آموزش کار با آپلود سنتر آکو برای میزبانی عکسها - قوانین و مقررات

قوانین انتخاب نام کاربری را پیش از ثبت نام در اینجا مطالعه بفرمایید در غیر اینصورت اکانت شما تایید نخواهد شد

آیا در ثبت نام در سایت مشکلی دارید ؟ آیا نمیدانید کد عضویت و کد کاربری خود را چگونه پیدا کنید ؟ به این قسمت مراجعه کنید (حتما از نام کوچک خود در اسم کاربری استفاده کنید)

فروم تخصصی تندر 90 - آکو  

تعیین جایزه 20 میلیون ریالی برای شکستن گل پخش کن های رنو ساندرو ساخت آکو

فروش آپشن ها و لوازم یدکی تندر90 - رنو ساندرو 33933630-021 آکام

آکام - فروش آپشن ها و لوازم یدکی ال90 - ارسال به سراسر کشور

بازگشت   فروم تخصصی تندر 90 - آکو > تیونینگ و آپشنهای خودرو > بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران

Notices

بحث و نظرات راهنمایی و تجارب شخصی تندر سواران در این تالار تمامی بحثهای مربوط به تندر 90 که به صورت مقالات علمی نیست و نظرات و بحثهای خود کاربران و به قلم و ادبیات ایشان است گرداوری میشود برای مقالات و نوشته های تخصصی بخش مقالات پیشتر فراهم شده است .

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-13-2017
AmiR AhmaD آواتار ها
AmiR AhmaD AmiR AhmaD آنلاین نیست.
سرعت : 10 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-6901
اتومبیل: L90 E2
سپاس از دیگران: 26
9 بار در 9 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط shmorteza نمایش پست ها
با سلام دوستان من یک ال نود ایران خودروئی مدل 91 خریدم 87 هزاز کارکرد.. تا سرعت 110 به نظرم صدای موتور که داخل اتاق میاد آزار دهنده نیست اما از 110 به بعد صدای موتور که داخل اتاق میاد به نظرم غیر عادیه و زیاده. تجربه دوستان در این خصوص چیه؟
ددست عزیز سلام
منم ماشینم ۷۳تا راه رفته، مدل ۸۹ و پارس خودرو
اگه بخوام حسما بگم منم دقیقا همچین تصوری دارم اما من یه چیز دیگه ام حس میکنم
ماشین من بعد صد و بیست هرچی سرعت میره بالاتر صدای داخل کابین و موتور کمتر میشه و یه نفر دیگه ام اینا یه بار به من گفت...
چیزی که مهمه اینه که تمام ال نودا اینجور هستن ولی درجا کار کردنشون عالیه و صدا داخل کابین اصلا نمیاد
من خودم بارها شده به ماشین روشن استارت زدم شما ام به نظر من حساسیت زیاد نمیخواد داشته باشید
موفق باشید
جای تبلیغات شما با سایز 468*60

اطلاعيه

نظرات و نوشته هاي مندرج در سايت در خصوص مشاوره و يا ارائه راهكار توسط كاربران محترم صرفا نظر شخصي ايشان بوده و به معناي 
تاييد آنها از سوي آكو نميباشد با اين وجود عموما مجموع نظرات مختلف كاربران محترم سايت كه غالبا هم از افراد با تجربه هستند ميتواند ديد بسيار خوبي نسبت به مساله مطروحه را برايتان فراهم آورد
تا در نهايت بتوانيد با مشورت يك متخصص يا تعميركاران و كارشناسان تصميم نهايي را اتخاذ كنيد.

قدیمی 03-16-2017
hadipoya آواتار ها
hadipoya hadipoya آنلاین نیست.
سرعت : 20 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: aco-7259
اتومبیل: L90 E2 Pars Khodro
سپاس از دیگران: 20
80 بار در 62 پست سپاسگزاری شده است
پیش فرض صدای موتور...

نقل قول:
با سلام دوستان من یک ال نود ایران خودروئی مدل 91 خریدم 87 هزاز کارکرد.. تا سرعت 110 به نظرم صدای موتور که داخل اتاق میاد آزار دهنده نیست اما از 110 به بعد صدای موتور که داخل اتاق میاد به نظرم غیر عادیه و زیاده. تجربه دوستان در این خصوص چیه؟
سلام...
تجربه من این بوده تو جاده نزدیکهای یک سرعت خاص مقداری صدای موتور زیاد میشه ولی وقتی سرعت بیشتر میشه صدای موتور دوباره نرم میشه..مثلا ماشین من فقط روی سرعت125 مقداری صداش بیشتر میشه ولی از 130 که رد میشم دوباره صداش نرم میشه...
البته بالانس چرخها وکیفیت روغن موتور هم در این زمینه بی تاثیر نیست وهمچنین تنظیم وتمیز بودن ضمایم موتور هم باید موثر باشه...

در مجموع زیاد حساس نشید ویک بار امتحان کنید اگر سرعت را بیشتر کنید صدا ی اضافی کمتر میشه یا بیشتر....موفق باشید...
قدیمی 03-24-2017
VARA VARA آنلاین نیست.
سرعت : شروع به حرکت

کد عضویت آکو: CAPRIF2CXY
اتومبیل: تندر ٩٠ - E1
سپاس از دیگران: 2
8 بار در 4 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
سلام
میتونه از دسته موتور هم باشه که تو سرعت بالا صدای موتور زیاد میشه
چک کنید اگه دسته موتور بالا فاصله اش زیاد شده باشه این مشکل پیش میاد.
قدیمی 03-24-2017
abbas arayesh abbas arayesh آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-3666
اتومبیل: تندر فول
سپاس از دیگران: 227
60 بار در 26 پست سپاسگزاری شده است

باسلام من وقتی باک رو پر میکنم آمپر بنزین هنوز 2 خونه رو خالی نشون میده ... ماشین ال نود مدل 90 هست ..اگه ممکنه راهنمائیم کنین چکار باید بکنم ؟ ممنون
قدیمی 03-25-2017
zanjani آواتار ها
zanjani zanjani آنلاین نیست.
مدیر مطالب آزاد مرتبط با خودرو

کد عضویت آکو: aco-736
اتومبیل: ال 90 ای 2
سپاس از دیگران: 3,341
2,552 بار در 987 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط abbas arayesh نمایش پست ها
باسلام من وقتی باک رو پر میکنم آمپر بنزین هنوز 2 خونه رو خالی نشون میده ... ماشین ال نود مدل 90 هست ..اگه ممکنه راهنمائیم کنین چکار باید بکنم ؟ ممنون
سلام
قطعا گیج بنزین خراب شده و باید تعویض بشه
موفق باشید
حضرت علی (ع)
قدیمی 03-25-2017
abbas arayesh abbas arayesh آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-3666
اتومبیل: تندر فول
سپاس از دیگران: 227
60 بار در 26 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط zanjani نمایش پست ها
سلام
قطعا گیج بنزین خراب شده و باید تعویض بشه
موفق باشید
سلام منظور از گیج همان شناور است یا چیز دیگه والبته پمپ بنزین درست کارمیکنه
قدیمی 03-25-2017
logana آواتار ها
logana logana آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-1794
اتومبیل: logan el/cp
سپاس از دیگران: 122
117 بار در 56 پست سپاسگزاری شده است
logana به Yahoo ارسال پیام

با سلام
میشه یه روغن موتور با سطح کیفی cj4 معرفی کنید البته برای تندر نمیخوام برای موتور دیزل میخوام ممنون از راهنمایتون
نمی دانم بعد از مرگم چه خواهد شد،نمی خواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت ،ولی بسیار مشتاقم که از خاک گلویم سوتکی سازد,گلویم سوتکی باشد،به دست کودک گستاخ بازیگوش و او یکریز وپی در پی دم خویش را در گلویم سخت بفشارد و خواب خستگان خفته را آشفته تر سازدبدین سان بشکند در من سکوت مرگبارم را
قدیمی 03-27-2017
جواد آواتار ها
جواد جواد آنلاین نیست.
سرعت : 30 کیلومتر بر ساعت

کد عضویت آکو: ACO-1209
اتومبیل: (L90E2LP)سفید برفی
سپاس از دیگران: 1,485
281 بار در 126 پست سپاسگزاری شده است
جواد به Yahoo ارسال پیام

باسلام وتبریک ایام
دوستان لطفا راهنمایی کنند
1- چند روزه که وقتی ترمزدستی رو میکشم از زیر دسته اون یه صدای تق شنیده میشه (باتوجه به کف پوش داخل امکان دیده شده قطعات نیست)
2- ازوقتی کیت تسمه تایم وتسمه دینام روتعویض کردم صدای خشک وریز تسمه ها در حالت درجا خیلی شنیده میشه
3- درموقع حرکت در روی دست انداز ها صدای تق تق از جلو ماشین شنیده میشه (فکرکردم صدای شل بودن پیچهای سینی زیرموتور باشه که نبود) کلیه قطعات جلوبندی روچک کردم سالم بود

ویرایش توسط جواد : 03-27-2017 در ساعت 01:14 PM
قدیمی 03-27-2017
logana آواتار ها
logana logana آنلاین نیست.

کد عضویت آکو: aco-1794
اتومبیل: logan el/cp
سپاس از دیگران: 122
117 بار در 56 پست سپاسگزاری شده است
logana به Yahoo ارسال پیام

سلام دوستان اگه به جای آب مقطر برای رادیاتور کلا از مایع رادیاتور بدون آب استفاده کنیم مشکلی داره
نمی دانم بعد از مرگم چه خواهد شد،نمی خواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت ،ولی بسیار مشتاقم که از خاک گلویم سوتکی سازد,گلویم سوتکی باشد،به دست کودک گستاخ بازیگوش و او یکریز وپی در پی دم خویش را در گلویم سخت بفشارد و خواب خستگان خفته را آشفته تر سازدبدین سان بشکند در من سکوت مرگبارم را
قدیمی 03-30-2017
احمدرضا آواتار ها
احمدرضا احمدرضا آنلاین نیست.
کاربر خیلی فعال

کد عضویت آکو: ACO-1007
اتومبیل: LOGAN E2 KITS
سپاس از دیگران: 199
714 بار در 583 پست سپاسگزاری شده است

نقل قول:
نوشته اصلی توسط logana نمایش پست ها
سلام دوستان اگه به جای آب مقطر برای رادیاتور کلا از مایع رادیاتور بدون آب استفاده کنیم مشکلی داره
مخلوط مناسب ضد یخ و آب برای طیف مختلف

A Mix-Match Mix

مخلوط مناسب ضد یخ و آب برای طیف مختلف دمایی

در مورد ترکیب آب و ضد یخ اشتباهات زیادی وجود دارد و از جمله اینکه نسبت ترکیب آنها به چه مقداری باشد تا در زمستانها که دما زیر صفر می رود موتور آسیب نبیند .

مخلوط آب و ضد یخ به نسبت 50/50 و بیشتر مثلا 30/70 می تواند باعث افزایش نقطه انجماد تا زیر 72- درجه فارنهایت شود و در عین حال کارآیی خنک کنندگی سیستم را هم کاهش دهد و هنگامی که هوا گرم می شود این مخلوط 30/70 می تواند سبب گرم شدن بیش از اندازه موتور شود

ترکیب 50/50 ( آب و ضد یخ ) می تواند تا منفی 34 ( حدود منفی 37 درجه سانتیگراد ) درجه فارنهایت را مورد حفاظت قرار دهد

از طرف دیگر استفاده از محلول 100% ضد یخ ( بدون استفاده از آب ) نقطه انجماد را فقط تا 10 در جه فارنهایت ( منفی 12 درجه سانتیگراد ) را محاقظت می کند و اگر دمای محیط پائین تر از این مقدار برود یخ نمی زند ولی بصورت ژله ای pure slush در می آید .

بر اساس نمودار نشان داده شده است که وقتی ترکیب ضد یخ تغییر می کند موثر بودنش هم فرق می کند .

توجه داشته باشید که موتورهای امروزی که درجه حرارت آنها تویط حسگرهای الکترونیک کنترل می شود ولتاژ متفاوتی را بر روی برد کامپیوتر می فرستند .

هنگامی که مخلوط آب و ضد یخ مناسب نباشد نقطه جوش آب رادیاتور (مایع خنک کننده coolant) تغییر می کند . معنی ساده اش این است که سیگنالی که توسط حسگر حرارت فرستاده می شود و سبب تغییر کالیبراسیون برنامه خروجی کامپیوتر می شود .

یکی از نتایج این امر بالا رفتن میزان گازهای آلاینده ها است . اگر مقدار مایع نیز در رادیاتور کمتر از مقدار معین باشد حسگرهای درجه حرارت سیگنالهالی غلطی را می فرستند و باعث می شوند که فرمانهای غلططی هم از کامپیوتر صادر شود .

کمبود مقدار آب رادیاتور ( خصوصاً در مهندسی کنترل برقی ) می تواند باعث بروز مشکلاتی در رانندگی شود از قبیل عدم توانایی در کنترل خودرو و نیز مصرف بالای سوخت و افزایش گازهای آلاینده از اگزوز گردد .

توصیه می شود که هر ساله سیستم خنک کننده خودرو مورد بازرسی قرار بگیرد و و میزان ترکیب ضد یخ و با آب بررسی شود و محتویات رادیاتور بطور کامل تعورض شود این کار باید هرساله صورت گیرد .

کاربران در حال دیدن موضوع: 7 نفر (0 عضو و 7 مهمان)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش