا همه چیز رو زودتر عوض کنید!راجب قیمت هرزگرد هم چون حدود 2ماه پیش عوض کردم دیگه یادم نمیاد ولی فکر کنم اونی که گرفتم 25هزار تومان بود واسه ماشین من که مدل 87 هست!!!!

ویرایش توسط Alireza-Logan : 02-17-2016 در ساعت 11:09 AM
کاربران زیر از Alireza-Logan بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 02-17-2016
AliL90 AliL90 آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-3672
اتومبیل: L90-E2 LP
سپاس از دیگران: 166
131 بار در 57 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط AliL90 نمایش پست ها

با تشکر
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza-Logan نمایش پست ها
سلام دوست عزیز.کاملا به شما درست فرمودن و دقیقا هرجا هم من پرسیدم هم همینو گفتن و مکانیک هم گفت هرزگردهای دینام تا صدا ندن یا خراب نشن احتیاج به عوض شدن ندارن.هرزگرد دینام هم بسته به مدل ماشینتون و مدل تسمه دینامتون(18-15 واسه مدل 87 بود و فکر کنم مدل دیگش 18-22 بود) متفاوته و درست گفتن که هم آهنی داره هم پلاستیکی چون همینو به من هم گفتن و حتی دو مدل پلاستیکی داره که یکیش اگه اشتباه نکنم تعداد شیارهاش بیشتره.در ضمن شما بذار 60هزار تا عوض کن چون اگه زودتر عوض کنید از اون طرف هم باید به جای 120هزار روی 113هزار عوض کنید.البته اگه با ماشین اکثرا توی دور موتورهای بالا رانندگی میکنید بهتره که کلا همه چیز رو زودتر عوض کنید!راجب قیمت هرزگرد هم چون حدود 2ماه پیش عوض کردم دیگه یادم نمیاد ولی فکر کنم اونی که گرفتم 25هزار تومان بود واسه ماشین من که مدل 87 هست!!!!
با سلام مجدد
ممنون بابت پاسختون،
حالا کلاً لازم هست هرزگرد دینام هم عوض بشه یا نه (اگه سالم باشن)؟ دوم اینکه جنس این هرزگردهای دینام پلاستیکی باشه یا فلزی تفاوت خاصی داره از لحاظ فنی یا نه؟ کدومش بهتره؟
یه مورد دیگه اینکه یکی میگفت هرزگرد دینام با پایه یا بدون پایه میخوای؟ قضیه این هرزگرد با پایه یا بدون پایه چیه؟

با تشکر

ویرایش توسط AliL90 : 02-17-2016 در ساعت 03:48 PM
قدیمی 02-19-2016
behzadd
Guest

با سلام خدمت دوستان. مشکلی فنی داشتم اما نمیدونستم توی کدوم تاپیک باید مطرح کنم. ممنونم اگر پاسخ بدید
اخیرا وقتی یک ربع توی ترافیک رانندگی می‌کنم، موقع توقف یا ترمز گرفتن در سرعت کم هنگام ترافیک، از قسمت چرخ عقب سمت راننده صدای تق تق میاد. ماشینم مدل 89 هست و ضربه و تصادف نداشته. به یک تعمیرکار نشون دادم گفت احتمالا از اکسل عقبشه. ببر کارواش که قسمت اتصال چرخ و اکسل رو با فشار آب تمیز کنه احتمالا صداش رفع میشه.
فرداش هم نشون یک جلوبندی ساز دادم، اونم رفت زیر ماشین با اسپری همون قسمت رو تمیز کرد گفت دیگه نباید این صدا رو بده. اما امشب بعد از 10 دقیقه توی ترافیک دوباره این صدا اومد.

ممنون میشم از دوستان اگه راهنمایی بفرمایید
قدیمی 02-22-2016
behrooz behrooz آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: ACO-5564
اتومبیل: E2 full
سپاس از دیگران: 7
11 بار در 7 پست سپاسگزاری شده است

سلام دوستان!!!
کامپیوتر سفری ماشین بعد از هر خاموش و روشن ریست میشه!دلیلش چیه؟چیکار کنم درست بشه بدجوری رو اعصابه!!!

ویرایش توسط behrooz : 02-22-2016 در ساعت 02:18 AM
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 15 نفر (0 عضو و 15 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش