آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-07-2016
abbas arayesh abbas arayesh آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-3666
اتومبیل: تندر فول
سپاس از دیگران: 227
60 بار در 26 پست سپاسگزاری شده است

یاسلام.الان مدتیه موقعی که باک ماشین را پرازبنزین میکنم همه خونهای نشانگر بنزین روشن نمی شه یعنی 7از 9تا خونها روشنه ماشین هم پر از بنزینه و2تا خاموش.نشون مکانیک دادم یکی میگفت از نشانگر داخل پمپ بنزین یکی دیگه گفت احتمال داره ایراداز خود نشانگر پشت صحفه کیلومتر باشه.دوستان تجربه ای دراین مورد دارن راهنمایی بفرمایید.

ویرایش توسط abbas arayesh : 05-07-2016 در ساعت 04:14 PM
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 05-07-2016
Alireza-Logan Alireza-Logan آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: ACO-6521
سپاس از دیگران: 81
131 بار در 94 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط abbas arayesh نمایش پست ها
یاسلام.الان مدتیه موقعی که باک ماشین را پرازبنزین میکنم همه خونهای نشانگر بنزین روشن نمی شه یعنی 7از 9تا خونها روشنه ماشین هم پر از بنزینه و2تا خاموش.نشون مکانیک دادم یکی میگفت از نشانگر داخل پمپ بنزین یکی دیگه گفت احتمال داره ایراداز خود نشانگر پشت صحفه کیلومتر باشه.دوستان تجربه ای دراین مورد دارن راهنمایی بفرمایید.
سلام دوست عزیز.تست کردن مورد دوم(نمایشگر) خیلی ساده هست.سوییچ رو خاموش کنید.دکمه وسط صفحه کیلومتر رو بگیرید و سوییچ رو روی حالت ON بیارید ولی استارت نزنید.روی مانیتور توی صفحه کیلومتر نسخه نرم افزار ماشین رو نشون میده.به این مد،مد عیب یابی میگن.حالا دکمه وسط صفحه کیلومتر رو بزنید تا روی حالتی برید که همه چراغ های نمایشگر وسط صفحه کیلومتر روشن بشه.اگه دو خونه آخر نمایشگر بنزین روشن نشد یعنی LEDهاش سوخته و باید تعویض بشه.اگر هم که روشن شدن که این نشون میده که احتمالا مشکل از آمپر بنزین داخل باک هست و باید مکانیک اونو باز کنه و بررسی کنه!
2 کاربر زیر از Alireza-Logan گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 05-09-2016
Renault Logan آواتار ها
Renault Logan Renault Logan آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-516
اتومبیل: renault logan E2
سپاس از دیگران: 7,341
12,561 بار در 3,482 پست سپاسگزاری شده است
Arrow نشتیروغن از قسمت کارتل و پوسته گیربکس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mohammad_molayoun نمایش پست ها
امروز داشتم زیر ماشین رو بررسی می کردم
یه مقدار روغن روی این قسمت موتور . فکر می کنم زیر موتور باید باشه
اینم عکسش به نظرتون طبیعیه؟!!

www.ACOforum.org - Logan Tuning
سلام
این میزان روغن خیلی زیاده برای این ناحیه
تعویض روغن یا ریخته شد روغن از بالا نداشتید ؟
ماشین رو اخیرا دست تعمیر کار یا نمایندگی نسپردید؟

این روغن به ظاهر از پوسته ی گیربکس نشتی پیدا کرده ضمن اینکه دور و بر کارتل هم خیلی روغنیه ولی شدت اون کمتره و خاک بیشتری روش بسته شده ، به هر حال اول حتما به یک مکانیک خبره نشون بدید ببینیه نظرشو بگه ولی دست بهش نزنید ، اول ببرید یه کارواش آب گرم و بدید حسابی کل نواحی زیر موتور و کارتل و گیربکس رو بشوره و کاملا پاکشون کنه ازین روغن ها و کبره ها
یک هفته بعد دوباره چک کنید ببینید آثاری از روغن میبینید یا نه و نتیجه را اعلام کنید....
-----------------------------------------------------------------------
صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع)

اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.
2 کاربر زیر از Renault Logan گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 05-09-2016
mohammad_molayoun mohammad_molayoun آنلاین نیست.
سرعت : 5 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-4855
سپاس از دیگران: 22
15 بار در 10 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Renault Logan نمایش پست ها
سلام
این میزان روغن خیلی زیاده برای این ناحیه
تعویض روغن یا ریخته شد روغن از بالا نداشتید ؟
ماشین رو اخیرا دست تعمیر کار یا نمایندگی نسپردید؟

این روغن به ظاهر از پوسته ی گیربکس نشتی پیدا کرده ضمن اینکه دور و بر کارتل هم خیلی روغنیه ولی شدت اون کمتره و خاک بیشتری روش بسته شده ، به هر حال اول حتما به یک مکانیک خبره نشون بدید ببینیه نظرشو بگه ولی دست بهش نزنید ، اول ببرید یه کارواش آب گرم و بدید حسابی کل نواحی زیر موتور و کارتل و گیربکس رو بشوره و کاملا پاکشون کنه ازین روغن ها و کبره ها
یک هفته بعد دوباره چک کنید ببینید آثاری از روغن میبینید یا نه و نتیجه را اعلام کنید....
اصلا تعمیرگاه نرفتم
فقط تعویض روغن بردم. که تقریبا یه 6-7 ماهی میگذره
منم به ذهنم رسید برم زیرشویی کنم . بعد ببینم بازم اثری هست یا نه
با گیبرکس و تعویض دنده غیر از دنده عقب مشکلی خاصی ندارم
قدیمی 05-13-2016
renaulte2 آواتار ها
renaulte2 renaulte2 آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-733
سپاس از دیگران: 1,230
82 بار در 57 پست سپاسگزاری شده است

عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست ارجمند قدیمی
بی نهایت سپاسگذارم از لطف و توجه و محبت حضرتعالی

شما اصلا نیازی نیست خودتون رو مقید به استفاده از Glaceol RX Type D به عنوان مایع خنک کننده پیشنهادی رنو بکنید.
میتونید همونطور که دوستان فرمودن از مایع خنک کننده توتال که در قوطی های 1 لیتری سفید رنگ در اکثر تعویض روغنی ها وجود داره و تقلبیشم بسیار کمه ، استفاده بفرمایید.
برای استفاده هم درست مثل همون Glaceol باید هر یک لیتر ضد یخ توتال رو با با 1.5 لیتر آب مخلوط بفرمایید و اگر در منطقه سردسیر هستید با یک لیتر آب

اون ضد یخ COOL ELF که فرمودید همون زمانشم که موجود بود جنس با کیفیتی نبود و زیاد ازش استقبال نشد . با آب مخلوط شده بود و برای استفاده دیگه نیازی به مخلوط کردن با آب نداشت ولی کیفیت نداشت.
موفق باشید.

.................................................. .................................................. ...
با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز
باز هم از پاسخهای دقیق و فنی شما تشکر میکنم.
چند روز قبل به یکی از نمایندگیهای سایپا یدک برای خرید ضد یخ مراجعه کردم.از روی سایت سایپا که نگاه کرد،برای لوگان همون ضدیخهای سایپا رو پیشنهاد داده بود.حالا میخواستم نظر شما رو بدونم.در مورد توتال هم که شما فرمودید ظاهرا تو شهر ما نیست و اینترنتی باید تهیه کنم.آیا غیر از اینها ضد یخ مناسب برای لوگان تو بازار هست یا نه؟
ضمنا من نمی تونم برای شما پیام خصوصی ارسال کنم با وجود اینکه تنظیمات درست می باشد.
ببخشید طولانی شد،با تشکر فراوان از شما.
قدیمی 05-13-2016
Renault Logan آواتار ها
Renault Logan Renault Logan آنلاین نیست.
کاربر فعال

کد عضویت آکو: ACO-516
اتومبیل: renault logan E2
سپاس از دیگران: 7,341
12,561 بار در 3,482 پست سپاسگزاری شده است
Arrow ضد یخ توتال

نقل قول:
نوشته اصلی توسط renaulte2 نمایش پست ها
عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست ارجمند قدیمی
بی نهایت سپاسگذارم از لطف و توجه و محبت حضرتعالی

شما اصلا نیازی نیست خودتون رو مقید به استفاده از Glaceol RX Type D به عنوان مایع خنک کننده پیشنهادی رنو بکنید.
میتونید همونطور که دوستان فرمودن از مایع خنک کننده توتال که در قوطی های 1 لیتری سفید رنگ در اکثر تعویض روغنی ها وجود داره و تقلبیشم بسیار کمه ، استفاده بفرمایید.
برای استفاده هم درست مثل همون Glaceol باید هر یک لیتر ضد یخ توتال رو با با 1.5 لیتر آب مخلوط بفرمایید و اگر در منطقه سردسیر هستید با یک لیتر آب

اون ضد یخ COOL ELF که فرمودید همون زمانشم که موجود بود جنس با کیفیتی نبود و زیاد ازش استقبال نشد . با آب مخلوط شده بود و برای استفاده دیگه نیازی به مخلوط کردن با آب نداشت ولی کیفیت نداشت.
موفق باشید.

.................................................. .................................................. ...
با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز
باز هم از پاسخهای دقیق و فنی شما تشکر میکنم.
چند روز قبل به یکی از نمایندگیهای سایپا یدک برای خرید ضد یخ مراجعه کردم.از روی سایت سایپا که نگاه کرد،برای لوگان همون ضدیخهای سایپا رو پیشنهاد داده بود.حالا میخواستم نظر شما رو بدونم.در مورد توتال هم که شما فرمودید ظاهرا تو شهر ما نیست و اینترنتی باید تهیه کنم.آیا غیر از اینها ضد یخ مناسب برای لوگان تو بازار هست یا نه؟
ضمنا من نمی تونم برای شما پیام خصوصی ارسال کنم با وجود اینکه تنظیمات درست می باشد.
ببخشید طولانی شد،با تشکر فراوان از شما.

سلام
وقتتون بخیر
خواهش میکنم
در خصوصی توضیحات لازمه رو دادم خدمتتون
موق باشید.
-----------------------------------------------------------------------
صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع)

اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.
کاربران زیر از Renault Logan بابت نوشته ی سودمندش تشکر کرده اند
قدیمی 05-22-2016
پدرام پدرام آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: ACO-5092
سپاس از دیگران: 5
11 بار در 5 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط abbas arayesh نمایش پست ها
من هم همین مشکل را داشتم ولی نه به این شدت یعنی بنزین میزدم و بعد از 30-40 کیلومتر یه خونه کم میشد .
هر بار هم بنزین میزدم میدیدم چراغ روشنه ولی ماشین 38 لیتر میگیره . بعد یه 4 لیتری بنزین گذاشتم و رفتم با چراغ روشن 180 کیلومتر رفتم و بنزین تموم نشد دیگه فهمیدم ایراد از درجه داخل باکه .
رفتم نمایندگی متاسفانه حالیشون نشد و گفتند صفحه کیلومتر خرابه شاید !!!!
چون 2 تا تندر داریم به ناچار درجه بنزین دو تاشون را عوض کردم و دیدم بالا فاصله بعد از تعویض ماشینی که درجه بنزینش خراب بود 2 تا خونه بیشتر نشون داد .
رفتم نمایندگی و داستان را گفتم و اونا هم قبول کردند و درخواست قطعه دادند و بعد از 2 ماه پیگیری بالاخره به دستم رسید و مشکل حل شد .
ظاهرا دارند این درجه های داخل باک را به یه شرکت میدن بزنه که وضعیت کیفی بدی داره .
3 کاربر زیر از پدرام گرامی به خاطر نوشته ی مفیدش تشکر کرده اند
قدیمی 05-28-2016
behzad-l90 آواتار ها
behzad-l90 behzad-l90 آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-6532
اتومبیل: L90 E2
سپاس از دیگران: 62
32 بار در 23 پست سپاسگزاری شده است

سلام بر اساتید
با دیروز شد 2 بار در هفته گذشته که موقعی که داشتم ماشینمو پارک میکردم ، یکدفعه چراغ هشدار ایربگ روشن شد. فکر میکنم چون فرمون رو تا ته میپیچوندم اینطوری شد. دلیلش چیه به نظرتون و آیا خیلی مهمه؟ بعد از بستن سوییچ و دوباره باز کردن ، چراغ خاموش میشه.
قدیمی 05-29-2016
احمدرضا آواتار ها
احمدرضا احمدرضا آنلاین نیست.
کاربر خیلی فعال

کد عضویت آکو: ACO-1007
اتومبیل: LOGAN E2 KITS
سپاس از دیگران: 199
714 بار در 583 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behzad-l90 نمایش پست ها
سلام بر اساتید
با دیروز شد 2 بار در هفته گذشته که موقعی که داشتم ماشینمو پارک میکردم ، یکدفعه چراغ هشدار ایربگ روشن شد. فکر میکنم چون فرمون رو تا ته میپیچوندم اینطوری شد. دلیلش چیه به نظرتون و آیا خیلی مهمه؟ بعد از بستن سوییچ و دوباره باز کردن ، چراغ خاموش میشه.
سلام بر شما دوست گرامی
این خطا با دیاگ زدن قابل رفع است. برای من چراغ ایربگ راننده روشن شد که با مراجعه به نمایندگی ایران خودرو رفع مشکل شد.
قدیمی 05-31-2016
azadamini آواتار ها
azadamini azadamini آنلاین نیست.
سرعت : 5 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-7187
سپاس از دیگران: 19
33 بار در 14 پست سپاسگزاری شده است

سلام دوستان امروز گردگیر پلوس رو چک کردم که کاملا غافل گیر شدم ماشینم مدل ۹۴ هستش ۱۳ هزارتا راه رفته ...خواهشا راهنمایی کنید طبیعی به نظر نمیاد
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...e026a9ccfe.jpg

http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...ad18e7cf75.jpg

باید عوض بشه ؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 12 نفر (0 عضو و 12 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش